Gerçekten şu anda motivada 400 ccden küçük boyutlar piyasada yok mu?

derindenizxxz

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2022
44
21
39
Merhabalar, mart ayında göğüs büyütme ve dikleştirme ameliyatı oldum. Sonuçtan pek memnun kalmadım.Büyüklüğü ilk günden beri bana yetersiz gelmişti..1.73 58 kg yum 295 cc takmıştı 320-330 konuşmamıza rağmen. Sığmadığını söylemişti. 3 ay oldu şu anki durum ortası üç parmak kadar ayrık,yan görünüm dolgun ama önden görünüm hiç mutlu etmedi beni. Bu hafta doktoruma gittim,o da sol göğüs başını biraz yukarı almam gerek,ortasına ise bişey yapamam yapın bu dedi. Büyüklüğüne gelince ellerinde sadece 300 ve 400 cc motivalar olduğunu,başka boyutlarının kendilerine gelmediğini söyledi. Ekim ayında gel,belki o güne kadar boyutlar elimizde olur,son kararı veririz dedi.Bu gercekten mümkün mü? Nasıl olur?

Öncelikle geçmiş olsun, göğüs cebinize 320 sığmadığı için 295 takıldığını söylemiş doktor. Ekim ayında 400 cc nasıl sığacakmış orasını tam olarak anlamadım?
Bende 1 hafta önce ameliyat oldum protez markam motiva olmadığı için o konuda bir bilgim yok. Bende 300 cc hp var bana da büyük geliyor :KK43:

Çok teşekkür ederimm size de çok geçmiş olsun.. Hiç büyük olmuyo emin olun iniyo sonra. Ben 75 b idim, 80 c oldum. Ama 85 istiyordum. 400 cc asla düşünmem,340-350 ile değiştirelim hocam diyince ,ellerinde sadece 300 cc ve 400 cc olduğunu söyledi. Aradaki rakamlar yokmuş. Ekim ayındaki görüşmemize kadar belki bulunur dedi. Çok saçma,herkes takır takır yaptırıyo. Nasıl olmaz anlamadım inanın.

Çok teşekkür ederimm size de çok geçmiş olsun.. Hiç büyük olmuyo emin olun iniyo sonra. Ben 75 b idim, 80 c oldum. Ama 85 istiyordum. 400 cc asla düşünmem,340-350 ile değiştirelim hocam diyince ,ellerinde sadece 300 cc ve 400 cc olduğunu söyledi. Aradaki rakamlar yokmuş. Ekim ayındaki görüşmemize kadar belki bulunur dedi. Çok saçma,herkes takır takır yaptırıyo. Nasıl olmaz anlamadım inanın.
Bende motiva full ergonomix 425 cc var. Benim öncesi nerdeyse yoktu ve bu yüzden bu bile küçük geliyor bana, keşke 500 yaptırsaymışım dedim hatta. 75c takıyorum şuan hatta hafif desteği var. 175-64 kgyum. Sanırım öncesi çok etkiliyor. Aradaki rakamların olmaması diye bir durum söz konusu olmamalı doktorlar protezi ameliyat öncesi sipariş ediyorlar ve geliyor zaten. Bence baştan savma bi cevap olmuş. Ve bence 400 cc sizi korkutmasın. 315 cc vardı bende ve tekrar ameliyat olup 425 taktırdım arada bariz bir fark olmadı diyebilirim.

