Doğuma Hazırlık Göğüs Pompası için tecrubeli anneler lutfen Yardımmm

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Ikizlerim icin hangi göğüs pompası

• medela swing

OY: 1 33,3%
  • ameda

• lansinoh

• Ankete Katılan
    3

Bericom

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
42
11
34
Arkadaslar merhaba göğüs pompasi konusunda o kadar kararsiz kaldim ki tecrubeli anneler bana yardim edinn lutfen😊medela swing mi lansinoh mu yoksa ameda mi sizce hangisini almaliyim.bir de ikiz bebek bekliyoruz sizce cift baslikli sağma mi almaliyim yoksa tek işimi görür mu cooook kararsiziim arastirirken iyice kafam karisti benim artikk

Bence tek alin yeterli eger sutunuz varsa hayli hayli yeterli olacaktir ben hic kullanmadim o yüzden marka bilmiyorum ama sutunuz olunca gerek duyulmuyor bence dogumu bekleyin almak için

Philips avent kullandım kuzum çok memnun kaldım
hatta kutusuna tekrar kaldırdım kız kardeşim de belki kullanmak ister diye

bende tavsiye ile direkt almıştım yani hiç öyle diğer markalara bakma fırsatım bile olmamıştı açıkcası ama siz yine de araştırın tabi

Lansinoh'un tekli ve elektrikli olanını kullanıyorum, gayet memnunum. Diğer markaları kullanmadım, kıyas yapamayacağım o yüzden.

avent hic aklimda yoktu ama memnun kalan cok yine kafam karisti o da iyi sut cikariyormus sanirim bilemedim simdi
Ben de tam aksine aventten hiç ama hiç memnun kalmadım.... Kesinlikle ameda yı tercih edin derim, hastane tipine çok yakın, çekim gücü şahane.

Arkadaslar merhaba göğüs pompasi konusunda o kadar kararsiz kaldim ki tecrubeli anneler bana yardim edinn lutfen😊medela swing mi lansinoh mu yoksa ameda mi sizce hangisini almaliyim.bir de ikiz bebek bekliyoruz sizce cift baslikli sağma mi almaliyim yoksa tek işimi görür mu cooook kararsiziim arastirirken iyice kafam karisti benim artikk
Ben lansinoh tekli elektrikli kullandım.memnundum bana yetti.ama sizin ikiz olacakmış bu işin Piri medela

X