Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

bende ortalama 3 aydır falan kullanıyorum k.ü.ç ü buyume oldu dıyemem hala aynı beden sütyen kullanıorum ama dolgunlastı hemdee bayyaaa dolgunlastı bıde ben baska faydarını bıldıgım ıcın kullanıorum oyle basladım yanı halada devam edıyorum sabah aksam alıyorum bır tatlı kasıgı a.s.

ayhh büyüten yok mu hiç şöyle tam anlamıyla walla ben bıktım bu küçücük göğüslerden:1no2:
boy 1,76 göğüs hiç yok berbat duruyo omuzlar da azcık geniş off off:1no2:
lütfen biri tamm anlamıyla büyütücek bişi söylesin ama işe yaramış olsun büyümüş
walla hayır duamı alırsınızşakkıdı

ben almayı düşünüyorum breast gainden....herkese farklı etki yapıoo denemekte fayda war...ayrıca küçte yiyodum biara dolgunlaştı ama bırakmıştım yine başladımmm bakalım ama hapta istiom..

a.s

bütün yazılanları okudum diyebilirim, gercekten belki bende 5 ay önce üye olsaydım k.ü.ç ile halledebilirdim problemimi ama su anki halimdende cok memnunum ben 2.5 ay sureyle kullandım cnm sonra 2 ay boyunca aralıklarla kullandım ve kucuk gogus sorunum bitti diyebilirim. a.s

st herb mi,eger oyle ise hangi urununu canım

Şeniz:dance:arkadaşlar merhaba..ben bu aktardaki karışımın içinde neler olduğunu araştırdım..sürekli alışveriş yaptığım aktar sağolsun inceledi..içinde ÇÖREKOTU,HAVLUCAN,KETEN TOHUMU,ZERDEÇAL,ISIRGAN bulunuyormuş.hiç zararlı değil dedi..tamamen doğal dedi..
ve arkadaşlar şunu söylemek istiyorum..bu adam bunu göğüs büyütmekiçin yapmamış...sadece bazı bayanlar büyüme farketmiş..kesin büyüyecek diye bişey yok:) öğrendimde sizinle paylaşayoım dedim...:enbuyukkk:a.s.

canım bişey sorucam sen bursadaki aktarın karışımını mı incelettirdin aktarına?bende kullanıyorum 1 haftadır ve yoğun bi zerdaçal kokusu almıştım zaten.bakalım etki edicek mi ..daha görünürde bişey yok bakalım inşallah olur bu sefer..:a015:

nasilsin canim? evet bursadaki aktarin karisimi kullaniyorum ben. oyle abartili bi buyume yok ama biraz iyiye dogru gidiyor sanirim. hem benim bunyem her seye hemen etki gostermez, hep uzun sure sonra kullandigim bir seyin etkisini uzun sure sonra gorurum ben. bak canim istersen iyice dusun kullanmaya sonra karar ver. bazi arkadaslar yan etkisini de gormus. Allah korusun sana da bisey olursa benden duydun kullandin diye kendimi hic affetmem. ne olursa olsun sagligimiz her seyden onemli

ayyy sağol canım ...kendini affetmiycek bişey yok.sonuçta son kararı ben veriyorum.yerimseniben sakın kendini kötü hissetme bende okadar çok şey denedim ki yoruldum artık diyebilirim.şimdi de bu karışımı aldım aktardan yanında da k.ü.ç yiyiorum bakalım.öyle çok uğraşıyorum ki bilsen hap bile kullandım yok olmuyo işte .yine de asla vazgeçmedim.bu da işe yaramazsa param olduğu ilk fırsatı bekleyip yaptırıcam silikonları naapıyım yaaa.böyle derdi olmayan anlamıyo işte. ama çok üzülüyorum ben bi eksiklik duygusu oluşuyo ister istemez.senağlama

canım bişey sorucam sen bursadaki aktarın karışımını mı incelettirdin aktarına?bende kullanıyorum 1 haftadır ve yoğun bi zerdaçal kokusu almıştım zaten.bakalım etki edicek mi ..daha görünürde bişey yok bakalım inşallah olur bu sefer..:a015:

evet canım bursadaki aktarın karışımı..bende kullandım hafif bi büyüme olmuştu gerçekten ben 3 hafta kullandım gerisi hala duruyor...ilaç kullandığım için ara vermek zorunda kaldımyerimsenibeninşallah etki eder canım:teselli:bende çok takıyordum kafama gerçi hala takıyorum ama büyümesselerde yapacak bişey yok..dediğin gibi silikona başvurur isteyenler..ben düşünmüyorum silikon benim iki arkadaşımda bizim gibiydişimdi ikiside evlendi hakkaten büyümüşler baktımda:roflol:şaka bi yana bitanem takma kafana olacağı varsa olur:1hug:a.s.:enbuyukkk:

