göbek sorunu :(

Termal tayt gerçekten etkili miymiş ya bilmiyordum. Sadece görünüşte göbeği bastırıyor ama yağları götürdüğünü şimdi öğrendim. Hemen deneyeceğim bende. Sonuçları da paylaşırım

Ben haftada 3 gün yürüyüş yaptım akşamları chloe ting yapıyordum ama 10 15 dk falan . Ramazan ayındaydık iftardan önce 30 dk yürüyüş yatmadan öncede chloe ting yaptım 1 ayda hem 4 kilo verdim hem göbek adına birsey kalmadı ve karın kası yaptım üstelik kalıcı . Elma sirkeside cok iyi bi ara onu yapmıştım uzun süre devam ettiğim için etkisini kaybetmişti ara verdim . O da sabah aç karnına içiyordum saat 12 ye kadar acıktıkca yudumluyordum daha sonra iştahı bastırıyor zaten .

Termal tayt gerçekten etkili miymiş ya bilmiyordum. Sadece görünüşte göbeği bastırıyor ama yağları götürdüğünü şimdi öğrendim. Hemen deneyeceğim bende. Sonuçları da paylaşırım
Termal tayt yürüyüş sırasında giyersen etkili baya terletiyor ancak su kaybettiriyor yani tartıda ve görüntüde zayıfsın ama üç gün yapim beş gün durayım dersen yine işe yaramıyor sanırım düzenli gerekiyor .

merhaba öncelikle kendimden ve çevremden edindiğim tecrübelere dayalı olarak sizlere birkaç tavsiye vermek isterim
ilk olarak asla umutsuzluğa kapılmak , pes etmek , ertelemek gibi şeyleri aklınıza getirmeyin. çünkü bu göbeği bir günde yapmadınız bu kiloları bir günde olmadınız. Bu yüzden bu aşamalarda en çok zamana ihtiyacınız olacak.
sindirimi zor olan besinlerden kaçının bununla ilgili doktorunuzdan yada internetten bilgi edinebilirsiniz. Eğer metabolizmanız yavaş çalışıyor ise bu tarz besinler gerçekten midenin işini çok zorlaştırıyor.
Yemek yerken doymayı beklemeyin biraz yiyin ve kalkın masadan 15-20 dakika bekleyin. Çünkü midemiz doygunluk hissini beynimize geç gönderir.
Akşam 8 den sonra hatta mümkünde 6 dan sonra bir şey yememeye dikkat edin. Çok acıkırsanız bir elma yada portakal gibi meyveler ile açlık duygunuzu bastırın.
su tüketimini arttırın susamasanız bile yudum yudum kahve içer gibi su içmeye başlayın.
metabolizma hızlandırıcı ; sirke, su, yoğurt, maydanoz vb ürünler tüketmeniz faydalı olacaktır.

Ben sırt üstü yatarak bacaklarımı hafif kaldırıp bisiklet sürme hareketini 1 ay boyunca günde 15 dakika yaptım. Göbekten eser kalmadı hatta karın kaslarım bile çok hafif belirdi diyebilirim.

X