Gitmeli miyim?

Sen bir hatacık yapmışsın kabul de etmişsin belli ki özür de dilemişsin ama bu senin büyüklüğün yoksa gerçekten hata değil bunlar. Gerçekten sevse nazını tribini baskını çekerdi... tüm kalbimde hissettim yaşadıklarını nolur dik dur güçlü dur O SENI SEVMIYOR

Anlıyorum ki, kim ne derse desin gideceksin. Orda büyük bir hüsrana uğrayacaksın. Belki senle görüşmeyi bile kabul etmeyecek, ayağına kadar gittiğinle kalacaksın.

Birinin seni istemediğini kabullenmen için illa yüz yüze olmana gerek yok, genel davranışları ile bunu anlayabilirsin ve karşındaki adam seni istemediğini gayet güzel anlatıyor.

Yani kısaca gidip yüz yüze görüşsen bile herhangi bir olumsuz durumu kabulleneceğini düşünmüyorum. Çok fazla kendine ve kendi düşüncelerine odaklanmışsın, karşındakinin düşüncelerini/hislerini umursamıyor ve kabullenmiyorsun.

size değer vermiş olsaydı sizi üzmedi neden değmeyecek biri için ona yalvararak kendi saygını ve gururunu ayak altı ediyorsun gecmez diye bir şey yok hersey gelip geçer gözünüzde çok buyutmussunuz

O seni umursamazken herkese onu anlatmak ne acı....

Sen kovaladikca o kacmaya badlamis. Elinde cicekletle gitsen tamam devam edelim mi diyecek? Iki gun sonra kendimi dusurdugum duruma bak diye kendine kizacaksin, kendini affetmeyeceksin.
Adam alttan alsaydi kendini hakli gorecektin. Adam sen derdini anlatmaya calisirken seni dinlemedikce sen kendinde hata bulmaya baslamissin. Bu hep boyledir.
Olmayacak bir iliskiyi oldurmaya calisma. Eninde sonunda biter o iliski, sen sadece ayriligi geciktitirsin o kadar. Bundan sonra hicbirsey yapma. Ayrilik acisini bir sure yasarsin, geciyor merak etme.

Kendi kendinize boş yere acı çektireceksiniz yapmayın. Adamın niyeti varsa size döner zaten, ki anladığım kadarıyla da oldukça anlayışsız birisi. Siz üzerine gittikçe iyice şımaracak, tepenize çıkacak. Bence bir süre kafanızı dinleyin. Barışmayı kafanıza takmayın bırakın her şey olacağı gibi olsun. Su akar yatağını bulun. Siz de bu esnada gezin, kitap okuyun, rahatlayın biraz.
Aynen öyle yapacağım.

X