Gerçekten anlamıyorum 😞

Güldüysen ne mutlu hemşire.

Yavrucum senin durumunla zerre ilgisi yok ama bunların...Onların ki "evlilik " cunkü...

Konu sahibi hesabını kapatmış ama yazmadan geçemiyorum çok üzüldüm yazdıklarını okurken. 18 yaşında bir genç kızın hayali evlilik ve annelik olmamalıydı ama bunun sorumlusu da sen değilsin ki... Seni böyle yetiştiren, saatli bir bombaymışsın gibi gününün gelmesini bekleyen, dogmatik fikirleriyle seni başka ve daha özgür yaşamlara düşman eden ailen...
Lütfen çocuk yapma...

Bunlar da evlenmeye gelince çocuk değil ama başka durumlarda çocuk oluyorlar.

3 günde kim kimi özlüyor? Zaten eşiniz başından beri böyle biriymiş siz kabul edip evlenmişsiniz. Beklentinizi düşürün bence aksi halde mutsuz oluşunu

Ne alakaa ya ne alakaaa
Mantıklı bir cevap verecek veremiyor, beddua edecek edemiyor.. çünkü ne diyecek? benim gibi olursunuz inşallah dese olmaz (çok memnun! ya halinden, yol göstermeye calışan üyelere bile, "çok şukür ,sizin gibi olmadım" filan diye saldiriyor sürekli ) diyecek bişey bulamayınca, karşidaki aşırı haklı olunca normal yani, anaokulu tepkileri kaçınılmaz oluyor....

Bir insan çocukluktan ergenlikten yeni çıkmış biri
Derse geç kaldım deyip apar topar evden kaçarak çıkıcak yasta biri neden evlenir ki
Cidden anlamıyorum
Koca ömür var o koca da olur evlilikte olur nasılsa
Ama giden gençlik o yaşın verdiği heyecan çocukluk enerji bir daha geri gelmez
Kapıdan derse geç kaldım diye kaçmak yerine aman koca buldum kaçırmayın diye
Bu cahil yaşlarda kaçarsan böylede boynundan büyük sorunların olur

Cok doğru söyledin canım. Bende yukarda belirttim zaten konu sahibine. O başka bu başka

Zaten severek evlenmemissiniz, özlememesi normal.
İnsan 3 günde özlenir mi bilemedim. ben yurtdışına gittiğimde anamı,babami, bacımi, dostumu özlemiyorum mesela ,ne yalan söyleyeyim :)) Gitmişim başka bir yere,heyecan verici bir sürec,zaten günler de hızlı geçer ... Ama şimdi düşünüyorum, daha birkaç ay önce merak ettiğim ülkede gezerken gözümde yaş, sevgilime 'yalniz gezmeyi ne çok sevdiğimi biliyorsun,ama keşke sen de olaydın,bir bankta tüm gün geleni geçeni izleseydik' diye mektup yazmıştım özlemiştim yani, hatta hediye falan almıştım ona
O yüzden ne desem bilemedim.
Seviyorsan özlenir, sevmiyorsan özlenmez. Ayrıca babayla abiyle nasıl bir iş gezisi hiç anlamadım. Moldovaya gitmemislerdir insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…