göbek bölgesine nasıl bir çare

mekik harici başka spor yokmudur yaa..eliptik bisiklet kullanıyordum ama bacaklarım kaslandı kollarım sarkık..göbeğimde değişiklik yok..

mekik harici başka spor yokmudur yaa..eliptik bisiklet kullanıyordum ama bacaklarım kaslandı kollarım sarkık..göbeğimde değişiklik yok..

ben titreşimli kemer kullanmıştım işe yarıyor 2 tane sezeryan doğum yaptm karnım dümdüz..siteye erkeklerde giriyormuş öyle olmasaydı göbeğimin fotosunu çeker koyardım...

Konu içeriği nedeniyle soru-cevap başlığına taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

Bütün yazılanlar silinmiş ben göbegimi içime çekip 10 saniye bekliyorum sonra bırakıyorum 100 kez tekrar yapmaya başladım karnı içeri çekince burnundan nefes alıp bırakınca agızdan nefesi vermek en dogrusuymuş
bugün 3 günüm bazen günde 3 kez 100 er yapmayı düşünüyorum
göbek bölgem 123
bel 99

Bütün yazılanlar silinmiş ben göbegimi içime çekip 10 saniye bekliyorum sonra bırakıyorum 100 kez tekrar yapmaya başladım karnı içeri çekince burnundan nefes alıp bırakınca agızdan nefesi vermek en dogrusuymuş
bugün 3 günüm bazen günde 3 kez 100 er yapmayı düşünüyorum
göbek bölgem 123
bel 99

bu yöntemi bende deneyeceğim. unutmazsam tabi, bir süre sonra unutuluyor.. aslında arada bir göbeği içe çekip bırakıyorum. ama sistemli değil aklıma gelirse kısa bir süre çekip bırakıyorum. tabi önemli olan sistemli yapmak. bendeki göbekten ziyade deri gibi kilo verdikçe sıkılaşmak gerekiyor.. su içmek derinin kendini salmaması için önemliymiş, ben çok unuturum su içmeyi, kendimi zorlamaya çalışıyorum içmek için..

bu yöntemi bende deneyeceğim. Unutmazsam tabi, bir süre sonra unutuluyor.. Aslında arada bir göbeği içe çekip bırakıyorum. Ama sistemli değil aklıma gelirse kısa bir süre çekip bırakıyorum. Tabi önemli olan sistemli yapmak. Bendeki göbekten ziyade deri gibi kilo verdikçe sıkılaşmak gerekiyor.. Su içmek derinin kendini salmaması için önemliymiş, ben çok unuturum su içmeyi, kendimi zorlamaya çalışıyorum içmek için..

göbek gitsinde deriyi hallederim spor yaparak .ramazan bittince ilk iş spora daha fazla zaman ayırıp protein agırlıklı beslenme
artı göbek içiri dışarı hareketleri dün 300 tane yaptım bu sabah yeni başlıyorum

1hafta gunde 10 defa. 2hafta 20 defa 3hafta 30 olarak. Göreceksin göbek gidiyor aralarda 1dk fazla beklenmeye ek ve eğer basın donerse biraz bekle

X