Bende motiva full ergonomix 425 cc var. Benim öncesi nerdeyse yoktu ve bu yüzden bu bile küçük geliyor bana, keşke 500 yaptırsaymışım dedim hatta. 75c takıyorum şuan hatta hafif desteği var. 175-64 kgyum. Sanırım öncesi çok etkiliyor. Aradaki rakamların olmaması diye bir durum söz konusu olmamalı doktorlar protezi ameliyat öncesi sipariş ediyorlar ve geliyor zaten. Bence baştan savma bi cevap olmuş. Ve bence 400 cc sizi korkutmasın. 315 cc vardı bende ve tekrar ameliyat olup 425 taktırdım arada bariz bir fark olmadı diyebilirim.
Ahh çok sevindim yorumunuza.. Tecrübeli bir arkadaşım yazar inşallah diyordum..Mutlulukla kullanının..
Sizin dokunuz var mıydı? Büyük takılmış ,400 leri asla düşünmüyodum doğrusu.
Ve doktorum dediki senin ameliyatında da elimizde ara cc ler yoktu. Şok oldum. Bana sığmadı demişti halbuki. Kaçı denedi ne sığmadıysa artık muamma.Baştan savdı valla doğru.
Siz kaç ay sonra ikinciyi oldunuz? Ücret aldı mı doktor? Zor oldu mu ve de ilk ameliyat gibi?
Şu anda benim baya yumuşak sizin de öyle mi? Motivalar mı böyle yumuşak yoksa benim derimle mi alakalı?

Ahh çok sevindim yorumunuza.. Tecrübeli bir arkadaşım yazar inşallah diyordum..Mutlulukla kullanının..
Sizin dokunuz var mıydı? Büyük takılmış ,400 leri asla düşünmüyodum doğrusu.
Ve doktorum dediki senin ameliyatında da elimizde ara cc ler yoktu. Şok oldum. Bana sığmadı demişti halbuki. Kaçı denedi ne sığmadıysa artık muamma.Baştan savdı valla doğru.
Siz kaç ay sonra ikinciyi oldunuz? Ücret aldı mı doktor? Zor oldu mu ve de ilk ameliyat gibi?
Şu anda benim baya yumuşak sizin de öyle mi? Motivalar mı böyle yumuşak yoksa benim derimle mi alakalı?
Tşk.ederim. Hayır öncesinde az bişey çıkıntı vardı sadece, 75b full destekli kullanırdım doldurmazdı. Büyük değil gayet ortalama oldu bilmeyenler anlamıyor asla birşey olduğunu. Şuan sizin cebiniz genişlediği için sığmama durumu diye bir şey söz konusu olamaz artık çünkü deriniz esnedi. Ben 550 istesem o bile olurdu ikincisinde. Ben 1 sene sonra oldum ikinciyi. Sadece protez ücreti ve hastane ücreti verdim, doktor ücret almadı kendisi için. Benim ilki kas altıydı(dual plan) ikincisi kas üstü(kas zarı altı) yöntemiyle oldu. Kas zarı altında daha yumuşak ve doğal bi görünüm oldu.

Çok teşekkür ederim çok iyi oldu bu bilgiler.. kas altıydı benim,buna rağmen yumuşak. Yine kas altı olur.. inşallah ikincisi istediğim gibi olur çünkü hiç mutlu değilim şu anda.

Kızlar bu hani 400 cc taktım küçük oldu 300 cc büyük oldu muhabbeti şey olabilir mi ben mesela yurt dışı sitelere falan bakıyorum bazı 275 cc ler kiminde çok büyük kiminde çok küçük oluyor bu kullanılan protezler mesela yüksek profil , orta profil vs oluyor yüksek profil bir 300 cc orta yüksek bir 400 cc den daha mı büyük duruyor ya da bir yerde okumuştum protezlerin içinin doluluğu ile mi alakalı kişiden kişiye bu kadar değişmemeli. Etkende biriside ameliyat öncesi meme dokusu olup olmaması ile de alakalı.
Ben 6. ayımı doldurmayı düşünüyorum meme şekli otursun bakalım iki meme bende şuan eşit değil eğer ki bu süre sonunda hala hoşuma gitmezse revizyon ameliyatı isteyeceğim ama bakalım dr ne diyecek...

Kişinin vücuduna göre değişir, kiminde 300 cc dev gibi durur, kimin de küçücük.
Boy,kilo,meme dokusu, meme şekli, göğüs kafesi vs

X