bursadan aldığım karışımı yemeye karar verdim ama yanında da küç ve kalsiyumla beraber.madem o karışım biraz riskli bende o riski küçle min.a indireyim bari.tatlicadiarzu
kalsiyum ise büyütücü ilaçlar kullanılırken öneriliyo:içelim:

bursadan aldığım karışımı yemeye karar verdim ama yanında da küç ve kalsiyumla beraber.madem o karışım biraz riskli bende o riski küçle min.a indireyim bari.tatlicadiarzu
kalsiyum ise büyütücü ilaçlar kullanılırken öneriliyo:içelim:

ben dün aktardan çemen tohumu ve rezene tohumunu aldım artı un haline getirttim onu..küçte vardı evde.2 yemek kaşığı yoğurda hepsinde yarımşar tatlı kaşığı koyup yemeğe başladım dün akşamdan itibaren umarım faydalı olur..sizlerlede paylaşırım:1hug:a.s.:enbuyukkk:

çementohumu iğrenç bişi:bbo:bendede var ama kullanamıorum berbat bişi.ayrıca terleyince insan pastırma pastırma okuo.napsakki:sm_confused:

Hayit Suyu Kullanan Var Mi Peki Arkadaşlar.piyasa Değeri 6 Ytl Falan

hayitin hapı da var arkadaşlar ~65 ytl civarı.göğüs buyutucu hap yerine onu alırım daha ii.ayrıca hormonları da duzenliomus ve kadın için cok faydalıymış.cocuk isteyenlere ise 1e1 mişjeyyar

çementohumu iğrenç bişi:bbo:bendede var ama kullanamıorum berbat bişi.ayrıca terleyince insan pastırma pastırma okuo.napsakki:sm_confused:

valla hakikaten tadı pek hoş değil yaptığım karışımın hele rezene iice berbat tadıyor inan yerken midem bulanıyorkafamçokkarıştıama bu sefer içine sadece çemen ve küç koyucam...rezeneyle hayıtı demleyip içicem...ben hayır otunu almıştım bugün mikserden geçirdim istersen havandada dövebilirsin yoğurtla yiyemedim bööööööööö çünkükafamçokkarıştıengüzeli demlemek..hayıt suyu nerde satılırki acaba???

Ben Bi Int.sitesinde Gordum ,sanirim Aktarin Birine Dense Getittirir.bu Arada Cay Bardağina 1/4 Hayit Suyu Konup Geri Kalani Su Ile Tamamlanmaliymiş.

arkadaşlar kimler bursalı karışımı kullanıyor.bunu öğrenebilir miyim.böylece gelişmeleri takip edeceğim bi arkadaşim olsun istiyorum.çünkü ben kullanmaya devam ediyorum.yani işte üç gün falan oldu tekrar başlayalıa.s

bi de aklıma gelmişken avonun göğüs sıkılastırıcısı masaj için iimiş sanırım.bikac yorum okudum da

Ben Bi Int.sitesinde Gordum ,sanirim Aktarin Birine Dense Getittirir.bu Arada Cay Bardağina 1/4 Hayit Suyu Konup Geri Kalani Su Ile Tamamlanmaliymiş.

arkadaşlar kimler bursalı karışımı kullanıyor.bunu öğrenebilir miyim.böylece gelişmeleri takip edeceğim bi arkadaşim olsun istiyorum.çünkü ben kullanmaya devam ediyorum.yani işte üç gün falan oldu tekrar başlayalıa.s

bi de aklıma gelmişken avonun göğüs sıkılastırıcısı masaj için iimiş sanırım.bikac yorum okudum da

o karisimi ben de kullaniyorum canim. 2 ay olucak yakinda. sanirim simdilik 1.5 cm gibi buyume oldu, bakalim dahasi olucak mi

bende kullanıyorum karışımı fakat içine çemen unuda koyuyorumyerimsenibenben avon ürünleri satmaya başladım bir haftadır..bakıyım fiyatı ne kadarmış?:enbuyukkk:

bende küç katkılı yiyorumjeyyar demeki üç sadece 3 kişiyiz.inşallah sağsalim sağlıkla büyütürüzsüprizzzzz şuncacıklarısenağlama
inşalar hepimizinki büyü bu arada inş.allah emeklerimizi boşa cıkarmaz

X