Göğüs çapınız takılan CCler neler?

gizist cnm srninkiler damlamiydi cok hos duruyo dolu duruyo ust bos degil yani bende damla istiyorum.dokum fazla yok ustler bos oyuzden yuvarlak siritir die dusunuyorum.kasaltida olmak istemiorum cok korkuyorum kaszari altinda damla istiyorum bu yontemle olan arkadaslar varmi acaba??

Boy:163
Kilo:55
Gogus altim:73-74
Ameliyat oncesi gogus olcum:83
Ameliyat sonu gogus olcum:89-90(19 gun oldu,10 gundur olcum degismedi)
275cc yuvarlak modarete plus mentor takildi

Benim damla evet, göğüsüm hiç olmadığı için doktor yuvarlak koymayı hiç düşünmedi ama burdan gördüğüm kadarıyla kasaltı olunca yuvarlak protez sırıtmıyor tabi o yukardan aşağı geçişi doktor uygun görürse..
Meme dokun, vücut tipin çok önemli bu konuda. Yani doktorun zaten ameliyat esnasında deneyerek karar veriyor en uygun olana, damla konacak diye girip yuvarlakla çıkanlar ve yuvarlak isteyip damla konulanlarda var..

Ben kasaltı oldum meme dokun yok dogal olması için kasaltı yapmak lazım buna uygunsun demişti doktor, tamam demiştim evet biraz agrılı oldu ama katlanılmayacak gibi değil 3gün zorlandım sadece sonra normale döndm.. Korkulacak pek bişey yok güvenebileceğin bi doktor bulup kendini ona teslim etmelisin ayrıntıya girince çok karışıyor :) en büyük mesela güvenebileceğin doktoru bulmak..

Benim de ölçülerim;
göğüs altı 75, bel 67, basen 90
boy 1.65 kilo 50

255 cc mentor marka kas altı damla protez kondu
Ameliyat öncesi göğüs altı ile göğüs ölçüsü pek farklı değildir heralde hiç göğüsüm yoktu çünkü, şimdi 88 cm :)

Helal olsun sana! Helal olsun!!
Yazıların çok aklı başında tebrik ederim

Boy: 1.66
Kilo: 48
Göğüs çevrem : 77 sanırım unuttum..
Göğüs üst (şimdiki ) ölçüm : 89
Daha bir hafta oldu accık inecek ödemler

Natrelle 410 serisi
280cc damla protez

Memnunum:)

canım benim doktorum Deniz Küçükkaya seninde dediğin gibi düpedüz hiç gelişmemiş göğsüm vardı benim vucuduma orantılı olarak 350cc protez koydu

duuyggu...mail adresimi atsam bana fotograf gönderir msiniz? 100 mesaj yazmam lazım da özel mesaj atmam için yoksa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…