Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

arkadaşlar bana sütyen konusunda yardımcı olurmusunuz yarın hastaneye yatıcam hala sütyenim yok markasını yazabilirmisiniz xlaydy adında önden klipsli sütyeni kullanan varmı hiç baleni yok altında ama ne olacak bilmiyorum ki alsammı

merhaba,bende ameliyatı olalı 2buçuk ay kadar oldu.ben sütyen olarak (burdanda duymuşdum ayrıca dokdorumda bunu önerdi) ayyıldızın estetik sonrası kullanım için özel sporcu sütyeni var ondan almışdım.çok rahat,dikiş yok denecek kadar az ,esnek balensiz bir sütyen .kesinlikle tavsiye ederim.normal zamandada kullanılabilecek bir ürün.şimdi hastanedesindir heralde çoookk geçmiş olsun,Allah şifalar versin...opuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim surisu hastaneye yarın yatıcam çrşmba ameliyat tekrar saol

burdan herkese selamlar yarın sabah gidiyorum çrşmba ameliyatım olucak cuma çıkarım herhalde gelir gelmez size yazıcam sütyenlerimide aldım :)
hadi bakalım görcez sevgilerimle bye

yazmayı unuttum arkadaşlar ben öncesi ve sonrası yapıcam yani ameliyattan önce ve sonra foto çekicem aradaki fark çıksın ortaya ona göre olumlu ve olumsuz düşüncelerimi ıspatlı yaparım herkese tabi sağ sağlim geri dönersem ne olacağını bilemeyiz eski yazıları da hatırlıyorsanız

:) Ben bir döndüm pir döndüm İzmir'den. Bir kez tel ettim, bir daha aramadım. Hissizliği daha önce sormuştum, zaman alabilir demişti. Kitleler için de diyeceği bir şey yok. Ne sorayım ki arayıp da dedim, aramadım. Yakında İzmir'e gidersem uğramayı planlıyorum. Nasıl bir kontrol yapıyor biliyor musun, hiç gitmiş miydin kontrole?

aynen oceanicsix 'nin dediği gibi oluyo:) ayakta bi bakıyo şekline şemaline izler ne durumda diye sonra gördüğü durumunu anlatıyo benim izlerde kabarma vardı jel kullanmaya devam et falan demişti ee zaten foto çekilmezse olmaz ama onu 4-5aydan sonra yapıyo seninde vaktin gelmiş foto için:) izmire geldiğinde ihmal etme bi uğra ablacım çünkü doktor söyleyince bazı şeyleri morali yerine geliyo insanın sendeki hissizlikle ilgili falan bişiler söylerse başkalarının söylediklerine nazaran nede olsa doktor diyip içine daha çok su serpilir..ben büyük oldu büyük oldu biraz daha küçülebilir diyodum çevremdeki herkes tam oldu diyodu bi türlü içim rahat etmiyodu kontrole gidince doktora söyledim sonra mutlu mutlu ayrıldım ordanopuyorumnanaktan

merhaba kızlar 43 gün oldu ameliyat olalı ama dikişim açılmış doktorum c.tesi günü dikiş atacak tekrar ama iğne vuracakmış uyuşturması için moralim bozuldu.iğne vururken çok acırmı aranızda böyle sorunla karşılaşan oldumu hiç.

benim görümcemde bu operasyonu gecirdi çok da memnun o kr büyyük göyüsleri vardıki anlatamama ama şimdi cok ama cok güzel bir kız oldu canım benim haketti bu operasyonu ama

Gülsel yazmamış burada. Nasıl geçti ameliyatı acaba? Gülsel merak ediyoruz seni çabuk yaz bize iyi misin?

merhaba kızlar 43 gün oldu ameliyat olalı ama dikişim açılmış doktorum c.tesi günü dikiş atacak tekrar ama iğne vuracakmış uyuşturması için moralim bozuldu.iğne vururken çok acırmı aranızda böyle sorunla karşılaşan oldumu hiç.

