Giyim konusunda resimli önerilerinizi bekliyorum

karakxixzz

💃🏻💃🏻❤️🎈💗
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
3.226
6
45
Arkadaşlar artık hergün aynı şeyleri giyinmekten o kadar sıkıldımki ama kendime hiçbirşeyi yakıştıramıyorum hele son zamanlarda neden bilmiyorum kendimdende nefret etmeye başladım hergün kot pantolon ve üzerine soğuk havalarda balıkcı kazak yazın ise tişört vs giyiyorum ama ben kendime tarz oluşturmak istiyorum değişiklik yapmak istiyorum.Bu arada 1.80 boyum var ve 60 kg yum bu nedenle aradığım pantolonu yada ne bilim uzun kollu bi kazağı bulmaktada cok zorlanıyorum :KK43:( kısa kalıyolar üstümde bu yüzden alışverişe dahi çıkmaktan nefret ediyorum mağazada kendilerine bi sürü şey bulan bayanlara özeniyorum ben bir mağazaya gireyim aval aval etrafıma bakar bakar çıkarım:KK43:( ama ne bilim ben evli bi bayanım şöle azıcık şıkır şıkır olmak kadınsı giyinmek istiyorum topuklu şeyler malesef giyemiyorum o zaman eşimden uzun duruyorum hep spor ( bunada spor deniyosa artık ) giyiniyorum.bana bir el atarmısınız lütfen ne yapmam gerekiyor.ne bileyim bir kaç örnek resim koyabilirsiniz değişik fikirler verebilirsiniz.

uzun boylu olmak dezavantaj değil avantajdır arkadaşım
öyle olsa mankenler en çirkin giyinen hatun guruhu olurdu delikafadulden
biraz içten gelmedi feminenlik, dişilik...
mesela uzun bir tunik altina tayt ve cizme ile bile hem çok rahat hem de çok cekici bir gorunum elde edilebilir.
uzun boya yakısacak bi kaç ornek kombinasyon koyayım sengözlerimebaksanab

Picture%204-5.png

1731501.jpg

423137-xs.jpg

Autumn_Fashion_by_Photo_Eyes.jpg

fiskosortusuubj6.jpg

U685480F1UAVJKMWJ.JPG

67022120jf6.jpg

mkklpp.jpg

gurbikçim seni topikte görünce inan çok sevindim. epeydir kapsama alanı dışındaydın. valla gözüm çok aradı. neyse dönüşün muhteşem oldu. süper resimler ve fikirler. kk nın moda ikonu diyebiliriz sana. :teytey: :teytey: :teytey:

gurbikçim seni topikte görünce inan çok sevindim. epeydir kapsama alanı dışındaydın. valla gözüm çok aradı. neyse dönüşün muhteşem oldu. süper resimler ve fikirler. kk nın moda ikonu diyebiliriz sana. :teytey: :teytey: :teytey:
höffff benneyaptımki
kaldırmayın şunun biyerlerini gene
moda ikonalığı kim o kim allasen :1closedeyes::nazar:

canım, sağol şımartıyosunuz beni delikafadulden

bi kaç model daha ekliyeyim, benim tarzımdan sengözlerimebaksanab

uzun-hirka-modasi-004.jpg

kismodasi1cy7.jpg

özellikle şuna bittim :asigim:
03kullanld.jpg

131oo0.jpg

canım, sağol şımartıyosunuz beni delikafadulden

bi kaç model daha ekliyeyim, benim tarzımdan sengözlerimebaksanab

uzun-hirka-modasi-004.jpg

kismodasi1cy7.jpg

özellikle şuna bittim :asigim:
03kullanld.jpg

131oo0.jpg

Gurbaa prenses harika şeyler eklemişsin ya bittim bunlara diyebilirim.Ya ben bir mağazaya girdiğim zaman resmen tıkanıyorum sanırım biraz cesaretsizim yeni şeyler denemekte halbuki gördüğüm zaman böle ağzım açık bakıyorum ama yok onlar manken bana yakışmaz diyorum :çok üzgünüm:

