Gögüs büyütme ameliyati sonrası kucuk görüntü acil bilgi lütfen..

Hiç büyük değil sadece dolgun. Asıl 315 bende daha yapay görünüyordu vücuduma göre küçük kaldığı için ve daha bombeli gibiydi. Bu çok daha doğal oldu ve hiç sanıldığı gibi büyük bi görüntüsü olmadı..
Ya evet iste kisiden kisiye degisiyor. Vucudumuza gore uygun cc takilmasi onemli. Kucukde buyukte yapay durabiliyor. Sizi memnun etmis olmasi onemli. Baktiginizda mutlu oluyorsaniz ☺️ Bende hic yoktu okadar cektim ki suanki hali beni fazlasiyla mutlu ediyor 😂

Ya evet iste kisiden kisiye degisiyor. Vucudumuza gore uygun cc takilmasi onemli. Kucukde buyukte yapay durabiliyor. Sizi memnun etmis olmasi onemli. Baktiginizda mutlu oluyorsaniz ☺️ Bende hic yoktu okadar cektim ki suanki hali beni fazlasiyla mutlu ediyor 😂
Beni 500 cc tatmin ederdi tam olarak ama artık ben de kapattım bu defteri :) bir de zaten çocuk olacak daha , o da biraz büyütebilir

Arkadaslar aramızda ne kadar uzun süredir protezi kullanan var acaba bende istiyorum ama bir 10 sene sonra tekrar ameliyat olmam gerekir diye korkuyorum bir de kas altında o kasin kesilmesi yıllar sonra bize sıkıntı çıkartır mi acaba

Ben 5 yıl önce olduğum amaliyatta 415 cc takılmıştı ilk zamanlar büyüktü sonra biraz indi ama doğal yumuşak olmuştu. Sonra yırtılma oluşunca tekrar amaliyat oldum. 10 gün önce Ankarada tekrar doktorum 2. Amaliyatımı yaptı. Bu sefer 450 cc yuvarlak konuldu. Ben aşırı meme meme gibi dursun istemedim. Ama 450 cc aşağısı olmasın büyük dursun bombeli dursun dedim. Bu amaliyatı olanlar önce korkudan doğal istiyor sonra ğişman oluyorlar. Korkmayın büyük istemekten bana şuan 450 cc anca gözümğ doldurdu. Ama herkesin göğüs kafesi hacmi farklı sayılara takılmayın. Göğsün alabileceği en büyük cc yi isteyin derim. Zamanla ödemleriniz geçecek biraz daha inecek belki görüntü hoşunuza gidecek. Geçmiş olsun

Ben 5 yıl önce olduğum amaliyatta 415 cc takılmıştı ilk zamanlar büyüktü sonra biraz indi ama doğal yumuşak olmuştu. Sonra yırtılma oluşunca tekrar amaliyat oldum. 10 gün önce Ankarada tekrar doktorum 2. Amaliyatımı yaptı. Bu sefer 450 cc yuvarlak konuldu. Ben aşırı meme meme gibi dursun istemedim. Ama 450 cc aşağısı olmasın büyük dursun bombeli dursun dedim. Bu amaliyatı olanlar önce korkudan doğal istiyor sonra ğişman oluyorlar. Korkmayın büyük istemekten bana şuan 450 cc anca gözümğ doldurdu. Ama herkesin göğüs kafesi hacmi farklı sayılara takılmayın. Göğsün alabileceği en büyük cc yi isteyin derim. Zamanla ödemleriniz geçecek biraz daha inecek belki görüntü hoşunuza gidecek. Geçmiş olsun
Meraba bende de 425 cc var 1 yıl oldu ama bu bile tam anlamıyla tatmin etmedi beni ortalama oldu.. kesinlikle katılıyorum boy da varsa ve doku yok gibiyse 400ün üstünde olmalı, ben 450 veya üzeri olmadığı için pişman oldum..415 ile arasında belirgin bir fark oldu mu? Yırtılma olduğunu nasıl anladınız? Tekrar kendi doktorunuza mı ameliyat oldunuz?

merhaba doktor ismini alabilir miyim ben de ankaradayım. bir de kas altı mı oldu kas üstü mü?

