Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası

umarım alırsın canım bıde ben tıbetın 5 hareketı var onu denemeyı dusunuyorum tatlım bı göz at ıstersen olumlu sonuc alanlar var hatta buyutuyo dıye bırakanlar bıle olmus buyuk goguslu oldukları ıcınçörek otunu 20 gun kadar kullanıp bırakdım cnm ben kıllanma arttı cunkubıtkı caylarıda adet duzenını bozuyo bıraz ısırgan yuzunden erken oldum bıde mıdeme kıramp gırdı sanırım en en etkılı sey masaj zararsız bır yag ıle bırde spor cnm bıde bu telkın ısı ucunu bır arada bır ay duzenlı yapsak guzel sonuc alırız gıbı gelıyo bana

Emeğinize sağlık Parfait..

Son düzenleyen: Moderatör:
Parfait gerçekten süper bir iş yapmışsın. Bu başlıktan yola çıkarak nette araştırma yaptım ama senin de bahsettiğin gibi mp3 ler ya da bu yöndeki çalışmalar ücretli.
Mutlu yaşam, mutlu ilişkiler ya da öfke kontrolü ile ilgili konularda hazırlanmış Mp3 ler var mı tarafında? Bu tip subliminal dosya hazırlamak zor birşey midir?
Özellikle sevdiklerime karşı kalp kırmamaya yönelik öfke kontrolü tarzında bir dosyaya gerçekten ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkürler...

ınsallah hocam, amin :) tesekkur ederım :)

kişiden kişiye degısecegını dusunuyorum.. denemedıgım ıcın ınanın bı fıkrım yok artısın kac cm olacagına daır:26:

rica ederim..elbette hazırlamıs oldugum ses dosyalrı mevcut.. yalnız bunların telkınlerı bana aıt degıl.. sadece sublımınal halıne getırdım ben
sublımınal ıcın telkın hazırlamak zor bır surec.. cunku yanlıs kalıp ve cumleler ıslerı daha da kotuye goturebılır.. ıkıncısı programın kullanımına daır nette bır bılgı olmadıgı ıcın karısık oldugunu soyleyebılırm..
elımde mutlu yasam, fiziksel saglık, öfke kontrolu, kanser destek ..vb subliminallerım mevcut..
en son boy uzatma ve de bır bayan arkadasımın ıstegı uzerıne cınsel soguklugu yenebılmek adına telkınler hazırlamıstım.. yalnız cınsel soguklukla ılgılı telkınde cok zorlandım cunku uye cok ucuk ve de asırı seyler talep etmıstı.. onu ev ortamında seslendırmenın ne kadar zor oldgunu sız de tahmın edebılırsınız

parfait çok olmıcaksam boy uzatma için olanı isteyebilirmiyim =) bu yaştan sonra ne kadar etki eder gerçi

ben su ana kadar para ve zengınlık ıcın kendıme telkınler hazırladım. su an calısmıyorum.. para ve zengınlık telknını yarım bıraktım ama o sublımınalı dınledıgımde ınanın elıme bır yerlerden para gecıyordu benım :)

yalnız ben bunları baska platformda da paylasıyorum.. gebertecekler benı hehe

kılo verme telkını su acıdan etkı edıyor.. zıhınıne tokluk hıssı verıyor.. ben kullanmadım ama kullananlar memnunlar

boy uzatmaya gelınce.. bunda yas bence cok etkılı.. zaten ben bu sublımınalı hazırlarken ozellıkle belırtıyorum.. gıda takvıyesı + spor + bu sublımınal dıye.. 25 yasına kadar eger kı kemık olusumunuz tamamlanmamıssa, yanı kıkırdak yapınızda bosluklar varsa boyunuz hala uzamaya elverıslı demektır.. bunu anca doktorunuzdan ogrenebılırsınız.. ayrıca pilates vb vucudu esneten sporlar en az 2 cm uzamanıza neden olur

Son düzenleme:
cok guzel yaa cıdden canım ne guzel hayatının bı parcası olmus artık senın bu ıs bakalım gogus buyutme ıse yarasında tek onemlı olan su an ıcın o

cnm kılo bolumune acarım senın ıcın zayıflama sublımınalını ses dosyasını bulayım acarım hemen
inancımız tam gogusler yaza kadar foraaa

cnm kılo bolumune acarım senın ıcın zayıflama sublımınalını ses dosyasını bulayım acarım hemen
inancımız tam gogusler yaza kadar foraaa

tamam canım ordan bakarım o zaman bu arada dınleyenler bı fark hıssettınızmı ben regl donemı bıtsın ondan sonra baslayacam buyutme ıslemlerının hepsıne evet cnm ınsallah buyuyecek

Sizi bunaltıyoruz farkındayım ama mutlu yaşam ve öfke kontrolü de lütfennnn...

Telkinlere konsantre olamadım,geçiremiyorum aklımdan büyük göğüslere sahip olacağımı;ama müziğe bayıldım.Çok rahatlatıcı,biraz da yemek müziğini andırıyor.Çocukken ailemle gittiğimiz restoranda çalardı böyle müzikler.Çocukluğuma indim:)Ay aklımdan bunları geçirceğime dolgunlaşıcak göğüslerimi düşünsem yaaa
Teşekkürler tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…