Göbek bağını bana vereceksin kimselere veremezsin diyen kaynana

ya o cocugun gobek bagimiydi? ben cocugun plasentasi diye biliyorum..hahah ilk oglumda telasla hastanede unuttuk, imha ediliyormus orda..ikinci oglumdada sanirim evin bahcesine gomduk :S

:KK48:
konu sahibinin kv desi de cok komikmis gerçekten.birde sallamis salamis atmis demis ya:)
hic ciddiye almayin konu sahibi evin icinde kaybedenler varmis benimki yine sallanip sokağa atılmış da insan yüzü görüyorum oh ne guzel deyin:))

konu sahibi arkadaş sallanarak mı yürüyo acaba merak ettim kaynanalar hep mi aynı :dondurma::KK48::halay:

Uyarmazmi ama kayinvalide hep aynı hep aynı bazende ağlıyormus aman oğlum yanlış anladiniz diye onun için acaba abarttiyomuyum diye Görüşünüzü almak istedim.

biraz kötü gelin olun yahu ben bunu herkese söylüyorum azcık sizden çekinsinler çingenelik yapın ters konuşun. iyi niyetin kimseye faydası yok.
çocuk benim göbek bağı da dahil her uzvu ve artıkları hakkındaki karar da benim. gerekirse b.kunu bile atmam saklarım kimseyi ilgilendirmez dedin mi keser sesini oturur. sen susup kendi çapında ağladıkça eşin de sesini çıkarmaz kaynanan da üste çıkar böyle..

Uyarmazmi ama kayinvalide hep aynı hep aynı bazende ağlıyormus aman oğlum yanlış anladiniz diye onun için acaba abarttiyomuyum diye Görüşünüzü almak istedim.
canım ne abartması nasıl konusuyorsun diye terslemeliydiniz sende esinde . büyük diye bukadar densizlik yapamaz .

eskiler hep öğütler aman aman büykşere biraey demeyin diye bunu manası ezil ses cıkarmadır . aglıcagına onu aglatsaydın . esin biraey derse o nada lafını verseydin .

Ben göbek bağının gömülmesinin sadece batıl inançla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Mantıken düşünürsek doğar büyür, yaşar ölürüz. Toprağa gömülürüz. O parçada insanın bir parçası ve sağda solda kutu içinde tutmaktan veya çöpe atmaktansa gömülmesi onu çok daha değerli yapar. Böylece çürüyüp simsiyah olmuş ve kokmuş haliyle değil, kendi değeriyle toprakla bütünleşir ve arasına karışıp kaybolur.

bôyleleri de gebermez ki illa kan kusturacaklar dibine kadar yaşarlar...

bu tarz insanlara ters olacaksin aslinda yüz vermeyeceksin, "kocamla geziyorum ben, sende tak kocani koluna gez dolaş ayrica gezmeyeyimde senin gibi hastalik hastasi mi olayim" deseydin keske...

Bugün hastane dönüşü bana mutlaka haber ver dediği için zilini çaldığım kaynanam yanımda esim de varken onun yanında da kayinpeder varken pat diye arkadan konuşuyorum yüzünede söyleyeyim senin annen senin göbek bağını sallamis sallamis sokağa atmış sen çok geziyorsun dedi ki ben hiç gezen biri değilim heryere eşimle gideriz benim torunumun göbek bağını bana vereceksin bahçeye Gömecem evcimen olsun diye dedi 3 erkek çocugu var 3 de a sosyal ve kendisi hiç güneş ışığı almadığı için sürekli tedavi görüyor kızlar benmi abartıyorum hamilelikten dolayi yazık karnımdakine ben stres oldukça oda strese giriyor hiç yoktan ağlatti beni kafayı gezmeme takmış gitmiş annemede demiş senin kızın geziyor diye ne alıp veremedigi var anlamiyorum isin ilginç yani buraya evlenip geldim ne ailem ne bi arkadaşım var bu kadının bu düşüncesini nasıl yıkıcam yada gerçekten benmi hamilelikten dolayı duygusal davraniyorum söylenecek lafmi düşün düşün delirecem hamileligim bu kadın yüzünden iğrenç geçiyor allah sorsun diyorum başkada bişey demiyorum ve fikirlerinizi bekliyorum gerçekten duygusal mi davranıyorum:KK43:
Allahim boyle kaynanalari gorunce sukrediyorum icinde 9 ay o mu tasimis tovbe yarabbim siz nereye isterseniz oraya gomulur benimde camiye gomulmus oyle cok dindar degilim takilmayin boyle seylere ama kaynanayi dinlemeyin lutfen

