Gerçekten eşleriyle dört dörtlük harika bir aşk ve evlilik yaşıyorum diyen varmı

ben de evliliğimden memnunum..ben çiçekler alması,seni seviyorum demesi,el ele olmak gibi şeylerden ziyade hastalandığımda falan benimle ilgilenmesi,akşam pilim bitip çok erkenden kanepeye sızınca üstümü örtmesi ve 11-12 ye kadar kızımızla oynaması onla ilgilenmesi beni daha çok mutlu ediyor.kişilik olarak duygusal ya da romantik değilim belki de o yüzden o tür şeyler beklemiyorum ya da olsa da beni çok etkilemiyor diyim artık.zaten o da öyle değil..tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş o yüzden Allahıma bin şükür mutluyuz..5 yıllık evliyim ve hiç bağır çağır kavga etmedik..ben sinirlenince o susar o sinirlenince ben susarım..hiç küsmedik çok şükür..

Bizi çevremizdekiler,arkadaşlarımız hayranlıkla izler.İlişkimizin sırrını bile soranlar olur ciddi ciddi.kaydirigubbakcemile3 Nazar değmesin diye bize,nazar boncuğu hediye edenler de olmuştur.Göze gelmekten çok korkuyorum ve nazara da fazlasıyla inanıyorum.O nedenle de daha fazla yazmak istemiyorum.kaydirigubbakcemile3
:nazar: :nazar: :nazar:

Olunca görücem ben de inşallah :Saruboceq:
Allah hepimizin yuvasını daim etsin.

ben de evliliğimden memnunum..ben çiçekler alması,seni seviyorum demesi,el ele olmak gibi şeylerden ziyade hastalandığımda falan benimle ilgilenmesi,akşam pilim bitip çok erkenden kanepeye sızınca üstümü örtmesi ve 11-12 ye kadar kızımızla oynaması onla ilgilenmesi beni daha çok mutlu ediyor.kişilik olarak duygusal ya da romantik değilim belki de o yüzden o tür şeyler beklemiyorum ya da olsa da beni çok etkilemiyor diyim artık.zaten o da öyle değil..tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş o yüzden Allahıma bin şükür mutluyuz..5 yıllık evliyim ve hiç bağır çağır kavga etmedik..ben sinirlenince o susar o sinirlenince ben susarım..hiç küsmedik çok şükür..

aynı şekilde canım 4\2 likten kastım bu işte yetiyo bana allaha şükür bunada şükür ya daha kötü olsaydı herşey

konu sahibi başımızı bozmasın demiş o ne demek oluyor başın bozulması

bizi,m buralarda evli insanların mutluluğu devam etsin hep mutlu olsunlar diye böyle iyi dilekte bulunurlar
bizim buralarda böyle denir eyer iki insan çok mutluysa allah başınızı bozmasın derler yani böyle kötü bir laf değil yani bi nevi kalıplaşmış bir söz işte anlatabildimmi canım

evet var zemuszemus ben kocamla çok mutluyum bana süprizler yapar
benimle birlikte yeri gelir çocuk olur yeri gelir duygusal olur bana yemek tarifleri öğretir
bebğimizle beraber ilgileniriz 1 dediğimi2 etmez sürekli beni sevdiğini hatırlatır
gün içinde çalışırken arar ...
daha buna benzer birçok şey var...tamam her ailede sorunlar olur ama
hiçbi sorun çözümsüz değildir.. biz hepsini aşıyoruz....
dilerim allah kötü olan her evliliğe huzur versin...

