Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

özelden detaylı yazdım canım..
Aklına takılan bişi olursa haberleşiriz yine

teşekkür ederim canım sağol şimdi canım baya sıkılmıştıki insan kaynaklarını aradım ama özel yada kamu farketmez herhangibir hastaneden 10 gün istirahat sonu kontrol diye rapor al kontrol günü 10 gün sonra iş başı yapabilir diye 2. Bi rapor al yeterli dedi yani toplam 20 gün dedi özellikle sordum bi daha özel hastaneden alıcam diye fark etmez dedi

Hemen sattın beni ya bendede 2 erkek ne yani benle anlaşamadınmı:KK14:tabi doktoru buldun ameliyatı oldun ek beni küstüm

kuşum benim, ilk göz ağrım, canımın içi, sesini duymadan yaşayamadığım yüzü güzel, gönlü güzel kadın:KK16:
senin büyük kuzu dana modunda olduğundan, öyle dedim ben..yoksa sevimliye yazarken aklımdan geçmediysen ne olayım...sanırım meme estetiğine iki erkek çocuk analarının ihtiyacı var diye düşündüm hatta..
yoksa seni sevmeyen ölsün bea !!

yaa kıskanmaa senin yerin herkesin gözünde farklıdır:KK54: Sen bi tanesin :KK16:seni sevmeyen ölsün.(gazım bitti idare et şimdilik)

Burada öyle güzel dostluklar:21: olduki hiç inanmazdım ama oluyormuş...ilgisiz bırakmayın vallahi bilmem çok alıştım şımartılmaya şekeri elinden alınmış çocuk gibi olurum:emir_bebek:sen ver arada gaz güzelim çok öpüyorum seni

Şimdi Sevgili yağmurluk yazar haberiniz olsun(hanımlar geyik yapmayın,yapacaksanız geyik forumuna diye)bilgilendirme yeri burası ona göre

Şimdi Sevgili yağmurluk yazar haberiniz olsun(hanımlar geyik yapmayın,yapacaksanız geyik forumuna diye)bilgilendirme yeri burası ona göre

teşekkür ederim canım sağol şimdi canım baya sıkılmıştıki insan kaynaklarını aradım ama özel yada kamu farketmez herhangibir hastaneden 10 gün istirahat sonu kontrol diye rapor al kontrol günü 10 gün sonra iş başı yapabilir diye 2. Bi rapor al yeterli dedi yani toplam 20 gün dedi özellikle sordum bi daha özel hastaneden alıcam diye fark etmez dedi

Sevimli, ben özelde çalıştığım halde, işgörmezlik ödeneğimi alamayacağımı söylediler eğer sgk onayı alamazsam..dediğim gibi sağlık ocağında onaylatınca sorun çözüldü. bence sen inka'ya özel raporun sgk ile anlaşması olmayan bir yerden olduğunu belirt, yeni düzenleme (şu 5 Martta olan) şu an elimde...ve istrahat raporlarının nasıl onaylanacağını anlatıyor. inka eksik bilgiye sahip olabilir mi? bizimkiler öyleydi çünkü...iş başa düşünce ben kendim buldum çözümü.

herkese merhaba,ben 19 martta cüneyt özeke meme küçültme ameliyatı oldum. bugün bandajlarım alındı, sonuçtan çoookkkk memnunum. kendisinin hastalarıyla çok farklı bir ilişkisi var. izmirde herhangi bir konuda estetik ameliyat düşünenlerin kendisiyle mutlaka görüşmelerini öneriyorum.

ameliyat olan arkadaşlarıma geçmiş olsun, ameliyat olmayı bekleyenlere ise şimdiden her şey gönüllerince olsun diyorum.

Merhaba; Cüneyt Bey ameliyatı hangi hastanede yapıyor, bir de ne kadar ücret ödediniz? Beni bilgilendirir misiniz? Ameliyatınız T şeklinde mi yoksa lolipop tekniğiyle mi yapıldı?

Canım desenim, dediğin gibi hergeçen gün daha iyi:nazar: yavaş yavaş ufaklığı da sarıp sarmalamalara başladım, keyfim yerinde...
senin dersler nasıl gidiyor..havalar da ısındı, dışarıda gezinmek varken ders cazip gelmiyordur eminim...

