Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ya bana doçent olmadan önce fiyat verdi gittim rapor almak için raporumu falan aldım 1500 dedi ve beni ameliyatımı erteletti kendi çıkarları yüzünden 26 temmuzda gittiğimde mayıs ayında zam olduğunu ve 5000 tl oldugunu söyledi bende madem beni aradığınızda söleseydinz bende ona göre kredi cekerim dedim diğer doktorla görüşeyim eski hastaları eski fiyata ameliyat yaparız dedi .Ege üni. ve annem orda temizlik personeli olarak calışıyor.Başka bi bölümden doktorun teyzesi bende sonra başvurdu benden önce tarihte ameliyat oldu ve 1.500 yda 2.500 tl ye amelyt oldu yani o yüzden.Bu p.tesi arıcak bakalım bu arada sen ameliyat olmuş muydun canm ?

Oldum canim ben cok sukur. 3 hafta oldu bugun olali cok sukurr:)

bende olmayı istiyorum ama evlen çocuğun olsun sonra diyorlar zararı var mı ki anlamadım
bir de sanırım fiyatları biraz fazla gibi ama değer ya

bende olmayı istiyorum ama evlen çocuğun olsun sonra diyorlar zararı var mı ki anlamadım

Canım eğer cok büyükse ve kendini rahatsız ediyoosa evlenmeyi bekleme bak bende evli değilim 18 yaşındayım bugün gel yapıcaz deseler koşa koşa giderim .Ben inciğini cinciğini araştırmıştım sadece az sütün oluyo o yüzden demişlerdir .Benim ailemde istemiyordu ameliyat olmamı sonra film flan cekildi fizik anabilim dalı başkanı beni gördü omuzlarımın çöküşünü boynumu falan ondan sonra heyet raporu verdi eğer imkanın varsa heemen ol derim yoksada bi araştır belki devlet hastaneleri karşılar

cocuk ıcın dıolar sut kanalların kesılıyo ve sutun olmayabılıyo dıyee ama ya cocugun emmezse onuda dusun..ben hıc emmemısım mamayla buyumusum ve gayet saglıklıyım..hatta boyumun uzunluguda mamaların katkısı bana..cok rahatsızlık verıyosa ol kurtul bence..heyet alırsan daha uygun oluyo.

Canım arkadaşlarım ilginize teşekkür ederim. :76:

Önemli birşey değilmiş. Tamamen korktuğum için vesvese yapıyormuşum. :KK52:
kan ve iltihap dediğim şey normalmiş. iltihap değil meme dokusundaki yağ akıyormuş.
Şükürler olsunki ben abartmışım. :KK52:
N e bileyim işte korktum napim :78:

Canım arkadaşlarım ilginize teşekkür ederim. :76:

Önemli birşey değilmiş. Tamamen korktuğum için vesvese yapıyormuşum. :KK52:
kan ve iltihap dediğim şey normalmiş. iltihap değil meme dokusundaki yağ akıyormuş.
Şükürler olsunki ben abartmışım. :KK52:
N e bileyim işte korktum napim :78:

Cok sukur telaslanma hic benim de sag gogsumden 15 gundur seninki gibi bi akinti vardi ve dun bitti sayilir artik. İnsallah seninki benimki kadar uzun surmez. Bende ilk gordugumde baya telaslanmistim ama doktor bunlarin akmasi gerek icinde kalirsa daha kotu olur deyince rahatladim. İlk gunlerde kanli ve kirmiziya yakindi rengi akintinin ama sonra tamamen sarimsi bi renge dondu. Bide bende tam o akintinin oldugu yer yara gibi oldu suan kabuk bagladi gibi ama sanki iz kalicak gibi orda. Senin akintinin oldugu yer nasil?

Cok sukur telaslanma hic benim de sag gogsumden 15 gundur seninki gibi bi akinti vardi ve dun bitti sayilir artik. İnsallah seninki benimki kadar uzun surmez. Bende ilk gordugumde baya telaslanmistim ama doktor bunlarin akmasi gerek icinde kalirsa daha kotu olur deyince rahatladim. İlk gunlerde kanli ve kirmiziya yakindi rengi akintinin ama sonra tamamen sarimsi bi renge dondu. Bide bende tam o akintinin oldugu yer yara gibi oldu suan kabuk bagladi gibi ama sanki iz kalicak gibi orda. Senin akintinin oldugu yer nasil?

