Gögüs estetigi sonrası dikiş izine dövme yaptıran varmı

Ben yaptirmadim ama Rihanna ninkiler Cok guzel duruyor

Meme büyütme ameliyatı oldum 2 ay önce ve dişik izlerine dövme yaptırmak istiyorum daha önce yaptıran oldumu acana daha erken biliyorum ama şimdiden araştırayım istedim
2 ay çok yeni biraz daha beklemelisin. Dikiş izleri bir kaç ay sonra daha da silik bir renge dönüşür. Ona göre bir şey düşünürsün o zaman.
Dikişlerin birleşmiş yada sorunsuz olması senin bir operasyon geçirdiğin gerçeğini değiştirmiyor. Lütfen dokularının kendini toparlamasına izin ver. Sağlıklı günler..

Scartattoo diye instada aratin bir sürü örnek çıkıyor. İçlerinden bazılarına dm atıp sorabilirsiniz, eminim yardımcı olmak isteyenler çıkacaktır.
Bence iyi bir fikir. Benim arkadaşımın küçüklükten kalma dikiş izi vardı,tatlı bir çiçek yaptırdı,çok da güzel oldu

2 ay çok yeni biraz daha beklemelisin. Dikiş izleri bir kaç ay sonra daha da silik bir renge dönüşür. Ona göre bir şey düşünürsün o zaman.
Dikişlerin birleşmiş yada sorunsuz olması senin bir operasyon geçirdiğin gerçeğini değiştirmiyor. Lütfen dokularının kendini toparlamasına izin ver. Sağlıklı günler..
Tabiki daha cok erken istesemde yaptıramam sadece ilerisi icin düşünüyorum. Yaptıran oldumu diye merak ettim

Scartattoo diye instada aratin bir sürü örnek çıkıyor. İçlerinden bazılarına dm atıp sorabilirsiniz, eminim yardımcı olmak isteyenler çıkacaktır.
Bence iyi bir fikir. Benim arkadaşımın küçüklükten kalma dikiş izi vardı,tatlı bir çiçek yaptırdı,çok da güzel oldu
Teşekür ederim hemen bakıcam. Benim sezdryan izimde var onada dövme yaptırcam ama gögüs altı dövmeleri cok yok secenek olarak pek begenemedim sanırım kendim tasarlamam gerekecek

Meme büyütme ameliyatı oldum 2 ay önce ve dişik izlerine dövme yaptırmak istiyorum daha önce yaptıran oldumu acana daha erken biliyorum ama şimdiden araştırayım istedim
Merhaba,bende göğüs ameliyatı oldum,benim dikişler sana göre daha fazla.15 gün oldu henüz.dikişlerim acayip psikolojimi bozdu yamalıklı yamalıklı.bende dövme yaptırmayı düşünüyorum hiç sevmem ama mecbur.yalnız ben göğüs ve dikişler kendini bi toparlasın diye 1 yıl beklicem.sonra düşünürüm.birbirimizi takipte kalalım.

X