Düğün Gerdek gecesi, Carsaf, Agri vs. lütfen yardim

eski konuymuş.

Hay ağzına sağlık :)

Farz et ki çok esnek,veya kalın,veya yok kanamadı? O zaman kendinden emin olmıcak mısın senin mahreminden kime ne? Kendine saygısı olmayana kimse saygı duymaz zardan mı ibaretsin karakterine huyuna suyuna ahlakına duruşuna değil de ordan çıkan iki damlaya göre mi muamele gösterecekler. Aşın bunu,kendi özelinizi ispat gibi gösterirseniz benliğinizin ne anlamı kalır..

Merhaba benim dün ilk gecemdi çok kastım zorlandım acıdı. Tüm gece çok acıdı yandı. 2 gün beklicem bende ama sizin acı ne kadar sürdü acaba benim biraz kasmamdan dolayı zor oluyor da

Merhaba benim dün ilk gecemdi çok kastım zorlandım acıdı. Tüm gece çok acıdı yandı. 2 gün beklicem bende ama sizin acı ne kadar sürdü acaba benim biraz kasmamdan dolayı zor oluyor da
Genellemeye gerek yok.. Herkesin aynı olmaz. Kiminin dardır çok acır kiminin genştir hiç acımaz... Benim 1 hafta sürmüştü hem kanam hem acı ... Sizinki belki yarın geçecek bilemeyiz.. Ayrıca eski konu ama çarşaf göstermek nedir Allah aşkına yaa bir insan neden kendisini bu kadar düşürür

Konu çok eski. Sene 2021 ve bayağı yol aldığımızı düşünüyorum bu konuda. Kocama bile ispatlama gereği duymam. Millet kim!
Bazıları 2021'de bile yol alamamış belli ki. baksanıza yorumunuza olumsuz emoji verene. kafa hala orta çağda. bu tipler bi de anne olacak/olmaya deli gibi çabalıyor beni en çok bu korkutuyor

çarşafı balkonda mı sergileyeceksiniz kızım bu ıspatım wooohuu falan diye. çok çok çok iğrençsiniz, okumaz olaydım. akşam akşam midem bulandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…