Aaahhh canım hiç sorma; hele geçen cumartesi günü hava bir güzeldi ki.... Çıktık gezdik, kahvaltı yaptık, alışveriş yaptık, cafeye gittik kahve içtik. Bu havaları kaçırır mıyım hiç... Çalış çalış bi yere kadar dimi. Yanımızda iki minik canavarla yapabileceğimiz herşeyi yaptık. Senin adına çok sevindim, inşallah darısı benim başıma. Bir an önce kurtulur, senin gibi konuşurum ben de...

sevimli, ben özelde çalıştığım halde, işgörmezlik ödeneğimi alamayacağımı söylediler eğer sgk onayı alamazsam..dediğim gibi sağlık ocağında onaylatınca sorun çözüldü. Bence sen inka'ya özel raporun sgk ile anlaşması olmayan bir yerden olduğunu belirt, yeni düzenleme (şu 5 martta olan) şu an elimde...ve istrahat raporlarının nasıl onaylanacağını anlatıyor. Inka eksik bilgiye sahip olabilir mi? Bizimkiler öyleydi çünkü...iş başa düşünce ben kendim buldum çözümü.

inka beni öldürecek az kaldı.bizim raporlar sgk ya gitmiyormuş müdürlük ve başkanlık onayı alınarak onaylanıyormuş. özelden yazamadığım için ayrıntıya giremiyorum.ama kesinlikle problem olmaz dediler. :KK9:

şimdi sevgili yağmurluk yazar haberiniz olsun(hanımlar geyik yapmayın,yapacaksanız geyik forumuna diye)bilgilendirme yeri burası ona göre

o zaman gelelim asıl meseleye .meme küçülte olayına. Kızlar şimdi ben ölçü olarak ne diyeceğim dr. Geçen gece kendimi 80b göğüs örnekleri ararken buldum kendimi:KK53:.allahtan kimse görmedi yoksa yanlış anlaşılmalar olabilirdi.bi örnek olsun istiyorum elimde ama yok ölçü olarak çamaşır falanmı alıyım. Aslında kuzenim var 80b onumu götürsem yanımda bundan istiyorum diye :KK52:

Ben iyiyim evet ya nerelerdesin?sınavı bitir de gel artık öptüm seni

Selam canım; inşallah bomba gibi gelicem, ameliyat günümü bilem alıp da gelicem. öpüyorum ben de...

Selam desendesen ;kendi adıma cevaplayayım... aynada kendime boydan ve yandan bakınca inanılmaz mutlu ve gururluyum:nazar:işte bu benim kocaman sarkmış göbekten ve çirkin göğüslerimden kurtuldum.Seninde yazdığın gibi bende her gecen gün dahada iyiye gidiyor.Sen nasılsın ?Sınavın da başarılar,senin tarihin kesinleşti'mi?

Çok teşekkür ederim canım,başarı dileklerin için... ne güzel sen kurtuldun, maşallah Allah nazarlardan saklasın. Darısı benim gibi ameliyat olmayı bekleyenlerin başına. Yok daha belli değil benim tarihim, nisan ayında belli olucak inşallah. Benim için dua edin...

canım,
ben ödemlerimin tam olarak gitmesini ve memelerimin son şeklini almasını bekliyorum yorumlar için :KK66: o zaman doktorumla ilgili çok daha net ve sayfa sayfa konuşabileceğim. Şu an için görmek için sabırsızlandıklarım ise,

* hissin geri gelmesi
*ödemler inince herangi bir asimetrinin olmaması
*yine ödemler inince şu an için biraz daha büyükmüş gibi görünen sol memenin sağ ile eşitlenmesi (gerçi aradaki fark belli belirsiz hale geldi bile)
*formları

bu yüzden acele etmeden bekliyor, sayfa sayfa yazmıyorum:KK1:

ama bugün aklıma gelen bişi yapacağım sanırım...dikiş izlerimin yakından fotoğraflarını çekip, albüm oluşturmayı düşünüyorum. böylece merak edenler dikiş izlerinin 1.ay civarında nasıl bir görüntüde olduğunu görebilirler.

