gliforla hamile kalan var mıııı ?? umutlanmalımıyımmmmm :(

sewda22

hoşgeldin meleğiiiimm:)
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2013
528
91
slm kızlar pco hastasıyım ınofolıc kullanıyorum 5 aydır ama bı etkı etmedı bu ay glıfora basladımm yan etkılerı baya kotu mıde bulantısı ıshal ve halsızlık yapıo bunyemm ısynlarda dıyebılırımmm :)) eger kullanıpda olumlu sonuc alan arkadaslarımız varsa bana umut olun lutfenn bazen ıse yaramaz bıraksammı dıye dusunuyorummmmmm destege ıhtıyacımm var :KK14::KK14::KK14:

Bende pco hastasiydim ve 9. Ayda hamile kaldim hamile kalmadN 1 yil once falan kullanmaya baslamistim bende diyet yapip kilo vermistim kilo vermemi hizlandirmis olabilir ama ciddi bi diyette yapmistim onun disinda hamile kalmayi dirrk olarsk etkiledigine inanmiyorum bu arada ben klomen ve catlatma ignesiyle hamile kaldim hakkinda hayirlisi olsun zamani geldiginde inan engel tanimiyo Allah en yakin zamanda nasip etsin

Bu arada belli bi zamandan sonra ilacin o yan etkilerine karsi vuct bagisiklik kazaniyo

Bu arada belli bi zamandan sonra ilacin o yan etkilerine karsi vuct bagisiklik kazaniyo

cevabın ıcın tsk edrım cnm allah bebısını sag salım kucagına almayı nasıp etsınn :)) ya ben ınofolıc kullanıyorum ama yetmıyor sanırım nısanda bı sene olucak cocuk ısteyelı bnde klomen kullanıyorum 4 5 aydır ama bı turlu ctlatma ıgnesı olamadım :KK43: bırınde yumurtam kucuktu dıger ayda fazla buyumustu sorun husran yanıııı :KK14: bu seker ılacıyla hamıle kalan cok duydumm ama yan etkılerı cekılır gb eıl cnm yaa oylee leyla gb dolabıyorummm ortada hıc bıseye halım yok bulantı ve ıhal var yemek yemekten nefret eettım dıyebılırım sende ne zamn kaybolmstu etkılerı ve gunde kac tane kullandın ? kullandıktan ne kadar sonra hamıs kaldınnn ??:KK50::KK50:

cevabın ıcın tsk edrım cnm allah bebısını sag salım kucagına almayı nasıp etsınn :)) ya ben ınofolıc kullanıyorum ama yetmıyor sanırım nısanda bı sene olucak cocuk ısteyelı bnde klomen kullanıyorum 4 5 aydır ama bı turlu ctlatma ıgnesı olamadım :KK43: bırınde yumurtam kucuktu dıger ayda fazla buyumustu sorun husran yanıııı :KK14: bu seker ılacıyla hamıle kalan cok duydumm ama yan etkılerı cekılır gb eıl cnm yaa oylee leyla gb dolabıyorummm ortada hıc bıseye halım yok bulantı ve ıhal var yemek yemekten nefret eettım dıyebılırım sende ne zamn kaybolmstu etkılerı ve gunde kac tane kullandın ? kullandıktan ne kadar sonra hamıs kaldınnn ??:KK50::KK50:

Öncelikle geçmiş olsun canım bende poko var ve hiç normal adet göremiyordum dr banada şeker ilacı verdi üç aydır günümde adet oluyorum çokkk şükür ilacın etkisi bir ay sonra falan geçiyor ben bulantım geçsin diye sakız çiyniyodum veya karanfil atıyodum ağzıma sabret canım bırakma inşallah tez zamanda hamiş kalırsın dar günün ömrü azdır canım görelim neyler neylerse güzel eyler,

