geri döndü kabus yaralar :(

papatyam_83

civciv
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
1.272
421
41
aman allahım kızımın alttan iki dişi çıktı mısır tanesi gibi ,, ısırıyo onlarla..emerken ısırıyo bi de çekiştiriyo ,,ey allahım yine yaralar başladı acıooooo :KK43:

sağol canım yokyok 28aralık gibi belirmişti zamanla büyüdü büyüdü de ısırmaya başladı işte
emerken doyuncaısırıp çekiştirmeye başlıyo ,,:)
yanağımı veriorum ısırıyo
çok ısırgan bir bebeğim var :KK43:

aynı dert bendede var ama kaanda henüz diş yok:)))nasıl bişedir anlamadım memelerim yara oldu acaip canım acıyo ama bakıyorum diş miş yok

ayy kızlarr benimde çok kötü kıpkırmızı emzirirken neredeyse ağlıcam tam olarak diş yok damaklar sertleştii..resmen ısırıyo benii...:KK43:(garmastan sürüyorum iyi gelir inşallahh..

lansinoh muydu o var bende sürüyorum ama fayda var mı bilmiyorum bişi yok daha kıpkırmızı duruyo
bepanten merhem daha etkili olabilir aslında
denemekte yarar var

ayy kızlarr benimde çok kötü kıpkırmızı emzirirken neredeyse ağlıcam tam olarak diş yok damaklar sertleştii..resmen ısırıyo benii...:KK43:(garmastan sürüyorum iyi gelir inşallahh..

nurcancım kaanın dişleride yok ama damaklar beni mahvetti çok canım yanıyo bende garmastan kullanıyorum geçmiş olsun sanda canım

ben garmastanda kullandım bepantende kullandım pek faydasını görmedim en son mustela almıştım o biraz rahjatlattı beni belki sizede iyi gelir acıdığında sürüyoruım hemen acısını alıyo güzel bi krem emzirirken silmeyede gerek yok

ayyy kızlar korktum şimdi....ilk zamanlar çok acı çekmiştim..allahım hele o banyo yaparken .....ilk agzına alıp çekmeye basladıgında..çok acıodu..insallah çabuk iyiyleşirler..ve bendede insallah olmaz...suan öle bişi yok

o ilk yaralar bişiye benzemiyo canımmm,,benimi kızım kan kustu,,,baygınlık geçiriyodum kan kusuyo
die allah korusun aklıma neler geldi meğer sütle kan içmiş:))))
öyleee yara kopuyodu az daha tekrarlaması kötü oldu o kadar değil tabe ama

papatyacım hayırlı olsun prensesin incileri cnm :) meme uçlarına merhemini sürüyormuşsun ama dişler olunca geçmesi zor

sağolll daha da tatlı oluyolar dişler çıkınca :))

ama evet geçmiyorrrr yara :KK43:(
simsiyah oldu yaranın oldu mecbur emziriyorum da aksi gibi o doluyo en çok nasıl acıo anlatamam
o çektikçe de geçmesi zor,,,bepanten falan da sürdüm ama nafile,,
zilli tutup onu ısırıyo ötekini ısırmıyo onunla bi alıp vreemdiği var ama :=)

X