Gitar çalabilen var mı ya ??

kaldi2sene

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2015
979
1.134
37
Gitar imi aldım kursa başladım 1 ay kadar oldu ama bare yapamıyorum yeteneksiz miyim ben ?
Akorlar arası geçişte çok zorlanıyorum
Bu gitar işini basaranlara üstün insan gözüyle bakar oldum..
Hocam çalışma ve pratik diyor ama offf
Kızlar varmı aranızda çalabilen bu meredi nasıl olur bu iş

Gitar çalmayı öğrenmek istiyor ancak hem kaliteli hem de uygun, bütçeni yormayacak bir eğitimi nereden alabilirim diye mi düşünüyorsun ?

Kısa sürede hızlı bir şekilde gitar öğrenmek ister misin ?

Hem de aşırı sosyal, kendini geliştirebileceğin bir yerde ?

Merak etme aradığın her şey gitar kursu İzmir’de !

İstersen bire bir özel olarak istersen de sınıf derslerine katılarak kısa sürede hızlı bir şekilde ilerleyebilirsin.

Sadece bununla da kalmıyor ! Temel teknikleri öğrendikten sonra ders içerikleri tamamen senin dinlemeyi sevdiğin ve çalmak istediğin parçalardan oluşan bir kişiye özel müfredat ile işleniyor. Böylelikle çalmak istemediğin parçalardan ya da sürekli egzersiz çalışmaları yaparak sıkılma durumun ortadan kalktığı gibi sevdiğin parçaları çalmayı öğrendiğin için müziğe ilgin ve motivasyonun artıyor.

Tabi ki de İzmir gitar eğitimi bunlarla sınırlı değil !

Ders zamanların dışında önceden haber vermek koşulu ile dilediğin kadar gelip sınıflarımızda ücretsiz bir şekilde etüt yapma imkanına sahipsin. Artık “ evde gitar nasıl çalışılır ? “ ya da “ evde komşuları rahatsız etmeden gitar nasıl çalışırım ? “ düşüncesi ortadan kalkıyor.

Onlarca sanat eğitimi tek bir çatı altında ! Bu da demek oluyor ki sanatın her dalında kendini geliştirmek isteyen kişilerle iç içe olacaksın. Böylelikle sadece gitar hakkında değil diğer enstrümanlar ya da diğer dallar ile ilgili onlarca bilgiyi yeni arkadaşlıklar edinerek ve sosyalleşerek öğreneceksin.

Vardiyalı çalışıyorum, çıkış saatlerim çoğu zaman sabit değil diyebilirsin. Merak etme böyle bir durumda da sana yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Normal öğrencilerin ders gün ve saati sabit iken vardiyalı çalışan öğrencilerimiz ile önceden haberleşerek sanat merkezimizin, öğretmenimizin ve senin uygun olduğun ortak gün ve saatlerde dersleri kolaylıkla işleyebiliyoruz.

Sabah erken kalkanlardan mısın ya da en iyisi akşam diyenlerden mi ?

Sanat merkezimizin aktif olarak ders verme zamanı haftanın 7 günü sabah 09.00 akşam 23.00 arası hem de 12 ay boyunca değişiklik göstermeden.

Her şey güzel ama ben ders almanın yanı sıra kafamı dağıtmak, sosyalleşmek, güzel insanlarla güzel muhabbet etmek istiyorum diyorsan yine doğru yerdesin !

Sanat merkezimizde sürekli düzenlenen bazı etkinliklerden bahsedecek olursak ;

- Her hafta öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile film izliyoruz

- Bunun yanı sıra bolca çiğdem ve midye etkinliği yapıyoruz ve sen sadece içeceğini getiriyorsun

- Düzenli gerçekleşen halı saha maçlarını unutmamak gerek

- Bunlara katılamıyor olsan bile geldiğin zaman bahçemizde oturarak kafeteryamızdan ücretsiz bir şekilde çay, kahve alıp yeni insanlar tanıyabilir ve onlarla uzun uzun sohbet edebilirsin.

Aklında hala “ gitar nasıl çalınır? “ ya da “ yeteneğim yok çalabilir miyim ? “ diye düşünüyorsan hiç çekinmeden iletişim numaramıza mesaj at ve gitar kursu İzmir ücretsiz deneme derslerine kayıt ol. Hem ders alacağın ortamı önceden görmek senin için iyi olacaktır hem de öğretmenin, kurumdaki diğer kişileri görmen aklındaki bütün soruları cevaplayacaktır. Unutma ücretsiz deneme dersleri için asla bir ücret talep edilmemektedir. DENEMESİ BEDAVA !

Ayrıca keman kursu İzmir içinde aynı şartlar geçerli olmakta olup keman dersi hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili bağlantılara tıklayabilirsiniz.

X