Canim ben hamileligi dusunmedende kullaniyodum once 850 lik kullanuyordm gunde 1 tane sonra 1000 lige cikardi doktorum 3. Klomen kullanisimda oldum ignemi ve bireray arayla kullanmiatim once tek sonra gunde iki tane ilkinde cok guzel yumurta vardi olmadi ikincide 2 yumurta olgunlasmisti iyiydilerde olmadi tam adet olcagim zaman lekelenmem olmustu bende hamilelikten supheleniyom gittim doktora o gun yumurta catliyo meger sonradan olusmus tabi bi gun sonra onceki iki yumurtadan dolayi adet oldum sonuncuda doktor hormonlari kontrol etti igneyi olcagim gun estradiel hormonuna bakmisti oda yumurta kalitesini gosteriyomus o gun ignemi olmustum hikaye boyle ama ben diaformini korunurkende kullaniyodum ilk 3 ay falan tedavisiz de hic bisi olmadi. İgneyi oldugum ayda baya baska dorunlar yasadim ve hamilelik beklemiyodum acikcasi. Kisacasi sakin stres yapma bozma moralini Allahim ne zamana yazmissa o zamn oluyo hakkinda hayirlisi olsun ins en yakin zamanda Allah nasip etsin

Canim bu arada ilacin etkisini daha az hissetmek icin ben gece yatmadan aliyodum bulantim bas donmem cok olmuyodu bu arada seni yanlis bilgilendirmek istemem ama glikofenin yan etkilerini daha fazla hissediyordum diaformin bana dahaiyi gelmisti ikisininde etken maddesi metmorfin

Öncelikle geçmiş olsun canım bende poko var ve hiç normal adet göremiyordum dr banada şeker ilacı verdi üç aydır günümde adet oluyorum çokkk şükür ilacın etkisi bir ay sonra falan geçiyor ben bulantım geçsin diye sakız çiyniyodum veya karanfil atıyodum ağzıma sabret canım bırakma inşallah tez zamanda hamiş kalırsın dar günün ömrü azdır canım görelim neyler neylerse güzel eyler,
amin canım benımm yaa ınsallahh 1 ayy mı ayy dayanabılırmıyım o kadar bılmıyorummmm :KK43: benım kz kardesımdede pco var bu ılaca basladı 3 ay sonra kendılıgınden hamıle kaldı bende bı umut hadı kullanayım dedım ama bılemıyorumm bazen yan etkılerıne hıc dayanamıyorummm :KK43:( sende bebıs ıcın mı ıcıyosuunnn:KK49:

Canim bu arada ilacin etkisini daha az hissetmek icin ben gece yatmadan aliyodum bulantim bas donmem cok olmuyodu bu arada seni yanlis bilgilendirmek istemem ama glikofenin yan etkilerini daha fazla hissediyordum diaformin bana dahaiyi gelmisti ikisininde etken maddesi metmorfin

anladım cnm tsk ederım bıraz daha beklıcem eger gecmessse doktora soylıcem bunu cnm ben glıforun 850 mg ını gunde ıkı defa alıorumm :KK50::KK50:

slm kızlar pco hastasıyım ınofolıc kullanıyorum 5 aydır ama bı etkı etmedı bu ay glıfora basladımm yan etkılerı baya kotu mıde bulantısı ıshal ve halsızlık yapıo bunyemm ısynlarda dıyebılırımmm :)) eger kullanıpda olumlu sonuc alan arkadaslarımız varsa bana umut olun lutfenn bazen ıse yaramaz bıraksammı dıye dusunuyorummmmmm destege ıhtıyacımm var :KK14::KK14::KK14:
Mrh bende aranıza yeni katıldım ☺️ Glifor bende kullanıyorum ama dr bana ilk hafta akşamları yarım sonraki hafta akşamları tam daha sonra sabahları 1 tane sonraki hafta sabah akşam 1 tane içmemi önerdi öyle olmasına rağmen bazen yan etkisi olan mide bulantısını azda olsa yaşadım bence sende böyle yavaş yavaş kullanabilirsin ama kafana göre bırakma derim çünkü bebiş oluşumunda insülin direncini düşürdüğü için önemli

X