Gıdı+Çene dolgusu

Hanımlar,
topikteki üslubunuz sebebiyle ikinizde uyarı alıp banlanmıştınız, rica ediyorum yeniden uyarı almanıza sebep olacak yorumlar yazmayınız.

Siz bir probleminizi yazmissiniz, ben de size gayet normal bir sekilde moralinizi bozmayin kotu gorunmuyor sandiginiz gibi yazmisim.. ama bu sizi kesmemis olacak ki moral bozuklugunuzun hincini benden almaya kalkip, iyi gorunuyor moralinizi bozmayin dedim diye bana kör diyebiliyorsunuz!!! Ortada hicbir sey yokken sizin bana kalkip kör demeniz terbiyesizlik degil oyle mi? Ve isi daha da abartip ayni lafi ben size iade edince bana terbiye dersi vermeye kalkiyorsunuz oyle mi? Bunu o anki sinirinize ve moral bozuklugunuza veriyorum. Size yardimci olmak ve rahatlatmak icin attigim moralinizi bozmayin temali mesaja da tutup kör diyerek bana hakaret ettiniz. Kimse sizinle ayni fikirde olmak zorunda degil. İnsanlar sizinle ayni fikirde degil diye de kimseye kör falan demeye hakkiniz yok. Siz birine durup dururken kör derseniz o da size "sensin kör" deme hakkina sahip olmus olur. "Sen" , "siz" ayirdindan once bunun ayrimina varsaniz daha iyi olur, birine sizli bizli sekilde hakaret ettiginizin de farkina varin hatta.. sizli bizli olunca hakaretten sayilmiyor diye bir sey yok. Hakaret hakarettir.
Hanfendi bakın ben size kör demedim siz kendi kendinize gelin güvey olmuşsunuz. Ortada bir hakaret falan yok. Ben görmemek için kör olmak gerekir dedim siz nereden gördüğünüzü düşünüyorsunuz?? Zaten yüzün bütününü görmüyorsunuz. Bunun için de ekstra fotoğraf yükledim ki belki biraz daha anlayabilirsiniz diye. Ben tek bir cümle kurmuşum, yanlış anlayıp hıncını alamadan bir paragraf yok cetvel al, yok madem kendine hayrandın, yok terbiye vs diye saydıran sizsiniz. Ortada terbiyesiz diye bir laf edilmemişken bu lafı telaffuz ederek terbiyesizlik yapan da ben değilim. Bakın ben estetik konusuyla çok ilgilenen ve bundan iyi anlayan biriyim. Üstelik eskiye göre daha kötü olup olmadığını en azından fotoğraflarda iğrenç çıkmamdan ve çevremden gelen tepkilerden anlayabiliyorum. Burada daha iyi olmuş demek de teselli olmuyor dolayısıyla. Siz kimsiniz ki ben sizden hıncımı alacağım?? Sizi tanımıyorum ne alakamız var? Aşağıdaki fotoğrafı inceleyin. Yüzüm v-triangle şeklindeyken tam o bölgeye bir sürü dolguyu basarak long yaptılar, suratımın şekli bozuldu. Her seferinde gidiyorum yine halledemedikleri gıdı için başka işlemler yapıp çeneyi eritmekten kaçınıyorlar.

Eklentiler

• A1F68CB2-5688-4DE7-9162-8CBD8498195A.jpeg
    A1F68CB2-5688-4DE7-9162-8CBD8498195A.jpeg
    472,2 KB · Görüntüleme: 3.358
Son düzenleme:
İğrenç çene dolgum hala erimedi. Hala tüm yamukluğuyla duruyor.

Eklentiler

• 63674061-DD90-4CC1-B26C-F4DFF858E7E8.jpeg
    63674061-DD90-4CC1-B26C-F4DFF858E7E8.jpeg
    180,3 KB · Görüntüleme: 1.151
angeliss angeliss merhaba dolgu eritme işlemi yaptırmışsınız gerçekten etki ediyor mu bende burnumdaki dolguyu erittirmek istiyorum bir dermatolog dolgu erimez eritirim diyene inanmayın dedi

