Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs büyütmek için

arkadaşlar benim göğüslerim çok küçük sanki yeni ergenliğe girmiş gibiyim
burada okuduklarım kadarıyla adaçayı ve rezene çayını karıştırıp içmeyi düşünüyorum
bunun ikisini bir arada içebilirmiyim deneyen var mı

Ben içiyorum. Hatta genel olarak karıştırıp içiyorum çayları. Bir sorun yaşamadım.

Ben içiyorum. Hatta genel olarak karıştırıp içiyorum çayları. Bir sorun yaşamadım.

sevindim

evde yanlışlıkla alınmış rezene vardı bari içeyim dedim gögüslerimde dolgunluk hissettim netten araştırınca böyle bir etkisi olduğunu ayrıca adaçayının da bu etkide olduğunu gördüm
öyleyse sistemli bir şekilde adaçayı ve rezene içeceğim

Merhaba. Göğüs büyütmek için aktardan çemen tohumunu çektirin bir tatlı kaşığını yoğurtla karıştırıp her gün yiyin. 2 haftalık düzenli kullanımda gözle görülür bir büyüme oluyor. Mesela benim dümdüzden azıcık fazla olan göğüslerim şimdi avcumu dolduruyor😊 yalnız şöyle bir durum var çemen olduğu için terlediğimiz yaz günlerinde nasıl bir koku bırakır sorun olur mu ve kullanmayı bırakınca tekrar küçülür mü bilmiyorum ama denemeye değer😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba. Göğüs büyütmek için aktardan çemen tohumunu çektirin bir tatlı kaşığını yoğurtla karıştırıp her gün yiyin. 2 haftalık düzenli kullanımda gözle görülür bir büyüme oluyor. Mesela benim dümdüzden azıcık fazla olan göğüslerim şimdi avcumu dolduruyor😊 yalnız şöyle bir durum var çemen olduğu için terlediğimiz yaz günlerinde nasıl bir koku bırakır sorun olur mu ve kullanmayı bırakınca tekrar küçülür mü bilmiyorum ama denemeye değer😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çemen yiyemiyorum miden bulanıyor
zaten sıcak memlekette yaşıyorum gögüs yapayım derken etrafımdaki herkesi kendimden tiksindirmiyim :))

X