canım ya boyun kilon süper bence ne giysen yakışır. bende hep spor giyiniyodum ama son zamanlarda değiştirdim bende 1.73 boyunda 55 kiloydum (hamile kalmadan önce) ve eşimle aynı boydayız. o yüzden kendimden örnekler veriyim kısa etekler elbiseler taytla çok güzel gidiyor. en üste örnek vermişler. bide geniş paça paltolonlar uzun boylulara çok yakışıyor üstünede kazak yerine uzun kollu gömlek veye badinin üstüne süeter veya bolera giyebilirsin ayakkabı olarakta topuksuz çizme giyersen spor ayakkabıdan daha şık durur (ama malesef bulması zor oluyor) üst kısmına giydiklerini bluz kazak gibi şeyleri biraz uzun seçersen üzerinde daha şık durur.

manken gibisin canım yaa... bana kalırsa gir bi mağazaya ki istanbulda her yer mağaza tükan kocaman alışveriş merkezleri var...
gir birinden içeri zaten yardımcı olalım mı diye gelip yapışıyorlar genelde...
demezlerse de sen bana yardımcı olur musunuz de...
onlar sana bişiler gösterdikçe sende giyer denersin...
üstünde gördükçe kendini daha da çok sevceksin inanıyorum....
kendine güven bencee

höffff benneyaptımki
kaldırmayın şunun biyerlerini gene
moda ikonalığı kim o kim allasen :1closedeyes::nazar:

kalksın valla biyerleri kaydirigubbakcemile3
baksana ablası ne resimler atmış. topiklerin gülü valla. gurbikim benim. a.s

benim gibi üç haneli rakamlara yaklaşmış olsan napcektin bilmem, yavru ne güzel işte be hem uzun boylusun hemi kilon da müsait, bence gurbikin eklediği resimlerden kendine tarz oluşturabilirsin, durumun müsait yani takma kafana, ya ben napim 1.59 boy bilmem kaç kiloyla :çok üzgünüm: gurbik bana da bi tarz bul anam be :ecrin_bebek:

canım ya boyun kilon süper bence ne giysen yakışır. bende hep spor giyiniyodum ama son zamanlarda değiştirdim bende 1.73 boyunda 55 kiloydum (hamile kalmadan önce) ve eşimle aynı boydayız. o yüzden kendimden örnekler veriyim kısa etekler elbiseler taytla çok güzel gidiyor. en üste örnek vermişler. bide geniş paça paltolonlar uzun boylulara çok yakışıyor üstünede kazak yerine uzun kollu gömlek veye badinin üstüne süeter veya bolera giyebilirsin ayakkabı olarakta topuksuz çizme giyersen spor ayakkabıdan daha şık durur (ama malesef bulması zor oluyor) üst kısmına giydiklerini bluz kazak gibi şeyleri biraz uzun seçersen üzerinde daha şık durur.

Canım ya harika şeyler önermişsin bu dediklerini en kısa zamanda denemek için mağazaya gideceğime emin olabilirsin.:enbuyukkk:

bence senin psikolojin bozulmuş arkadaşım..çok karamsar düşünüyosun..ne güzel manken gibisin..keşke bizdede okadar boy olsaydı..biz kısayız ..yaaaa haline şükret bence..boşunada kendini üzme...herşeyin bir ilki vardır...biraz cesaret hadfi bakim.....kolay gelsin....

uzun boy bence avantajdır valla cok şanslısın..... bi kot almaya gidiyorum boy 165 ve kısaltta kısalt paçalarından. yani boy maşallah uzun kilo süper herkesin hayalini bile kuramayacagı bir fizik.. ki türk kadınının ortalama boyunu 160 -165 olarak düşünürsek.. tarz yapmak istiyorum diyerek tarz yapılmaz bu kişinin içinden gelen bişeydir bence... ayrıca topuklu giymedende kadınsı giyilebilir... yani bi babet giyersin ayağına ama kotunu kemerini küpeni kolyeni öyle bir secersinki hakikaten dşilik akar üstünden. yani bu biraz içten gelen bişeydir... bu arada binbir gecede bergüzar korel genelde dikkatimi cekti hep düz giyiyo ayakkabılarını ama cok şık....

X