Ya minik minik akıntılar var öyle abartılı değil. Bugün tam 1 ay oldu ameliyat olalı cnm. Yeni başladı bu akıntılar. Ama hala meme ucundan aşağıya doğru bandajlıyorlar mikrop kapmasın die.. birde iki günde bir pansuman yap dedi bana.. Ölene kadarmı gitcem ney :KK70: ... ya bide maşallah benim meme kenarlarım bir birleşti gören anlamaz bile... Hatta diyorki dr. okadar iyi olacakki izin belli belirsiz kalacak. Malüm çok beyazım süt gibi öyle olunca fazla belli olmuyormuş. :KK52:

Akıntı tam nerede biliyormusun.... meme ucundan tam aşağıya iniyorsun ya tam orası açıklık var gibi.. ya senin ? :kk77:

Ya minik minik akıntılar var öyle abartılı değil. Bugün tam 1 ay oldu ameliyat olalı cnm. Yeni başladı bu akıntılar. Ama hala meme ucundan aşağıya doğru bandajlıyorlar mikrop kapmasın die.. birde iki günde bir pansuman yap dedi bana.. Ölene kadarmı gitcem ney :KK70: ... ya bide maşallah benim meme kenarlarım bir birleşti gören anlamaz bile... Hatta diyorki dr. okadar iyi olacakki izin belli belirsiz kalacak. Malüm çok beyazım süt gibi öyle olunca fazla belli olmuyormuş. :KK52:

Akıntı tam nerede biliyormusun.... meme ucundan tam aşağıya iniyorsun ya tam orası açıklık var gibi.. ya senin ? :kk77:

Aynen benimde orda:) ya benimde izlerim pembe bile degil suan yok gibi ama akintinin oldugu yer biraz kafami kurcaliyo sanki biraz iz kalcak gibi bakalim artik bi iyilessin de:) bende cok beyaz tenliyim sansliyiz yani:) yarin bende gidicem doktora haftaya yurt disina cikicam ondan once bi gorsun istedim. aman yok gitme filan demez insallah:)

arkadaşlar merhaba,

benim annemin olması gerekiyor bu ameliyatı kadın cağız omuz ağrısı bel ağrısı çekmekten bir hal oldu annem ankarada, ankarada ameliyat olan varsa bana doktor ve fiyat bilgisi verebilir mi?

Aynen benimde orda:) ya benimde izlerim pembe bile degil suan yok gibi ama akintinin oldugu yer biraz kafami kurcaliyo sanki biraz iz kalcak gibi bakalim artik bi iyilessin de:) bende cok beyaz tenliyim sansliyiz yani:) yarin bende gidicem doktora haftaya yurt disina cikicam ondan once bi gorsun istedim. aman yok gitme filan demez insallah:)

Merhaba cnm.
Evet şanslıyız wallahi...
Aynen yok gibi bilmeyen anlamaz gibi bile.. Eğer şu an böyle ise bir ay sonrasını düşünemiyorum :) tütütütü maşallah. :KK52: evet orası biraz tuhaf 6 ay böyle giderse tekrar ufak bir narkozla dikiyorlarmış söyliyeyim sana :KK70: :76: inşallah olmazda banada bir ablam bahsetti.. Yada beğenmediğin bir yer varsa potluk açıklık düzeltiyorlarmış. Bende dün öğrendim :KK51:

yok canımmmm niye desinki.. Bisey olursa orada gösterirsin artık :)
tekrar geçmiş olsun. cnm. :KK45:

merhaba kızlar bende donunda bu siteye gire gire tecrübelerinizi okuya okuya ameliyat olmaya karar verdim ama şuanda ameliyattan çok korkuyorumm :KK43:

arkadaslar selam ben ameliyat olalı 3 ay oldu ama bı göğsüm diğerine göre şiş sizin doktorlar nezamana kadar sıslık devam eder dedi
sizinkiler indimi

merhaba bende ameliyat olmayı düşünüyorum daha önce gitmiştim ama okulum olunca cesaret edemedim şimdi satış danışmanı olarak çalışıyorum e haliyle kıyafet askıla katla sürekli . operasyon geçirdikten ne zaman sonra bu tür kol hareketleri yapabilirim daha önce amelyt olanlar yardımcı olabilir mi ben ekim kasım gibi düşünyorum ??

arkadaslar selam ben ameliyat olalı 3 ay oldu ama bı göğsüm diğerine göre şiş sizin doktorlar nezamana kadar sıslık devam eder dedi
sizinkiler indimi

Sizdeki bahsettiğiniz akıntı tam olarak nerede? Benim tam 2 hafta oldu i tekniği ile. Tam çizginin bittiği yerde en altta yuvarlak şekilde açıklık var her iki tarafta da oradan sarımsı kanlı akıntı oluyor. Sizdeki de aynı mı?

X