Resimleri bekliyoruuuzzzz.....

uzun zamandır yokum buralarda malesef okul yoğunluğundan fırsat bulamıyorum :KK43: ameliyat olan bütün arkadaşlarıma çok geçmiş olsun diliyorum inş biran önce iyileşirler ve istedikleri sonuca kavuşurlar.
ben bilgi sahibi olmak isteyenler için sürecimden bahsetmek istiyorum ameliyat olalı iki ay dolmak üzere son kontrolümü olalı da bir kaç gün oluyor. hiç bir sorunla karşılaşmadım bu süre içersinde çok şükür.. doktorum iyileşmemin önde olduğunu söylüyor son kontrolümde bir de izler için krem yazdı bunu devlet karşılamıyor herhangi bir medicalciden alabilirsiniz fiyatı 25 - 30 tl civarı küçük ama çok yoğun bi krem adı XERAJEL sabah akşam masaj yaparak uygulanıyor mercimek tanesi kadar sıkılıyor ve yediriliyor yaranın büyüklüğüne göre miktarı artırabilirsiniz ben öyle yapıyorum :)) umarım iyi sonuçlar alırım yine bu konuda bi sorunuz olursa seve seve yanıtlarım görüşmek üzere hepinizii öpüyorum başta jelesec desendesen serap38 matraa ve aklıma gelmeyen bütün arkadaşlarım :))) Allah'a emanet olun...

Merhaba canım, nasılsın? Ara sırada olsa uğra mutlaka, sürecini bizimle paylaşmaya devam et lütfen. öptüm canım...

o zaman gelelim asıl meseleye .meme küçülte olayına. Kızlar şimdi ben ölçü olarak ne diyeceğim dr. Geçen gece kendimi 80b göğüs örnekleri ararken buldum kendimi:KK53:.allahtan kimse görmedi yoksa yanlış anlaşılmalar olabilirdi.bi örnek olsun istiyorum elimde ama yok ölçü olarak çamaşır falanmı alıyım. Aslında kuzenim var 80b onumu götürsem yanımda bundan istiyorum diye :KK52:

Senin ameliyat ne zaman arkadaşım???

Ben çamaşır götürmüştüm canım ...75 yeni çıkmış genç kız memesi gibi olur benim fikrim...hele iri birin de hiç hoş durmuyor.80b çok iyi bir ölçü yinede sen kararını ver ama net oturt kafan da sakın doktoruna bırakma:KK19:kuzeni götürmek iyi fikir ama şimdi birde memelerini doktora açmak var:KK52:

köpek kulağı beğenildi neyse ki..bi zamanlar buraya da potluk fotoğrafı koymuştum hatırlıyomusun? kiminin midesi bulanmıştı, kimini de gülme tutmuştu:KK1:

Yaaa ben görmedim ama merak ediyorum, tekrar koysana şu fotoyu.

ben dayanamadığım zaman " sizi iki çocuksunuz ama 1 tane anneniz var, bu ne kadar adil ? 1 anne daha lazım" diyorum..
kime gelsin o anne dediğimde küçük olan "bene" diyor:KK1::KK1: işte o dakkada unutuyorum tüm yorgunluğumu :)

Ayyyyy kıyamam ben onaaaa, yerim onu ben. Öpüver o güzel yanaklarından benim yerime olur mu??

inka beni öldürecek az kaldı.bizim raporlar sgk ya gitmiyormuş müdürlük ve başkanlık onayı alınarak onaylanıyormuş. özelden yazamadığım için ayrıntıya giremiyorum.ama kesinlikle problem olmaz dediler. :KK9:
sizinkiler biliyo demek ki :) o zaman süper..uğraşmana gerek kalmayacak demektir :)

Nisan ayında inşallah canım, gün sayıyorum artık. Şu sorular konusunda yardımcı olur musun canım, neler sorayım naapayım?
desenimmm, hoş geldin, şenlendirdin yine burayı :)
desene, az kaldı senin de...foto koyacağım ama kendi fotolarımı :)
potluk kötüydü hakikaten..tepki çekmek istemiyorum yine..olmadı özelden haberleşiriz, maille yollarım sana :)

X