giriş ilk dans takı pasta ve kına müziklerinde fikirlerimizi paylasalım

sebdicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
2.045
12
selam kızlar 9 ve 10 hazıranda dugunum var:18::18::18::18::18: bende herkes gıbı dugun muzıklerınde en dıkkat cekıcı en guzel en anlamlı olsun ıstıyorum:26::26:
sunlarda sabıtım
giriş müziğim bim bam bom (nostaljik ve hareketlı cok hosumuza gıttı) :KK76::KK76::KK76::KK76:
dans muzıgım zerrın özer o yaz (yıllardır bunu dusunuyordum zaten) :KK24::KK24::KK24:-----zuhal olcay pervane de cok guzel sıddetle tavsıye ederım :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
kına müzğim candan erçetin yüksek yüksek tepelere(guzel yorumlamıs bı bakım derım):KK5::KK5::KK5::KK5:
pasta ve takı muzıgım yok kızlar sızden bu konuda fıkırerınızı beklıycemmm
simdıden tesekkurler

canım geçen hafta abim evlendi konyada açık havada çok güzel bir yerde yaptık düğünü giriş müziğide sibel canın 2012 albümündeki kader bağladı bizi idi, dans müziğide
mithat körlerin 2012 albümündeki beni sensiz bırakma idi. tavsiye ederim dinle istersen öyle karar ver şimdiden tebrik ediyorum mutluluklar diliyorum....

selam kızlar 9 ve 10 hazıranda dugunum var:18::18::18::18::18: bende herkes gıbı dugun muzıklerınde en dıkkat cekıcı en guzel en anlamlı olsun ıstıyorum:26::26:
sunlarda sabıtım
giriş müziğim bim bam bom (nostaljik ve hareketlı cok hosumuza gıttı) :KK76::KK76::KK76::KK76:
dans muzıgım zerrın özer o yaz (yıllardır bunu dusunuyordum zaten) :KK24::KK24::KK24:-----zuhal olcay pervane de cok guzel sıddetle tavsıye ederım :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
kına müzğim candan erçetin yüksek yüksek tepelere(guzel yorumlamıs bı bakım derım):KK5::KK5::KK5::KK5:
pasta ve takı muzıgım yok kızlar sızden bu konuda fıkırerınızı beklıycemmm
simdıden tesekkurler

Canım benim ben Candan Erçetin'e ve şarkılarına ufaklığımdan beri bayılırım.
Ama nedense bu kına şarkısı hep bana çok hareketli geliyor. Yani alışmış olduğumuz o ağlatacak şarkı modundan çıkmış eğlence şarkısı gibi olmuş.Tabi bu benim düşüncem.
Kendi kınamda da kızlara söylettircem o şarkıyı, kayıttan çaldırmicam.

Allah o günü en güzel haliyle nasip etsin inşallah canım:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

benim pasta müziğim sibel can dan yanacaksak aşkımız için yanalım birazda ne çıkar bugün herşey aşkımız için deli olma zevkini çıkardı :) ayy bidaha evlenesim geldii
takı müziği seçmemiştim klasik bişiler çalmışlaerdı

X