4/4 lük müdür, 4/3.5 mudur bilmem ama güzel bir evliliğim var çok şükür.
elbette şöyledir, böyledir diye anlatacak değilim.
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah...

valla ben eşimle olan aşkımdan çok memnunum dört dörtlük diyeiblirim rahatlıkla durup dururken şiir okumaz tabi ama ir şarkı dinlerken bana söyler mesela evde bile el ele otururuz 3, 5 yılı aşkın süredir evliyiz halen bizi yeni evli sanır görenler tatildeysek balayı çifti sanarlar
hep el üstünde tutar beni ev işlerine yardım eder sever okşar canım diyerek seni seviyorum diyerek uyandırır gece uyanır beni seyreder halen sarılarak uyuruz ne bileyim böyle şeyler işte

evliliğimizde bir dönem sorun oldu ama o da birbirimizden değil ailesinden kaynaklanıyordu çok şükür onu da aştık ama o zaman bile boşansak mı diye konuşurken birbirimize sarılarak konuştuğumuzu bilirim

maşallah diyeyim ama ben herkesin kendi ilişkisinin kendine özgü olduğunu düşünüyorum filmlerdeki gibi olmuyor ilişkiler ama her ilişkinin kendi içinde kodları vardır mesela sürekli olarak çiçek almaz bana arada sırada alır ama sırf ben mutlu olayım diye evlenmeden ağzına koymadığı kerevizi yiyebiliyor mesela bence bu da sevgi gösterisi

mutlu olanlardan ben bisiy sormak istiyorum,sizin kocaniza tavriniz nasil???konusurmusunuz?hesap sorarmisiniz?hic mi bunlari yapmazsini?

vay be demek ki sorun bendeymis .okuyorum da evet kocalardan cok sey asli ,ama ben cok konusuyorum,cok hesap soruyorum.

herkesin 4/4 lük kavramı farklıdır.

eşim işe gidince her saat başı yada en fazla 2 saatte bir mutlaka birbirimizi ararız seni çok seviyorum deriz.:)
hergün eve benim sevdiğim birşeyi alıp da gelir, mesela bir sürü balonlar şişirmiştir:) süpriz yapar renkli ışıkları çok severim mumları falan. sık sık süpriz yapar.
evden çıkıp ona uğradığımda hemen sarılır öper aylaca görüşmemişiz gibi hemde:)
sürekli eleleyizdir. gittiimiz yerde bile çounlukla sarılarak otururuz. :)
hala flört ediyoruz gibi hissediyorum. çok mutluyum.
küçük bir çocuğa güzelsin hoşsun dediğinde bile karım kadar olmasa da güzel bebekmiş yada karım kadar akıllı deil ama :) yapar. benim yanmış keklerime pişmemiş yemeklerime bayılır.
iki tane köpeğimiz var evde onlara bile karımı üzdünüz mü bugün der:)) canım sıkkınsa onların adına ben cvp veririm:)
evcilik oynar gibi yaşıyoruz.

senağlama Benim kocam fena olmayan yemeklerimi de begenmiyorrrr.cok zoruma gidiyor.ben ugrasip bisiyler yapiyorum mesela borek,pogaca,pis degilde gercekten normal oluyor,o Bana diyor ki HIC BIRSEY YAPAMIYORSUN.

mutlu olanlardan ben bisiy sormak istiyorum,sizin kocaniza tavriniz nasil???konusurmusunuz?hesap sorarmisiniz?hic mi bunlari yapmazsini?

evet kızlar ya sizin kocalarınıza tavrınız nasılki size böyle davranıyolar kocalarınızdanmı sizdenmi acaba

Bence genel olarak kocalardan kaynaklanıyordur. Birde benim eşim gibi ne yaparsan yap yaranamazsın modun da biri olursa düşünemiyorum. Oldukça güzel yemek yapan biriyim, sabah evden çıkarken akşama ne istediğini söyler ben özene bezene hazırlarım, ama büyük bir ihtimalle dışarıda yemiş gelmiştir. Gelde sabret, gelde güzel konuş bu yaptığıda en masum olanıdır. En küçük tartışmada ettiği hakaretlerin, küfürlerin haddi hesabı yoktur. O yüzden kızlar evliliği 4/4 lük olanlara maşallah diyorum. Rabbim bozmasın inşallah bütün içtenliğimle diliyorum bunu.

