Göğüs büyütme artık hayal değil

monetta42

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2017
4
1
33
merhaba arkadaşlar 27 yaşındayım. bende küçüklüğümden beri küçük göğüs den şikayet ediyordum.
Çok fazla şeyler denedim çok fazla paralar döktüm ama hiç bir sonuç alamadım tam ameliyata karar verdiğim zaman kocam tamamen bitkisel bir yağ getirdi . inanasım gelmedi ama bir(1) ay boyunca sabah akşam masaj yaparak kullandığımda tam tamına bir(1) beden büyümüştü 80 bedene yükselmişti bir ay daha kullandım 85 bedene ulaştım ve bıraktım.

bu bitkisel yağ göğüsü şişirmiyor göğüs bölgesinde et dokusu oluşturuyor o yüzden de kullanımdan sonra hiç bir şekilde geri inme olmuyor

ne işe yaradığını söyleyim
göğüs büyütüyor
dikleştiriyor
toparlıyor
kaç beden istersen ona ulaştırıyor

tabi şunu da söylemeden geçemiyecem ben ALLAH a inanan biriyim şifa ALLAH dan ben sadece sebebini işledim ALLAH izni ve izzeti ile şifasını verdi .

ÇEVREME ÖNERİP DE KULLANAN VE BU RAHATSIZLIKTAN KURTULAN 50-60 KİŞİ GİBİ

BENİ ARARSANIZ SİZE ÜRÜNÜ YOLLAYABİLİRİM

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/gogus-buyutmek-artik-hayal-degil.1032800/

konu buraya taşınmıştır

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaşlar 25 yaşındayım. bende küçüklüğümden beri küçük göğüs den şikayet ediyordum.
Çok fazla şeyler denedim çok fazla paralar döktüm ama hiç bir sonuç alamadım tam ameliyata karar verdiğim zaman kocam tamamen bitkisel bir yağ getirdi . inanasım gelmedi ama bir(1) ay boyunca sabah akşam masaj yaparak kullandığımda tam tamına bir(1) beden büyümüştü 80 bedene yükselmişti bir ay daha kullandım 85 bedene ulaştım ve bıraktım.

bu bitkisel yağ göğüsü şişirmiyor göğüs bölgesinde et dokusu oluşturuyor o yüzden de kullanımdan sonra hiç bir şekilde geri inme olmuyor

göğüs büyütüyor
dikleştiriyor
toparlıyor

tabi şunu da söylemeden geçemiyecem ben ALLAH a inanan biriyim şifa ALLAH dan ben sadece sebebini işledim ALLAH izni ve izzeti ile şifasını verdi .

ÖZELDEN YAZIN SİZLERE ANLATAYIM...
Gögüs bölgesinde et mi oluşturuyor :KK53: Yapmayın Allah aşkına,böyle birşey Yok,olamaz... Meme dokusu yağdan oluşur,nasıl bir yağ istenilen bölgeye sürülürse yağ yada et yapar ? O zaman popoyada sürelim büyüsün :KK45: Özelden neyi anlatıyorsunuz? Burdan anlatın,ıspatlayın görelim değişimi bakalım :mapus:

ARZUM77 hanım et dokusu derken daha anlaşılır olsun diye yazdım . ALLAH çaresi olmayan bir dert vermez . her hastalığın çaresi vardır ama araştırmak gerekir

HZ MUSA turisinaya çıktığında ALLAH tan şifa istedi ALLAH ona ben her şeyi vesileler üzerine kıldım ilacını içersen benim ŞAFİ ismimle şifa bulabilirsin dedi

bize düşen araştırıp bulmaktır bende buldum burdan sizinle paylaşıyorum
ürünü almak isteyen olursa gönderim numaramı yazdım

kanıtlamamı söylemişsiniz nasıl kanıtlayım ? alacaksın ürünü deniyeceksin gözünle göreceksin . ben burda vesile oluyorum tabiki şifa ALLAH tan

