Gobek cizgisi?

Happyyear34

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2019
413
118
2 ay once yakinlasma yasamistim. Sonrasinda 2 kere adet oldum ama gobegimde hafif cizgi var. Hamile olmayip bu durumu yasayan var mi? Yoksa sadece hamilelerdemi oluyo o silik cizgi?

2 ay once yakinlasma yasamistim. Sonrasinda 2 kere adet oldum ama gobegimde hafif cizgi var. Hamile olmayip bu durumu yasayan var mi? Yoksa sadece hamilelerdemi oluyo o silik cizgi?
Canim galiba yalancı gebelik yaşıyorsun yani kendini fazla dinleme bak bende var gibu gerçekten o kadar indirimli doğumu bekliyor gibiyim o derece kendini dinleme yada bi psikologa git

Canm bndede var o gebe değilim. İlk gordugumde acaba hamileyim diye sevinmiştim. Evli ve 2 yıldır çocuk istiyorum da.

Benim hamilelik olmustu siyah duz bir cizgi olmustu halada duruyor ayni cizgi oglumda da var 🤗

Benim yoktu hamile oldum o çizgi kaldı. Sonra hamilelikten sonra o çizgi hep kaldı . Yani bu çizgi çoğu kadında normal şartlardada olurmuş .

Canim galiba yalancı gebelik yaşıyorsun yani kendini fazla dinleme bak bende var gibu gerçekten o kadar indirimli doğumu bekliyor gibiyim o derece kendini dinleme yada bi psikologa git
Valla gidecektim psikologa simdi karantina durumu cikti hastaliktan dolayi gidemiyorum ne yazik ki 😣

X