ben de Allaha şükür evliliğimde çok mutluyum ve buraya aynı şekilde yazan arkadaşlarım da eminimki eşlerine benzer şekilde davranıyolardır..mutsuzluk tek taraftan kaynaklanabilir ama mutluluk tek taraflı olmaz bence..mutlu bi ilişkide erkek iyiyse kadın da iyidir, kadın iyiyse erkek de iyidir..
eşim de ben de sevgimizi her zaman ifade ederiz ve saygımız da eksik değildir,bir sorun varsa konuşarak çözeriz bağırıp çağırarak değil, tabiki yeri geliyor hoşlanmadığım bişey yapabiliyor ama dediğim gibi önemli olan tavır,yani bunu nasıl ifade ettiğiniz..kızarak aşağılayarak söylerseniz savunma psikolojisine girer, ama güzelce kendi duygularınızı ifade ederek söylerseniz sizi anlar,özen gösterir..
buarada ilk sayfada bi arkadaş mutlu evlilik olcanı sanmıyorum deyip kestirip atmış ama ne yani bu kadar insan yalan mı söylüyor??mutlusu da vardır mutsuzu da,ama kendi mutlu olma kapasitesine sahip olmayan insanlar mutlu olanları görmezden gelmeyi onların yalan söylediğine inanmayı böylece kendilerini rahatlatmayı tercih ediyolar!
bazı kendi evliliğinde mutsuz olan insanlar da, bize inanıp "Allah bozmasın" deme güzelliğini gösterebiliyolar,Allah onların sıkıntılarını da alıp götürsün inşallah..

ya mesela dun burda okuduklarimi kocama anlattim dedim ki iste bak kocalari boyle yapiyor,sabah bana sarilip opuyor,Opucukte nasil bi opucuk biliyormusunuz ,sanki korkarak cok az bisiy dudagini dudagima deydiriyor yani opucuk olduguna bin sahit lazim.Diyorum ki neden boyle opuyorsun.hemen ters tepki verdi diyor Sicarim herseye,o niye boyle bu niye boyle...Ama ne yapiyim gercekten cani birlikte olmak isteyince atesli oluyor ama ben oyle istemiyorum.Diyorum BEni ozlemeni istiyorum bedenimi degil,belki yanlisligim var ama bu adam sadece isine gelince opuyor kari koca gibi.

Buda benim mutsuz olmami gosteriyor ve onun yuzunden ben baskasina ilgi duyuyorum.eski erkek arkadasima oda evli ama ben onu unutamiyorum ,benim kocam onu unutturamiyor bana..

ben çok konuşurum eğer sorulan soru sinirlenince dile getirmekse hayatta da alttanalmam mesela ama hiçbir zaman saygı sınırlarını aşmadım aşmam da

ben eşimi seviyorum sadece o da beni seviyor birbirimize buna göre davranıyoruz yoksa özellikle mutlu olayım diye yaptığım bişi yok

eşleriyle mutlu olan arkadaşlar,Allah mutluluğunuzu allah daim etsin ve hiç bozulmasın.imrenerek ve ağlayarak okudum.maalesef mutlu değilim.çoğunlukla ailesi yüzünden hep tartışıyoruz.aşamıyoruz çünkü ailesine çok düşkün.burda biarkadaş tavırdan bahsetmiş gerçekten tavır çok önemli ama artık derdimi yumuşak bises tonuyla anlatamıyorum çünkü ne desem hep ailesi haklı.ben hatalı.bilmiyorum sonumuz ne olacak.mutlu olanlar yazarkan elinizi yazdıklarınıza dokundurun da bende elimi sürüyüm bana da bulaşsınkaydirigubbakcemile5 benim evliliğim eğer ailesi sözkonusu olmazsa 4/3,eğer ailesi sözkonususa (ki maalesef yaklaşık 3 yıllık evliyim bu durum genel olarak evliliğimizi hep etkiliyor ve etkileyecekte) 4/0,5 sizden dua bekliyorum.

mutlu olanların mutlululuklarına zarar gelmesin inşAllah

sorunları olanllarsında en kısa zamanda çözülmesini diliyorum.

X