İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Göğüsleri küçük gösteren sütyen tavsiye eder misiniz?

Toparlayıcılar var ama onlar da güzel göstermiyor 85 büyük mü 😱tam normal sanki siz erkek gibi geliyorsunuz bana açtığınız konudan sonra sütyen konusuna geçmek🤔

Toparlayıcılar var ama onlar da güzel göstermiyor 85 büyük mü 😱tam normal sanki siz erkek gibi geliyorsunuz bana açtığınız konudan sonra sütyen konusuna geçmek🤔
Keşke erkek olsaydım
85 büyük değil ki desteksiz sütyen takın olur diğerleri kötü gösteriyor benim 90 desteksiz takıyorum ara ara da dolgulu yarım atlet giyiyorum iyi oluyor rahat rahat takılıyorum 🤣
Ya bana büyük gibi geliyor birde eşit değil göğsümün birisi emzirmeden sonra biraz daha büyüdü deli oluyorum 😏

Keşke erkek olsaydım

Ya bana büyük gibi geliyor birde eşit değil göğsümün birisi emzirmeden sonra biraz daha büyüdü deli oluyorum 😏
Benim de genetik olarak bir göğsüm biraz daha büyük annem ve teyzemin de öyle 85 ise 85 dir yani 😄sporcu sütyenleri de iyi rahattır hem ama aşırı sarkmaması için de diğerlerinden takmak lazım ki dik dursunlar 🤣

X