Gerçekden varmı karar azimli iki gün sora pes etmeyen biri ?varsa buyursun gelsin...

CANIM BİLMİYORUM NAPICAZ ŞU TABLO İŞİNDEN FLANA PEK ANLAMIYORUM ANLASAM BAŞKA AÇALIM DİYCEM AMA BENİM BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAK GİBİ Bİ NİYETİM YOK.. DİYET ARKADAŞIMDAN YAZAYIM DEDİM SANA MESAJ SINIRI DİYO ORAYIDA SIFIRLADIM PAZARTESİ TAM TEÇHİZAT BAŞLIYORUM İNŞALLAH... SEN NE DERSİN NAPALIM?
ben hic anlamam burdan ikimz devam ederiz bende dusundum kendime ozel acmayi simdilik yapamam pazartesinden itibaren tam gaz basliycm insalh hem belki kizlar da gelir haftaya

[QUOTEusriyusra, post: 36999704, member: 569334"]ben hic anlamam burdan ikimz devam ederiz bende dusundum kendime ozel acmayi simdilik yapamam pazartesinden itibaren tam gaz basliycm insalh hem belki kizlar da gelir haftaya[/QUOTE]
Tamam canım sabah görüşürüz. By

gunaydin kizlar yine yoksunuz:-(
ben hala 65 im artik cok sikildim deli gibi spor yapiyrum ama incelme var jilliana basladm lastikle egzersizleri yapiyrm telden uygulma indirdimuthis birsey tavsiye ediyrm

ladies waist workout
ve ladies abdomen diye gir aynısı dan bir kaç tane uygulama var bacak kalça kollar göbek için ben faydasını görüyorum sikilastryr
SAĞOL CANIM BAKTIM BENCEDE YARARLI OLACAK.. BEN TAM Bİ LİSTE TARZI YAPMIYORUM DİYETİ SADECE DİKKAT EDİYORUM SEN NELER YAPIYOSUN

rica ederim maviaycm
sporum da dietmde cok guzel gidiyr
aynen devam bakalim pazartesiye kadr hic tartilmiycm ozeldn msj atmistm baktin mi

X