İyiki dikişi yenilettim diyeceksin ve süreci neredeyse hiç anlamayacaksın. Sadece dikiş atılacakkısmı açıkta bırakıp iğne vuruyorlar, pek hissedilmiyor. Daha 2 laf etmeden de işlem bitiyor. Ben lambanın aynasından izledim bakamam zannederken, henüz yeni başlıyor sanırken bitti dedi doktor. Dikişi kıyafetlerrdeki dikiş patlağı gibi azıcık açılan yerleere atılmamıştı yeni dikiş, oralarda izler daha belirgin. Hiç endişenme, izin azalacağını da bil.:)

İyiki dikişi yenilettim diyeceksin ve süreci neredeyse hiç anlamayacaksın. Sadece dikiş atılacakkısmı açıkta bırakıp iğne vuruyorlar, pek hissedilmiyor. Daha 2 laf etmeden de işlem bitiyor. Ben lambanın aynasından izledim bakamam zannederken, henüz yeni başlıyor sanırken bitti dedi doktor. Dikişi kıyafetlerrdeki dikiş patlağı gibi azıcık açılan yerleere atılmamıştı yeni dikiş, oralarda izler daha belirgin. Hiç endişenme, izin azalacağını da bil.:)

merhaba ayla
Bugün dikiş atıldı iğne vururken canım acımadı ama dikiş atarken acıdı oda vücudumun baya bir hassas olmasıyla sanırım.tavana bakakaldım hiç cesaret edemedim bakmaya.izi takmıyorum şimdilik.yaralar kapansın yeter.dikişlerim çok geç iyileşiyo.göğüslerimede alıştım yeni yeni.moralimde düzeliyo.önceleri pişmandım ameliyat olduğuma ama şimdi diyorum iyiki ameliyat olmuşum.ameliyat olmayı düşünen bayanlar sigarayı bıraksanız çok iyi olur sağlığınız açısından...herkeslere çok çok geçmiş olsun...

merhaba ayla
Bugün dikiş atıldı iğne vururken canım acımadı ama dikiş atarken acıdı oda vücudumun baya bir hassas olmasıyla sanırım.tavana bakakaldım hiç cesaret edemedim bakmaya.izi takmıyorum şimdilik.yaralar kapansın yeter.dikişlerim çok geç iyileşiyo.göğüslerimede alıştım yeni yeni.moralimde düzeliyo.önceleri pişmandım ameliyat olduğuma ama şimdi diyorum iyiki ameliyat olmuşum.ameliyat olmayı düşünen bayanlar sigarayı bıraksanız çok iyi olur sağlığınız açısından...herkeslere çok çok geçmiş olsun...

canım cok geçmiş olsun.herşey çabucak düzelir umarım.iyileşme sürecinde en önemli şey moral.ben buna inanıyorum

tşk massepain.haklısın moral konusunda.pozitif düşünen bi insan olmadığım için başkasından önce kendi moralimi kendim bozuyorum.buda kötü etkiliyo tabi.bir an önce normal sütyene geçmek istiyorum hayırlısıyla iyileşseydi dikişler.

merhaba ayla

Geçmiş olsun canım ya. Çok şaşırdım acıdığına. Ben kendim kadar hassas kimse tanımadım aslında.Buna rağmen hiç acı duymadım. Gerçi benim "Birşey gerekiyorsa yapılır! lamı cimi yok" anlayışım vardır, hiç beklemem ve fazla araştırmam bu yüzden. Acırsa acır biraz derim yani. Ama yine de senin yaranın acıması şaşırttı beni.Bu mutlaka sigaranın marifetidir. Ama oldu bitti ve o kadar acıya da katlanılır diye düşünüyorsundur sanırım. geçmiş olsun.

Sinagame bakarsın muayenede karşılaşırız. Ben de o tarihlerde geelicem sanırım.

Silikon bantları yeni duydum ben bişi sorucam hemen ameliyattan sonramı kullanmak gerekiyomuş yoksa ameliyattan 1 sene sonrada kullansak işe yarar mı?

Ben ameliyattan 20 gun sonra kullanmaya basladim ama iltihaplanma oldu dikis yerlerimde biraktim. Cogu kisiye allerji yapiyormus diye duydum.Zaten hic sevmemistim ama doktorum 1 hafta sonra tekrar baslamami soyledi.Bu arada ben ameliyat olali 1 ay oldu. 1 yil sonra ise yararmi bilemiyorum Sinagame. Sen hic bir sey kullanmadinmi? Izler nasil siliklesmedimi ?

geldimmm geldim arkadaşlar benim doktorum biraz dinlenmemi istedi 5 gündür hastanadeydim süper mükemmel tek kelimeyle harika omuzlarımdan yük kalktı yaw şuan antbiyotik kullanıyorum onun dışında hiç bir şey vermedi doktorum zaten pansumanlı dikişler 110 d den 85 b ye düştüm çooooookkkk mutluyum sositososito

X