El Sanatları Giysilerini yenileyenler buraya

ikincielci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2015
2.212
1.209
34
Merhaba hanımlar,
elimde olan sıkıldığım ya da sıradan gelen kıyafetlerimi yenilemek, değiştirmek istiyorum.
Bir iki çalışmam oldu onları size göstereceğim.
Bu tür şeyler yapanlar varsa bu konuda birleşim birbirimize fikir verebiliriz.

20150215_210811.jpg

Klasik bel hizasında düz ekru rengi hırkanın kenarına böyle bir detay yaptım herkes
hazır sanıyor çok da şık oldu :)
20150215_210842.jpg

Bu gömlek açık gri renkliydi, ter izi olmuştu ne yapsam çıkmadı ben de boyamayı düşündüm. Şimdi rengi biraz soldu ama hala hoş görünüyor.
Yakasına da kum boncuklardan üçgen detay döşedim.

Merhaba hanımlar,
elimde olan sıkıldığım ya da sıradan gelen kıyafetlerimi yenilemek, değiştirmek istiyorum.
Bir iki çalışmam oldu onları size göstereceğim.
Bu tür şeyler yapanlar varsa bu konuda birleşim birbirimize fikir verebiliriz.

Eki Görüntüle 1417406
Klasik bel hizasında düz ekru rengi hırkanın kenarına böyle bir detay yaptım herkes
hazır sanıyor çok da şık oldu :)
Eki Görüntüle 1417407
Bu gömlek açık gri renkliydi, ter izi olmuştu ne yapsam çıkmadı ben de boyamayı düşündüm. Şimdi rengi biraz soldu ama hala hoş görünüyor.
Yakasına da kum boncuklardan üçgen detay döşedim.
çok güzel olmuşlar. Ben de boncuk,tül gübür dikerim hep. değişik ve tarz oluyorlar :KK66:

çok güzel olmuşlar. Ben de boncuk,tül gübür dikerim hep. değişik ve tarz oluyorlar :KK66:
Teşekkür edeerim canım :)
Yaptıklarından varsa Göstermen mümkün mü ben çok severim böyle şeyleri yapabilirsem seninkilerden de denerim :)

ebru boyadım derken nasıl boyannıorki
canım çok kolay ve güzel oluyor toz halde kumaş boyası var tuhafiyeden alabilirsin. Makinada yapılış şekli var, tek sorun sıcakta çekmeyecek bir ürün boyaman lazım çünkü 90 derecede çalıştırıyorsun. Kendi kendine boyanıyor anlayacağın :) Zaten boyanın üstünde uygulanışı var. Dene derim solan renkli ürünlerin varsa..

canım çok kolay ve güzel oluyor toz halde kumaş boyası var tuhafiyeden alabilirsin. Makinada yapılış şekli var, tek sorun sıcakta çekmeyecek bir ürün boyaman lazım çünkü 90 derecede çalıştırıyorsun. Kendi kendine boyanıyor anlayacağın :)
vay be ne güzelmişşş :KK70: makinedemi oluyor buuu

HMM GÜZEL FİKİR DENEMEK İSTERİM AMA MAKİNEME BİŞEY OLURSA YA
Canım ben 4 senedir falan herşeyimi boyuyorum. Makineye birsey olmadı ama tabi içini temizlemek lazım boya kalmasın diye. Yani ben lazım diye düşünüyorum kalmaz belki :KK70: kısa programda boş çalıştırıyorum bi ya da koyu renk birşeyler yıkıyorum boyama işleminden sonra. Ama dikkat edilecek bir nokta var. Boyama işlemi esnasında makine kesin likle sıktırma yapmamalı

Canım ben 4 senedir falan herşeyimi boyuyorum. Makineye birsey olmadı ama tabi içini temizlemek lazım boya kalmasın diye. Yani ben lazım diye düşünüyorum kalmaz belki :KK70: kısa programda boş çalıştırıyorum bi ya da koyu renk birşeyler yıkıyorum boyama işleminden sonra. Ama dikkat edilecek bir nokta var. Boyama işlemi esnasında makine kesin likle sıktırma yapmamalı
nie sıkma yokki

nie sıkma yokki
canım kusura bakma bunu görmemiştim. Sıkma olunca dalgalanma oluyor her yere eşit dağılamıyor boya sıcağıyla bölgesel açıklıklar kalıyor. O yüzden boyama esnasında makine sıktırma konumuna geçtiğinde durdurmak lazım. Daha sonra onun Fiske adı verilen bir ilacı var onun içinde bekletince de kalıcılığı artıyor.

X