Göğüs ağrısı olmadan

Evet çok takmamak lazım ama insanın elinde olmuyor.Ovulasyon testi kullandınız mı hiç?
Çünkü yumurtlama günü hesaplaması her zaman tutmayabiliyor.Yumurtlama akıntısı gelipte daha önce yada daha sonra yumurtlamak mümkün oluyormuş.Ben bu ay resmen kasıklarıma kramplar girdiğini hissederek yumurtladığımı düşünüyorum. Benimde şuan adetime 1 hafta var göğüslerim acımıyor.Normalde göğüslerim yumurtlamadan itibaren acımaya başlardı ama bu ay farklı oldu.
Yok canım kullanmıyorum ama hani 1 gün boyunca çok yoğun akıntı geldi ve sancı oluştu o yüzden yumurtlama o gün diye değerlendirdik. Zaten önümüzdeki ay sipariş vericektim ovulasyon testi umarım gerek kalmaz.

Yok canım kullanmıyorum ama hani 1 gün boyunca çok yoğun akıntı geldi ve sancı oluştu o yüzden yumurtlama o gün diye değerlendirdik. Zaten önümüzdeki ay sipariş vericektim ovulasyon testi umarım gerek kalmaz.
Aynı durumdayız şuan bende bu ay şüpheleniyorum 😂
Pek umutlu olmadığım için bu aydan şimdi sipariş verdim instagramdan bir gebenin günlüğü sayfasından.İnşallah bu ay kalırız da gerek kalmaz 😊
Ne zamandır evlisiniz bu arada ?

Arkadaşlar merhaba🌸 10 nisanda yumurtlama gördüm ve değerlendirdik. Normalde adet olmadan 10 gün önce göğüs hassasiyetim olurdu ama şuan hiç bir şekilde yok. Hamile olduğunda göğüs ağrısı yaşamayan var mı? Dün adet ağrısı gibi sancı girdi fakat geçti. Yardımcı olursanız sevinirim🌸
Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 💕 bende her ay göğüs ağrısı çrken birisi olarak göğüs ağrısı hiç çekmedim bugün yarın hasta olmam lazım birde 4 gün önce bir kereliğine açık kahverengi akıntı geldi sonra kesildi acaba dedim ama işte hiç göğüslerim ağrımıyor sizedemi böyle olup öğrendiniz acaba

Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 💕 bende her ay göğüs ağrısı çrken birisi olarak göğüs ağrısı hiç çekmedim bugün yarın hasta olmam lazım birde 4 gün önce bir kereliğine açık kahverengi akıntı geldi sonra kesildi acaba dedim ama işte hiç göğüslerim ağrımıyor sizedemi böyle olup öğrendiniz acaba
Yerleşme kanaması olabilir canım hakkında hayırlısı olsun

Yerleşme kanaması olabilir canım hakkında hayırlısı olsun
Banada ilk baş okuduklarımla öyle geldi canım ama göğüs ağrısı olmadığı için pek olumlu düşünemiyordum taki bu konuya denk gelene kadar inşAllah Rabbim nasip eder 1 senedir istiyoruz bizde

Banada ilk baş okuduklarımla öyle geldi canım ama göğüs ağrısı olmadığı için pek olumlu düşünemiyordum taki bu konuya denk gelene kadar inşAllah Rabbim nasip eder 1 senedir istiyoruz bizde
Biz de Temmuz ayında 1 sene olacak. 7 ay normal denedik olmayınca doktora gittim femera ve çatlatma iğnesi başladık geçen ay olmadı bu ay da dün kan verdim negatif çıktı. Adet olana kadar ümit kesilmez

Biz de Temmuz ayında 1 sene olacak. 7 ay normal denedik olmayınca doktora gittim femera ve çatlatma iğnesi başladık geçen ay olmadı bu ay da dün kan verdim negatif çıktı. Adet olana kadar ümit kesilmez
Evet canım ümidimizi hiç kesmeyelim hayırlısıyla zamanında gelecektir inşAllah ben doktora gitmedim hiç virüsten dolayı bitmesini bekliyorum ama bitecek gibide değil 🥺

Bende hiç kanama olmadı canım. Ama adet günüme kadar göğüs ağrısı olmadı ondan sonra başladı o da hamileliktenmis zaten. İnsallah sende hamilesindir 🌸

Bende hiç kanama olmadı canım. Ama adet günüme kadar göğüs ağrısı olmadı ondan sonra başladı o da hamileliktenmis zaten. İnsallah sende hamilesindir 🌸
Kanama değil canım kahverengi akıntı ay bilemedim ya kasıklarım ağrıyor şuan hasta olacak gibiyim sanki :110:

Hamilemiymissiniz tebrik ederim ya:) benim de bu ay hic göğüs agrim yok sifir bekliyorum ama hic hissetmiyorum olduğunlmu çünkü akintim da pek yok kasık agrim da yok :KK43:

Umutlanmak istemiyorum ama akıntım da yumurtlamadan beri devam ediyordu. Dün gelmedi dedim tamam adet olucam. Ama az önce lavoboya gittim ama afedersin iç çamaşırım bembeyaz süt kesiği gibi akıntı. Geçen ayda böyle görüşmüştüm gerçi ama adet günü gelmişti. Şuan 10 gündür devam ediyor. Her adetten önce göğüs ağrısı çekerdim şimdi bastırıyorum yine tık yok. Ve sadece akşamları kasıklarım ağrıyor gaz var sanki kasıklarımda ama çıkmıyor. Bi şüphem de gece ayak altı yanmasından uyuyamıyorum. Sürekli soğuk bi yer bulma çabasındayım üç gündür böyle. Ümitlenmekte istemiyorum ama işte insallah vardır.
Ay yaşadıklarımı yazmıssınız😃 adetime 4 gün var test yaptım negatif çıktı ama ne bileyim normalde göğüs ağrısından dokunamazdım 10 gün kala başlardı şimdi bastırıyorum yok bi şey. Geceleri ateş basıyor çok uykum geliyor ve bir de dün gece çarpıntım oldu neden bilmiyorum. Çok ümitlenmek istemiyorum 1.5 senedir hamile kalamadım ama farklı hissedince insan acaba mı diyor

Ay yaşadıklarımı yazmıssınız😃 adetime 4 gün var test yaptım negatif çıktı ama ne bileyim normalde göğüs ağrısından dokunamazdım 10 gün kala başlardı şimdi bastırıyorum yok bi şey. Geceleri ateş basıyor çok uykum geliyor ve bir de dün gece çarpıntım oldu neden bilmiyorum. Çok ümitlenmek istemiyorum 1.5 senedir hamile kalamadım ama farklı hissedince insan acaba mı diyor
Adet günün geçmeden test yapma canım. Varsa bile negatif çıkar ümidin kırılır

X