angeliss angeliss merhaba dolgu eritme işlemi yaptırmışsınız gerçekten etki ediyor mu bende burnumdaki dolguyu erittirmek istiyorum bir dermatolog dolgu erimez eritirim diyene inanmayın dedi
Bu son fotoğraftan sonra o güzellik merkezine tekrar gittim, bana bu işlemi yapan gudubet yoktu onun yerine çok tatlı bir bayan vardı. Gerçekten ilgilendi, hyaluranidaz kullandı, gıdı için de hifu sanıyorum uyguladı. Gıdıda benim sanıyorum farklı bir durumum var, yağdan öte orada artık ne varsa istediğim gibi olmuyor. Çene dolgusu ise biraz daha eridi ama hala var ve yamuk :KK43: sanıyorum bi ara tekrar gideceğim. Dolayısıyla dolgu eğer orada başka bir durum oluşmadıysa hyaluranidaz ile eriyebiliyor, ama boynuma bir ara yaptırdığım başka bir dolgu orada bir çeşit reaksiyon oluşturmuş asla erimedi. Burun ile ilgili net bir bilgim yok burun dolgusunu pek tavsiye etmiyorlar orada dokuların içine girip dolduruyor diye. Siz bence şansınızı deneyin.

Eklentiler

• D94998C1-D292-4368-8D66-9311E93F6772.jpeg
    D94998C1-D292-4368-8D66-9311E93F6772.jpeg
    143,6 KB · Görüntüleme: 768
Merhabalar, ben de aynı dertten muzdaribim. Newlife estetic mecidiyeköy’de jaw + çene dolgusu yaptırdım toplamda 4ml fakat incelmesi gerek yüzüm kalınlaştı. Bildiğim kadarıyla 4 ml çene hattına yetiyor. Çene hattımda çok minimal bir belirginleşme var, çenem yukarı bakıyor ve daha büyük duruyor. Aşagı inecek mi diye de sordum üstelik işleme başlamadan. İnsan içine çıkmaya utanır oldum. Böyle bir durumda ne yapılabilir, nereye şikayetci olunabilir? Çenem resmen korsan gibi oldu. Öncesi sonrasını paylaştım sizlerle. İyi akşamlar.

Eklentiler

• 64713573-7839-4A5A-9FBC-BB16F12B7200.png
    64713573-7839-4A5A-9FBC-BB16F12B7200.png
    450,7 KB · Görüntüleme: 754
Merhaba angeliss, bence cok sanslısın. Benim çenem yukarı bakıyor dolgudan sonra. Newlife estetic Mecidiyeköy şubesinde yaptırdım. Toplamda 4ml kullandı jaw+ çene dolgusu yaptırdım ( katiyen 4ml gibi durmuyor). Yüzüm ince duracağı yerde daha şişman duruyor. İşleme başlamadan önce çenem aşağı inecek mi diye sorduğum halde çenem korsanlar gibi kanca gibi yukarı bakıyor. Böyle bir durumda be yapılabilir? Utanıyorum kendimden resmen. Öncesi sonrası paylaşıyorum sizlerle, en son fotograf yapılmamış hali. Dolgu düşünüyorsanız Newlifeestetic Mecidiyeköy’ü önermiyorum.

Eklentiler

• 82FC3862-C26D-4E51-B6B5-0A1752EC9014.png
    82FC3862-C26D-4E51-B6B5-0A1752EC9014.png
    450,7 KB · Görüntüleme: 733
  • 1812849D-886D-4FE7-A1C9-1AF10B39D4F3.jpeg
    1812849D-886D-4FE7-A1C9-1AF10B39D4F3.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 674
  • 29CF0B74-5F84-475A-B582-0E8412262339.png
    29CF0B74-5F84-475A-B582-0E8412262339.png
    522,5 KB · Görüntüleme: 740
Merhaba angeliss, bence cok sanslısın. Benim çenem yukarı bakıyor dolgudan sonra. Newlife estetic Mecidiyeköy şubesinde yaptırdım. Toplamda 4ml kullandı jaw+ çene dolgusu yaptırdım ( katiyen 4ml gibi durmuyor). Yüzüm ince duracağı yerde daha şişman duruyor. İşleme başlamadan önce çenem aşağı inecek mi diye sorduğum halde çenem korsanlar gibi kanca gibi yukarı bakıyor. Böyle bir durumda be yapılabilir? Utanıyorum kendimden resmen. Öncesi sonrası paylaşıyorum sizlerle, en son fotograf yapılmamış hali. Dolgu düşünüyorsanız Newlifeestetic Mecidiyeköy’ü önermiyorum.
Çok geçmiş olsun, bence gidin erittirin dolgu iyice yerleşmeden. Çene dolgusu çok tehlikeli bence. İnsanın yüzü birden değişiyor ve erkeksi kocaman çene oluyor. Yurtdışındaki profesyonel kliniklerin sonuçlarına bakıyorum öyle olmuyor ama bence bizimkiler bilmiyor bu işi. 4ml nedir allah aşkına

X