Böyle düşünceleri yıkmak için sarfedeceğiniz efora yazık
Düşünsün dursun evinde kukumav kuşu gibi.
Ben olsam böyle kaynanaya dönüşte zil mil çalmam.

yazmayayım diyordum ama yeni mesajlarda konu üstlerde çıktıkça beni kaşıdı durdu :sinirli:
şöyle kapının dış mandalı olan insanlar her halta karışıyor ya deliriyorum.
sanane kardeşim anne nereye isterse gömer göbek bağını.
ayrıca annen senin bağını sokağa atmış falan ne çirkin şeyler.
sen git bir üniversitenin bahçesine göm güzelim doktor olsun öğretmen olsun inşallah.

Ah ah diyesim geldi .herseyi anlatmamakla basladi.bizimkinin yorum gucu yuksek.yok desen de ayni.mesafe iyidir.bebisim gelince nasil.uzak tutucam merak ediyorum.cat pat gelirler artik.nasil olsa evde olurum diye.normalde evde olmam..hayirlisi ile dogup serpilsin disari j
Hayatima doneriz

offf offf ciglik aticam artik ne kendinizi ezdiriyosunuz ustrlik annenize bile laf atiyo o kadin kim

Gider ne istiyosam yaparim onane ev bekcisi olmus kadin madalya mi vermisler .

Nasil sindirmis seni burda bile esimle gider gelirim diyosun oldu olucak tasmada taksinlar bugunden sonra sabah cik yuruyus yap annene git biyerlere git aksamda gelsin esin alsin seni gorsun nasil sallaniliyomus

Sen sesini cikarmazsan esin niye cikarsin ki yutarsan yutkunurlar pisirik olmayin

Bunun adi saygisizlik degil kendini ezdirmemek

eşin evde yokken geliyorsa agridan rahat uyuyamiyorum firsat buldukca gündüz uyuyorum kapiyi hic duymamisim diyip kendinden uzak tutabilirsin. en buyuk ceza gormezden gelmek derler. biliyorum zor ama gormezden gel onun dedikleri sabki cok sempatikmis gibi amaaan anne hehe alemsin vallah istedin gobek bagi olsun de kahkaha at saf ayagina yat sanki sen laf soktugunu anlamamissin gibi oda bozulur bakar seni yaralamiyor susar insallah

bôyleleri de gebermez ki illa kan kusturacaklar dibine kadar yaşarlar...

bu tarz insanlara ters olacaksin aslinda yüz vermeyeceksin, "kocamla geziyorum ben, sende tak kocani koluna gez dolaş ayrica gezmeyeyimde senin gibi hastalik hastasi mi olayim" deseydin keske...
biraz kötü gelin olun yahu ben bunu herkese söylüyorum azcık sizden çekinsinler çingenelik yapın ters konuşun. iyi niyetin kimseye faydası yok.
çocuk benim göbek bağı da dahil her uzvu ve artıkları hakkındaki karar da benim. gerekirse b.kunu bile atmam saklarım kimseyi ilgilendirmez dedin mi keser sesini oturur. sen susup kendi çapında ağladıkça eşin de sesini çıkarmaz kaynanan da üste çıkar böyle..
Ailem beni olabildiğince hanim hanimcik Sakin bi karakterde yetiştirdi yapim da yok cirkeflesmek ama burdan aldigim destekle artık bende gardimi alicam anladimki bende onun gibi olmadığım sürece bana rahat yok artık üste cikamayacakEn Büyük KK

yazmayayım diyordum ama yeni mesajlarda konu üstlerde çıktıkça beni kaşıdı durdu :sinirli:
şöyle kapının dış mandalı olan insanlar her halta karışıyor ya deliriyorum.
sanane kardeşim anne nereye isterse gömer göbek bağını.
ayrıca annen senin bağını sokağa atmış falan ne çirkin şeyler.
sen git bir üniversitenin bahçesine göm güzelim doktor olsun öğretmen olsun inşallah.
Aynı cümleyi kurarsa anlayacağı dilden nekadar çirkin bir cümle kurduğunu söyleyeceğim inşallah canım bende dua ediyorum öğretmen olsun doktor olsun da annesi gibi özel sektorde surunmesin diye

X