Göğüs arası kılları çıldırmak üzereyim :(

Nzlcnhktn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
48
8
29
Kızlar ölcem üzüntüden göğüs aramda Bi sürü kıl var doktora gitmek için regl olmayı bekliyorum ben onları ala ala yukarı çıkarttım göğüs Aramdan Bikaç cm daha yukardalar şimdi psikolojimi çok bozdular v yaka giyemiyorum ağda mı sarartıcı mı sizce ağlamaktan heba oldum

Kızlar ölcem üzüntüden göğüs aramda Bi sürü kıl var doktora gitmek için regl olmayı bekliyorum ben onları ala ala yukarı çıkarttım göğüs Aramdan Bikaç cm daha yukardalar şimdi psikolojimi çok bozdular v yaka giyemiyorum ağda mı sarartıcı mı sizce ağlamaktan heba oldum
ağda vs. bunları dahada gürleştiriyor. sarartıcıda çokta işe yaramayabilir hormonal bir problem değilse doktorda mutlaka öneri sunacaktır. kılın kalınlığına ve görünürlüğüne göre çözüm bulman lazım. incelerse ayva tüyü gibiyse hiç elleme , biraz kalınıysa sararat az daha kalınca kıllaşmadıysa belki erkeklerin kullandığı favori kısalyma aletiyle alabilirsin ama uzun vadede kıllaşabilirler, kıl olduysalar artık çözüm olur mu bilemiyorum lazer. kimisinde işe azda olsa yaRIYOR. bence hiç elleme üst kısmı tül kıyafetleri tercih et.

Cımbız vs kullanma sakın.
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi iğneli epilasyonla git. Kesin çözüm.

Hiçbirini yapma direk iğneliye git derim çok kısa seansta biter

Gerçekten mi Deniz'e gitmek istiyor sevgilim sırf bu yüzden gidemiyorum o yüzden geçici Bi çözüm arıyordum çok korkuttular gözümü iğneli çok uzun sürüyo mahveder seni geçmez ki bunlar daha alış diye mahvettiler beni v yaka giydiğim Bi gün Bikaç kız dalga geçti hatta insanlar çok anlayışsız bu benim hastalığım geçen yıl yoktu mesela temiz biriyimdir çok zor

İnsanlar başına gelmeden anlamıyor ne yazık ki hiçbir kadın istemez bu tarz şeyleri kolay bi yöntemi olsa da bi dk beklemez, ben de bu dertten muzdaribim Allah ıslah etsin karşısındakini düşünmeden konuşanı. Eğer sonradan olduysa iğneliye bile gerek kalmayabilir hormonlarda ya da yumurtalıklarda sıkıntı vardır ve doğum kontrol hapı veriyolar sanırım kendiliğinden dökülür, önce doktora görünün sonra karar verin. Ama iğneliden başka bi tercihiniz olmasın bence. Umarım sağlıkla kurtulursun :KK200: N Nzlcnhktn

Canım bende de o sorun var ama öyle çok kalın tüyler değil cansız hiç elleyemiyorum korkudan gürleşir diye:skandal::silah:

İnsanlar başına gelmeden anlamıyor ne yazık ki hiçbir kadın istemez bu tarz şeyleri kolay bi yöntemi olsa da bi dk beklemez, ben de bu dertten muzdaribim Allah ıslah etsin karşısındakini düşünmeden konuşanı. Eğer sonradan olduysa iğneliye bile gerek kalmayabilir hormonlarda ya da yumurtalıklarda sıkıntı vardır ve doğum kontrol hapı veriyolar sanırım kendiliğinden dökülür, önce doktora görünün sonra karar verin. Ama iğneliden başka bi tercihiniz olmasın bence. Umarım sağlıkla kurtulursun :KK200: N Nzlcnhktn

Çok teşekkürler canım benim iğneliyi düşünüyorum artık haklısın ❤️

Birde görüş uçlarında böyle uzunca çıktılar bir ara elimle koparacak derece koyardım iyice çoğalıp uzadılar :KK43:(((

Birde görüş uçlarında böyle uzunca çıktılar bir ara elimle koparacak derece koyardım iyice çoğalıp uzadılar :KK43:(((

Göğüs ucunda benimde var makasla kısalt onları hiçbi şey olmaz iğnelide onlar çabuk bitiyormuş düşünürsen inan göğüs ucundakiler hiçbi şey benim için keşke hep orda olsa :KK34:

Ya bende aşırı derecede var bütün vücudumda şu an 17 yaşındayım morelimçok bozuluyor. Okulda soyunma odasında kızlarla beraber üzerimi değişemiyorum utanıyorum. Doktora gitmiştim. Test falan yapmışlardı hormonal birşey yok dediler. Irsi falandır dedi doktor. Hiçbir şey yapmadan geri gönderdi. Üniversitede tekrar gitmeyi düşünüyorum. Kesin olarak çözümü nedir? Hiç çıkmayacak mı? Yoksa yine de çıkacak mı tedavi görülse bile?

X