Göğsünde süt biriken anneler

kkarems

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
1.268
983
Merhaba kızlar
İlk doğum yaptığım zaman bir sefer olmuştu el ile göğsümü sağıp biberondan kızıma içirmiştim.

Lakin dün gece benim için çok kötü bir gece idi.Yavaş yavaş göğsümün şiştiğini anladım ama emzirmeye devam ettim.Daha sonra süt gelmemeye başladı dokunamaz oldum.bir kaç sefer duş alıp masaj yaptım ama nafile bir sıtma girdi ateş tir tir titriyorum ki ateşim 37.9.
Eyvah dedim kendi kendime,yeniden duşa girip hafifletmeye çalıştım ağlaya ağlaya çok zor bir durum cidden ki eşim en büyük destekçim de yanımda değil.
Ağrılı bir şekilde uyuya kaldım , sabah eşm geldiğinde yine bir duş yoğun masaj ki bağırmmak için eşimin canını bile yaktım bayağı sağdık ama ala ateş gibi.Şimdi göğüs pompası alacağız sol göğsmden emziriyorm ama kalbm duracakmış gibi hala.Gün içide ateşim 38 i bile buldu ama şu an 36 küsürlerde ağrı devam ediyor.

Sizler ilaveten neler yapıyosnuz?
İlla bu şekil oluyor mu emzirme döneminde?
Komilibebe sayfasından okuduğum kadar ateş yaptığını söylyor ama bir başka sayfada ateşi iltihaba bağlıyor.Sizce ne olabilir.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba, mastit olmuşsunuz sanırım. Ben yaşamadım ama okuduğum kadarıyla tersten emzirme yöntemi iyi geliyor diyorlar hatta burda bir konu vardı onunla ilgili. Bir de lahana yaprağı sarınca da geçiyormuş bi araştırın isterseniz. Çok geçmiş olsun🌸

Merhaba, mastit olmuşsunuz sanırım. Ben yaşamadım ama okuduğum kadarıyla tersten emzirme yöntemi iyi geliyor diyorlar hatta burda bir konu vardı onunla ilgili. Bir de lahana yaprağı sarınca da geçiyormuş bi araştırın isterseniz. Çok geçmiş olsun🌸
Mastit iltihaplı haliymiş diye biliyorum ben 🙈 çok şükür iltihaplanma yok şu an çok iyiyim konuyu açtığım zaman da eşim sağolsun göğüs pompası aldı daha önce niye almadık bile dedik hatta. Ateşim hemen düşürdük duş alıp ve sütü sağmak çok iyi geldi ayrıca masaj da tabi. Bizim anladığımız kadarıyla kanal tıkandı bebişte tam çekmiyor demek ki.çok az bir ağrım kalmıştı ki bugün o da gitti. Çok zor bir ağrı ben kalbim duruyor gibi hissetmiştim.Teşekkürler güzel yorumunuz için 🙏

Mastit iltihaplı haliymiş diye biliyorum ben 🙈 çok şükür iltihaplanma yok şu an çok iyiyim konuyu açtığım zaman da eşim sağolsun göğüs pompası aldı daha önce niye almadık bile dedik hatta. Ateşim hemen düşürdük duş alıp ve sütü sağmak çok iyi geldi ayrıca masaj da tabi. Bizim anladığımız kadarıyla kanal tıkandı bebişte tam çekmiyor demek ki.çok az bir ağrım kalmıştı ki bugün o da gitti. Çok zor bir ağrı ben kalbim duruyor gibi hissetmiştim.Teşekkürler güzel yorumunuz için 🙏
Doğrudur ilk zamanlar tam boşaltamayabiliyorlar memeyi. Neyse ki atlatmışsınız çok şükür. Çok geçmiş olsun tekrar Rabbim bir daha yaşatmasın🌸

X