Doktorlar büyük ccden yana olmadıkları için hep bi bahane uyduruyor. Yanlardan taşma oluyosa eğer ekstra high profiller var dar omuzlular için, çapı daha küçük ama profili daha yüksek olan, onlardan koyabilirdi. Uğraşmak istemiyolar çünkü büyük protez demek daha çok iş demek, aynı zamanda komplikasyon riski de biraz daha artması demek. Herkese ortalama bi ölçü yapıp geçiliyor genelde. Siz büyük cc koymayacağını söyleyen doktordan uzaklaşmalısınız eğer öyle konuşuyorsa.. ben bu yüzden ikinci ameliyatımı olmak zorunda kaldım doğru yönlendirilmedim. Başka sorunlarım da oldu tabi ilkinde o ayrı.. şuan 425 cc olmasına rağmen büyük değil yine. Ameliyatımda 450 ve 425 denendi katlanma yaptığı için 425e yöneldim dedi doktor. Ama bakıyorum da realselfte 500 600ler var hep gayet hoş duruyo. Yabancı doktorlar çatır çatır takıyolar.
merhabalar revizyon olduğunuz doktorun ismini verebilir misiniz? benim de ihtiyacım var.

İkinci ameliyatta ameliyattan çıktıktan sonraki ilk 1 saat dışında hiç acım olmadı anlamadım diyebilirim çok rahat geçirdim süreci. Ama tabi tekrar narkoz alınıyor ve bi ameliyat neticede. Bide ben kas altından kas zarı altına geçtim, ilk ameliyatım gibi oldu yöntem değiştiği için. Kas altında olup yine kas altında kalınıcaksa o zaman belki ameliyattan ilk çıkıldığı an bile acı olmaz.
merhaba burda özelden konuşma var mı bilmiyorum sitede yeniyim öyleyse özelden de cevaplayabilirsiniz birkaç sorum olacak. ben de sizin gibi 1,5 yıl önce kas altı oldum, hala çok sertler ve çift meme görüntüsü var yani göğüs kaslarım kasıldıkça kendi memem silikonun üstünde bir tabaka gibi duruyor. revizyon olmayı düşünüyorum bu yüzden. sizce çift meme görüntüsü için revizyon olmalı mıyım ve 1,5 yıldan sonra memelerim daha yumuşar mı? dikkat etmem gerkeen şeyler var mı yumuşaması için veya çift meme görüntüsü için

merhaba burda özelden konuşma var mı bilmiyorum sitede yeniyim öyleyse özelden de cevaplayabilirsiniz birkaç sorum olacak. ben de sizin gibi 1,5 yıl önce kas altı oldum, hala çok sertler ve çift meme görüntüsü var yani göğüs kaslarım kasıldıkça kendi memem silikonun üstünde bir tabaka gibi duruyor. revizyon olmayı düşünüyorum bu yüzden. sizce çift meme görüntüsü için revizyon olmalı mıyım ve 1,5 yıldan sonra memelerim daha yumuşar mı? dikkat etmem gerkeen şeyler var mı yumuşaması için veya çift meme görüntüsü için
O sertlik 1,5 seneden sonra pek değişmez büyük değişim ilk 1 sene içerisinde oluyor çünkü. Çift meme görüntüsü kas altı komplikasyonlarından birisi ve revizyona ihtiyacınız var.

O sertlik 1,5 seneden sonra pek değişmez büyük değişim ilk 1 sene içerisinde oluyor çünkü. Çift meme görüntüsü kas altı komplikasyonlarından birisi ve revizyona ihtiyacınız var.
çok teşekkürler cevap için. ben de sizin gibi kas üstü olmayı isterim ama kas altı ameliyattan sonra revizyonda kas üstü yapmak mümkün müdür bilginiz var mı?benim kendi göğüs dokum epey küçük o yüzden kas üstüolmayabilir.

Ben kas altı ameliyat olup kas üstüne geçmiş biriyim. Kas altında da bende animasyon deformitesi durumu oluşmuştu çünkü. Yani oluyor bizzat deneyimleyen kişi olarak. Ayrıca benim dokum da çok çok azdı.

Ben kas altı ameliyat olup kas üstüne geçmiş biriyim. Kas altında da bende animasyon deformitesi durumu oluşmuştu çünkü. Yani oluyor bizzat deneyimleyen kişi olarak. Ayrıca benim dokum da çok çok azdı.
Merhaba, kas üstü kaç cc taktırdınız bide boy kilonuz kaç? Süreçten bahsedebilirmisiniz 😊 bana da dokum olduğundan kas üstü yapıcağını söyledi dr 3 mayısta ameliyatım var 350-400 cc söyledi

X