Gitgelin böylesi

G
Adam git-gelli değil, dengesiz hiç değil.
Ne istediği o kadar net ki.
Diliyorum ki çok geç kalmadan siz de bunu farkedersiniz.
+100000

Adama niye dengesiz demiş herkes ben de anlamadım. Bizden bir cacık olmaz, ama boştaysam oynaşırız demiş, .çok net tutumu.

Gece geç saatlerde size yazıyor diye değer verdiğini mi sanıyorsunuz cidden? Aç face, instagram ekle, gece sohbetine hevesli onlarca adam bulursun.

G

+100000

Adama niye dengesiz demiş herkes ben de anlamadım. Bizden bir cacık olmaz, ama boştaysam oynaşırız demiş, .çok net tutumu.

Gece geç saatlerde size yazıyor diye değer verdiğini mi sanıyorsunuz cidden? Aç face, instagram ekle, gece sohbetine hevesli onlarca adam bulursun.
Ya olabilir yani böyle bir ilişki yaşamak istemek de tuhaf gelmiyor bana.

Kadınların uyanmaması çok ilginç.

İyi ki burası var, hiç olmazsa acı gerçeklerle yüzleştiriyoruz.

Ya olabilir yani böyle bir ilişki yaşamak istemek de tuhaf gelmiyor bana.

Kadınların uyanmaması çok ilginç.

İyi ki burası var, hiç olmazsa acı gerçeklerle yüzleştiriyoruz.
aynen, 2 taraf da ne istediğini biliyorsa kimseyi ilgilendirmez.

ama neden kadınlar bu kadar kolay, bu kadar aza sevildiklerine inanabiliyor o kısmı ben de anlamıyorum. En meymenetsiz erkeğin bile acayip gideri var Türkiye'de, çok tuhaf. Erkeklere cennet bizim memleket :KK70:

G

+100000

Gece yazıyor derken gündüz de tabiki yazıyodu arıyodu. Gece hani konuşursun ya sevgilinle uzun uzun onu kastediyorum ben . Ne bilim yaz için planlar yapıyodu. Şurda rakı içelim şurası açıldı mı şöyle böyle . Yani bana fb düşündürecek hiç bişi olmamıştı gelene dek .

Adam demiş ki , senden ayrılınca boşta kaldım. İhtiyaçlar var malum, biraz takılalım, ben işimi göreyim ama sevgili olmayalım da sen bana hesap sorma , bende etraftaki seçeneklere bakayım. Demek şuan etrafta bir seçenek ihtimali oluşmuş ki sizi boşlamış, eğer olmazsa bir iki güne sesi çıkar.
İnsan karşısındaki insanın kendine reva gördüğü şekilde davranırmış. Siz sizden ayrılan adamı hazır kıta beklemeye devam eder, bir işareti ile kollarına atlarsanız onunda size daha medeni ve saygılı davranmasını bekleyemezsiniz
Ama tamam seçenek çıktı hadi de görüştüğümüzün ertesi günü mü çıktı ya 🤦🏻‍♀️O güne kadar herşey normal görüşüyoruz tak birden kesiliyor

Bu türe en iyi gelen şey olabildiğiniz kadar güçlü olmanız. O ne istediğini bilmiyor mu? Siz ne istediğinizi daha çok bilin bu onu kendine getirir. Evinizde de ağırlamak tabi ki yine sizin bileceğiniz iş ama işin rengi belli olsun ben uğraşamıyorum derseniz ''ağırlamayın''. Libidosuna göre sizinle iletişim kuruyor.

Ama tamam seçenek çıktı hadi de görüştüğümüzün ertesi günü mü çıktı ya 🤦🏻‍♀️O güne kadar herşey normal görüşüyoruz tak birden kesiliyor
Amacı vardı ulaşamayınca alternatif aradı ve belli ki buldu.
Seks partnerine ihtiyacınız varsa görüşün ama bu adamdan duygusal ilişki beklemeyin üzülmeyin.

Zaten istediği bu haftada ayda bir cinsellik yaşayacak onun haricinde bir bağınız olmayack
Size uymuyorsa engelleyin asla konuşmayın
Uygunsa, başkaları da olacak hep hayatında bunu demiş işte

X