Gitsin yağlar gelsin kaslar hep birlikte başaralım hanımlar 💪💪

Diceksiniz ki bu sıcakta mı? ama evet 😁canım anormal derecede kurufasulye istiyor 😁 Sabah standart kahvaltımı yaptım 2 haşlanmış yumurta, 1 tabak lor peynirli salata, 7 zeytin, 1 bardak kefir 5 badem... akşama kurufasulye var😁

Herkese iyi akşamlar
Sağlıklı yaşam için neler yapıyorum yazmak istedim 😁😁
Günlük 30 dakika spor kesin
Artı birşeyler yapabilirim 😁
Sigara tamamen gitti😆😆
Bir öğün baba gibi yiyorum. Onun dışında ara öğün gibi bir veya iki öğün yiyorum.
Güneş battıktan sonra tek lokma yemiyorum. İnşallah böyle devam ederim.
Bitki çayı içiyorum.
Telefonu eskisinden daha az elime alıyorum.

Tartılmıyorum😍😍

Diceksiniz ki bu sıcakta mı? ama evet 😁canım anormal derecede kurufasulye istiyor 😁 Sabah standart kahvaltımı yaptım 2 haşlanmış yumurta, 1 tabak lor peynirli salata, 7 zeytin, 1 bardak kefir 5 badem... akşama kurufasulye var😁
Can olsun

Herkese merhabalar😀
Bu saate kadar yarım litre su ve iki fincan biberiye çayı içtim.
Şimdi kahve içip spor yapacağım
Öğlen 13.30 gibi sağlam birşeyler yiyeceğim. Karbonhidrat siz (elimden geldiğince ) . Sonra 2 ara öğün ve kapanış inşallah

Herkese merhabalar😀
Bu saate kadar yarım litre su ve iki fincan biberiye çayı içtim.
Şimdi kahve içip spor yapacağım
Öğlen 13.30 gibi sağlam birşeyler yiyeceğim. Karbonhidrat siz (elimden geldiğince ) . Sonra 2 ara öğün ve kapanış inşallah
Günaydın ❤ ooo sağlıklı yaşam tam gaz devam ediyor 🤩 yazamadim bende memlekete geldim. Supersin canım..

E çok iyi gitmiş mi gitmiş 🤩 spora başladın mı? Benim de hala ayni aslında reglin verdiği şişkinlik de var sanırım
Sporu halim oldukça yapıyorum, akşam ya da sabah ne zaman iyi hissedersem 20 dk yapıyorum, hava biraz serinlese yürüyüşe çıkacağım ama gitgide ısınıyor mübarek😂 boğazımı da tutamıyorum kaçamaklarımı yazmayayım artık🙈

Tartılmayalım canım ya o zaman gitmiyor 😬

Yiyorum olmuyor, yemiyorum olmuyor, spor yapıyorum olmuyor. 7 Eylül de hastane randevum var vitaminlere baktıracağım, B ve D düştüğünde de kilo verilmiyor.
Sağlık ocağında açlık şekeri ve h1a1c baktırıyorum 2 ayda bir, açlık kan şekerim 75, h1a1c 5.9 anormal bir durum yok dedi doktor hatta insülin direncinde yok dedi, bu kadar kiloya olmuştur artık diye düşünüyordum ama normal dedi. Tiroidim normal, ferritinim normal sanırım gerçekten iştahlıyım yaa sorun bu😔 bu durumu menapoza bağlayamıyorum artık

Yiyorum olmuyor, yemiyorum olmuyor, spor yapıyorum olmuyor. 7 Eylül de hastane randevum var vitaminlere baktıracağım, B ve D düştüğünde de kilo verilmiyor.
Sağlık ocağında açlık şekeri ve h1a1c baktırıyorum 2 ayda bir, açlık kan şekerim 75, h1a1c 5.9 anormal bir durum yok dedi doktor hatta insülin direncinde yok dedi, bu kadar kiloya olmuştur artık diye düşünüyordum ama normal dedi. Tiroidim normal, ferritinim normal sanırım gerçekten iştahlıyım yaa sorun bu😔 bu durumu menapoza bağlayamıyorum artık
Ben ya hiç yemeyeceğim. Ya hayvan gibi yiyeceğim. Az sık ye bende tutmuyor .

Acele etme canım çok normal, 1 kilo vermişsin vücudundan 2 paket margarin çıktı az mı... Sağlıklı kilo veriyorsun çok iyi gidiyorsun 💪

Günaydın gençler, şuraya bir kahve kokusu bırakayım, sade.
Regl bitti, kazasız belasız devam.
Matcha çayı deniyorum. Latte şeklinde. Kabızlık sorunu yaşıyorsanız öneririm.
Yeşil çaya göre metabolizmayı 4 kat daha hızlı çalıştırıyor. Gerçi bitkisel sütle yapılması gerekiyor ama ben normal sütle yaptım.
Bugünün menüsüne dair hiçbir fikrim yok. Sanki hiçbir yemek bilmiyormuş gibiyim.
Güzel bir gün olsun. Sevgiler, selamlar. :)

Hava çok sıcak bende soğuk soğuk Ankara kavunundan yedim sabah 2 dilim, akşamda tavuklu salata ayran olur sıcaktan asla birşey yenmiyor gerçekten cinnet geçirecek gibiyim sıcak sıcak ayşh şuraya kendini parçalayan bir smiley yapsalar keşke 😁

Gud morning.
57.800'den bildiriyorum. :)) İlk hedefe kaldı 2.800.
Dün standart kahvaltı, ikinci öğün olarak da mantarlı tavuk vardı.
Bugün iki dilim ekmekle normal kahvaltı yapacağım yine.
Diğer öğünler belli değil henüz.
İyi bir gün olsun hepimiz için.

X