Gebeliğe Hazırlık Göğüs ucu hassasiyeti gebelik belirtisi olabilir mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

DrYAaa Dnzz

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2022
69
20
27
Kızlar 9 gün önce yumurta çatlatma iğnesi oldum geçen ay bu zamanlarda test yaptım ve pozitif çıktığı için şuan bekliyorum test yapmıyorum yine aynı şeyi yaşıycam diye ama bir şey içimi kurcalıyor. Benim adetim yaklaştğında göğüslerimde hassasiyet olur ama bu ay tam tersi göğüslerimde bi ağrı hassasiyet yok ama göğüs uçlarım çok hassas elleyemiyorum. Ve ister istemez içimi kurt kemiriyor acaba tuttumu gebelik oluştumu demeden kendimi alamıyorum. Meme ucu hassasiyeti gebelik belirtisimidir yaşayan varmı acaba?

Evet canım ben yaşadım benımde cok hassas ve acıyor derecesindeydi südyeni zor giyiyodum. Adetime yakında hep böyle olur sırf bu yüzden hatta bu ayda hamile kalamadım adet olucam kesin diyordum sonra gebe olduğumu öğrendim. Yani buda bir belirti

Evet canım ben yaşadım benımde cok hassas ve acıyor derecesindeydi südyeni zor giyiyodum. Adetime yakında hep böyle olur sırf bu yüzden hatta bu ayda hamile kalamadım adet olucam kesin diyordum sonra gebe olduğumu öğrendim. Yani buda bir belirti
Benim adetime yakın bütün göğsüm ağrır sızlar normalde ama bu sefer sadece göğüs uçlarım ağrıyor sızlıyo elleyince bir değişik geldi bana ister istemez kafamı kurcaladı iğne etkisi vs diyolar inşAllah değildir 🤲

Benim adetime yakın bütün göğsüm ağrır sızlar normalde ama bu sefer sadece göğüs uçlarım ağrıyor sızlıyo elleyince bir değişik geldi bana ister istemez kafamı kurcaladı iğne etkisi vs diyolar inşAllah değildir 🤲
İğneden dolayımı bilmiyorum canım. Ben kendim hamile kalmıştım. Ama buda bir belirtli aklında bulunsun 4 aylığım hala o günki gibi çok hassas. Umarım güzel haber alırsın

İğneden dolayımı bilmiyorum canım. Ben kendim hamile kalmıştım. Ama buda bir belirtli aklında bulunsun 4 aylığım hala o günki gibi çok hassas. Umarım güzel haber alırsın
İnşAllah ilk göğüs uçlarım sancıdı şimdi göğüslerimde başladı inşallah adet belirtisi değildir iğneden 10 gün geçti amin canım inşAllah sende evladını sağlıkla kucağına alırsın inşAllah😘

İnşAllah ilk göğüs uçlarım sancıdı şimdi göğüslerimde başladı inşallah adet belirtisi değildir iğneden 10 gün geçti amin canım inşAllah sende evladını sağlıkla kucağına alırsın inşAllah😘
Canım sonucun noldu çok merak ettim 13 haziranda yazmışsın bende 21 haziranda iğne oldum ve benimde göğsüm değil uçları hem cddi anlamda gözle görünür şekilde büyüyor baya hemde çok acıyor ucu

Merhabalar ben yeni üye oldum, senelerdir bir sorum sıkıntım olduğunda burada sizin konuşmalarınızı okuyup bilgileniyordum, fakat şimdi ben bi soru sormak istiyorum, bu ay 3-4 defa cinsel ilişki yaşadım geri çekilme yöntemiyle, 1 yıldır bu şekilde ilişkiye giriyorum, ama bu ay adetime 10 gün kala göğüslerimde çok kötü bi ağrı oluşmaya başladı sanki şişti ama sert falan değil, gayet yumuşak, onun haricinde psikolojik mi bilmiyorum ama sık idrara çıkmaya başladım, sivilcelendim, sizce adet midir hamilelik mi,

X