ARZUM77 hanım et dokusu derken daha anlaşılır olsun diye yazdım . ALLAH çaresi olmayan bir dert vermez . her hastalığın çaresi vardır ama araştırmak gerekir

HZ MUSA turisinaya çıktığında ALLAH tan şifa istedi ALLAH ona ben her şeyi vesileler üzerine kıldım ilacını içersen benim ŞAFİ ismimle şifa bulabilirsin dedi

kanıtlamamı söylemişsiniz nasıl kanıtlayım ? alacaksın ürünü deniyeceksin gözünle göreceksin . ben burda vesile oluyorum tabiki şifa ALLAH tan
Hanımefendi,bu tarz ürünler yada haplar geçici büyüme sağlar,yada hormonları alt üst eder. Misal dogumkontolü gibi hormon içeren haplarda bazı kişilerde göğüslerde dolgunluk hissi,büyüme sağlar bir müddet. Ama hiçbiri kalıcı değildir. Kilo yaparsa bazı kişilerde gögüslerdede büyüme oluyor. Ama bazı kişilerde istenmeyen bölgelerde kilo yapar,göğsü yine ufak kalır büyümez.
Meme büyütmede en kalıcı güvenli yol protez ile büyütmedir!!
Hiçkimse sonuç görmeden,etkisi nedir,içeriği nedir,ne yapıyorda büyüyor diye araştırmadan para verip ürün almaz! Alanada şaşarım kusura bakmayında...
Sizin gibi aktarlarda,orda burda göğüsleri büyütüyor diye yağ,hap satan çok yer var maalesef. Çevremde bunları kullanıp hiçbir yarar sağlamayan kişiler var. Paraları çöpe gitti . Bende bu tecrübeleri paylaşayım,Dursun burada..

arzu hanım sizde göğüs ile ilgili sorunuz varmı ? kullanmak istermisiniz sadece 1 ay kullanacaksınız 1 beden büyüme sağlıyacak sonrada sönüp sönmediğini göreceksiniz . o zaman bu yazdıklarınızdan pişman olacaksınız . şunuda demiyorum gelin burda herkez ben yanlış yaptım bilmeden arkadaşın hakkına geçtim demenizi istemiyorum sadece bilmediğiniz konuda yorum yapıp karaladınızın yanlış olduğunu bilin yeter

arzu hanım sizde göğüs ile ilgili sorunuz varmı ? kullanmak istermisiniz sadece 1 ay kullanacaksınız 1 beden büyüme sağlıyacak sonrada sönüp sönmediğini göreceksiniz . o zaman bu yazdıklarınızdan pişman olacaksınız . şunuda demiyorum gelin burda herkez ben yanlış yaptım bilmeden arkadaşın hakkına geçtim demenizi istemiyorum sadece bilmediğiniz konuda yorum yapıp karaladınızın yanlış olduğunu bilin yeter
Siz yanlış sayfadasınız bir defa. Burası ameliyat ile kalıcı çözüm almak isteyenlerin sayfası.
Siz isterseniz vereceğim linkten paylaşım yapın :KK66:
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/forums/dogal-gogus-buyutme-yontemleri.605/
Burda konunuz daha ilgi çekecektir :KK66:
Ayrıca bu forumda telefon numarası verip ürün satmak yasak!

Ürünün adını yazsanız bizde ogrensek

merhaba arkadaşlar 27 yaşındayım. bende küçüklüğümden beri küçük göğüs den şikayet ediyordum.

göğüs büyütüyor
dikleştiriyor
toparlıyor

BENİ ARARSANIZ SİZE ÜRÜNÜ YOLLAYABİLİRİM

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/gogus-buyutmek-artik-hayal-degil.1032800/

konu buraya taşınmıştır
Sizi nasıl arayacağız ulaşacağız acaba bilgi verebilir misiniz?