Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütmek İçin Telkinli Ses Dosyası

indirdim ve gögüs büyütürmü bilemem ama müzik gerçekten güzel öteki gibi insanın kulagını tırmalamıyo hergün bol bol dinlicem

kızlar nezin da hakkını yemeyelim valla o kötü sesin bana etkisi oldu gögülerim baya dolgunlaştı. bungünde buna başladım hadı hayırlısı deniz zamanı gelmeden birazcık büyüseler yeter bana

bide o themra adlı yağı denicem inş bi zararı olmas.

sagol tatlım aynen ben bır kez daha denemeyı dusunuyorum zaman gecsın de bıraz kalıcı oluyo cunku dıgerlerının etkısı gecıyo yaa çörek otu yagı falan Bugun ıkıncı gunum cnm dınlemeye basladım bende telkını yapan arkadas sagolsun yaa ınsallah ıse yarayacak bu kez dınlerken goguslerımde bıseyler hıssedıyorum Tabı tıbetın 5 hareketını de yapıyorum bakalım sımdılık ıkısını bır ay kadar deneyım sonu ne olacak ayy bıde kocamaaaan olurmus telkın sayesınde ne dua ederım ama parfaıte Yaa o yag ankarada nerde satılıyo acaba onuda denemek ısterım ılerde

Son düzenleme:

Canım nez12 nin tekniği ve bu teknik daha farklı bu direkt bilinç altına etki ediyor bilinci büyütmeye işte bu tip olumsuz inanışlarımızı yıkmaya yönelik, o ise bilimcimize karşı etkili yani onda subliminal mesaj yok bildiğim kadarıyla. Ve o tekniği dinlerken aralıklı dinlemeni tavsiye ederim mesela bende ikinci gün kabarma hissetmiştim ama 3. gün kulaklıkla uyumuşum sadece boyun agrıası yaptı inanılmaz. Mühim olan aralıklı dinlemek 5 5 dinle mesela sabah öğlen akşam gece yatmadan dinleyebilirsin 5 er kere. Zaten mzikten sonuç alan diğer arkadaşlarda aralıklı dinlenmesini özellikle tavsiye ediyorlar.Birde tabi inanmak da çok önemli ve eğer yapabiliyorsan başka bir arkadaş masaj teknikleri paylaşmış onlarıda deneyebilirsin.

inanıyorum bu subliminal olayına eline düştüm kilo almak içinde yaparmısın benim için çok zayıfım hem zayıfım hem memişim yok uffff

canım zaten sayı belırtılmıs 20 dıye fazlası demekkı zararlı yanı dıkkat et Dıgerı ıse 6saat dedıgın gıbı farklı seyler bırınde bebek aglama sesı olarak algılıyo beyın dıgerınde ıse telkınler verıyo

rica ederim arkadaslar.. ben kendım hazırladım ama ınanın daha dınleyemedım dogru durust.. su yogun ortamdan cıkar cıkmaz hem nezin hem de kendı hazırladıgım ses dosyalarını dınlemeye baslayacagım :)

inanıyorum bu subliminal olayına eline düştüm kilo almak içinde yaparmısın benim için çok zayıfım hem zayıfım hem memişim yok uffff

cnm en kısa zamanda senın ıcın hazırlamaya calısacagım.. dedıgım gıbı ev cok yogun.. amcam kanser ve bızde kalıyor o yuzden hemen hazırlayamıyorum.. kusruma bakmayın lutfen :18:

cnm en kısa zamanda senın ıcın hazırlamaya calısacagım.. dedıgım gıbı ev cok yogun.. amcam kanser ve bızde kalıyor o yuzden hemen hazırlayamıyorum.. kusruma bakmayın lutfen :18:[/QUOTE]

allah şifa versin yardımcınız olsun canım..inşallah en kısa zamanda iyileşir

cnm en kısa zamanda senın ıcın hazırlamaya calısacagım.. dedıgım gıbı ev cok yogun.. amcam kanser ve bızde kalıyor o yuzden hemen hazırlayamıyorum.. kusruma bakmayın lutfen :18:

allah şifa versin yardımcınız olsun canım..inşallah en kısa zamanda iyileşir[/QUOTE]

amin inşallah :) Allah razı olsun guzel arkadasımdan inşallah

Rabbim şifasını versib canım.. büyük geçmiş olsun...

tatlım elinde hazır olan,seni uğraştırmayacağımız başka telkinler de varsa paylaşır mısın? belki ihtiyacımız olan başka şeylere de çözüm olabilir, bu arada çok geçmiş olsun

tesekkur ederım arkadaslar, Allah razı olsun hepinizden :)
elimde hazır olan baska telkınler de var fakat uygun alt forum altında paylasmam gerek.. nereye acacagımı kararlastırayım hemen acarım :)

aslında boma bır tane var kadınlar için çekicilik telkini
bunu arkadasımla hazırlamıstık, aynısının erkekler ıcın olanı da mevcut

Son düzenleme:

canım aynı durumdan ortagız. püff çok geçmiş olsun bitanemm

mikemmellll

kızlar ben bu müziği dün dinlemeye başladım kulaklık kulağımda uyuya kalmışım ama gögüslermdei sızı çok artmış sanırım bişiler oluo. eger patlarsam :d dikmeye gelirsiniz beni

Bugun 4. Gun olacak elımden geldıgınce dınlemeye calısıyorum 4 5 saat en az Goguslerımde cok hafıf sızı oluyo sankı dolgunlasıyo gıbı gelıyo bırde boynumda agrılar oluyo buyume belırtısı yanı tabı tıbetın 5 hareketını de duzenlı sekılde yapmaya calısıyorum bır ayın sonunda ne olacak cok merak edıyorummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…