Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerime kilo alabilir miyim?

Fuldem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
74
0
Ya ağliycam ama:KK14:

62 kiloydum 7 kilo verdim 55'lerdeyim. Pıss diye sönü verdi memişlerim. Geçtiğimiz yaz hayıta başladım çörek otuydu yağladım poğaça gibi oldum. Sonra kış gelince üşendim açıpta masaj yapmaya bıraktım.

Yine okuyup gaza geldim aldım çörek otunu. Adaçayını. Silikon istemiyorum, 2tane gereksiz top gibi duruyor!

Şimdi tekrar verdiğim kiloları almak istemiyorum şuan iyiyim herkes çok zayıfladın desede mutluyum. Ama göğüslerimi geri istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!

Hem sürekli yiyip hemde spor yapsam ama sadece karın kaslarımı bacaklarımı çalıştıran sporlardan göğüslerime kilo alabilirmiyim :KK52:

Deliymişiim gibi bakmayın bana lütfenn

Son düzenleme:
Canım aynı dertten bende muzdarim ben 52-53 kiloken göğüslerim yok denecek kDAR azdı 75 i doldurmuyordu şu an 64 klym ve 80dd olmuş göğüslerim geçen ölçtüm ama bel 91 kalça da 115 olduktan sonra neye yarar bende şimdi zayıflamaya çalışıyorum spor + yediklerime dikkat ederek. Göğüsler içinde hareket arıyordum bunu buldum yapnayı deneyeceğim belki faydası olur. En azındanzayıflasam bile bir biçimi duruşu düzgün olur diye düşünüyorum. Sende deneyebilirsin. Bu arada nasıl zayıfladın sen o konuda bana yazarsan sevinirim. Göğüsleri sıkılaştırmak için ne tür egzersizler yapılmalı? - UZMANTV

aslında çok güzel bir konu ve her göğüs büyütmek isteyen kişinin asıl sorunu bu ama nedense konuya ilgi olmamış. ben kilolu değilim. boyum 164 kilom 54 tam ideal kilomdayım ama yapılan göğüs masajları ve yağlarla göğüs büyümüyor dolgunlaşıyor. göğüsün büyümesi için yağ almak lazım vucuda ve o yağların göğüste toplanması lazım. ancak biz o yağları vucuda aldığımızda göğüse gitmiyor işte popoya basene gidiyor. göğüse gitmesi için ne yapmak lazım asıl çözülmesi gereken konu bu. bu konu önemli kızlaarrrr..

aslında çok güzel bir konu ve her göğüs büyütmek isteyen kişinin asıl sorunu bu ama nedense konuya ilgi olmamış. ben kilolu değilim. boyum 164 kilom 54 tam ideal kilomdayım ama yapılan göğüs masajları ve yağlarla göğüs büyümüyor dolgunlaşıyor. göğüsün büyümesi için yağ almak lazım vucuda ve o yağların göğüste toplanması lazım. ancak biz o yağları vucuda aldığımızda göğüse gitmiyor işte popoya basene gidiyor. göğüse gitmesi için ne yapmak lazım asıl çözülmesi gereken konu bu. bu konu önemli kızlaarrrr..

kesinlikle katılıyorum.. buna bir cevap bulsak herşey çözülcek zaten:26:

evet kesinlikle göğüse kilo almak şart sonuçta yağ dokusu çoğunlukta göğüste.. Ee vücutta da yağ olmayınca göğüs küçük kalıyor tabiki... Benim durumum da bu şekilde çünkü hormonlarıma falan baktırdım hepsi normal çıktı 160cm boya 40kg'yum zayıfım yani göğüs de yok denicek kadar küçük açıkçası.. Ben nette çok araştırdım yağ olarak kilo almak için ne yapmalı ne yemeli diye ama heryerde sağlıklı olmak adına yağ değil de kas olarak kilo almak için önerilerde bulunulmuş... Tabi en akla uygun çözüm yağ oranı yüksek yiyecekler yemek diye düşünüyorum kendi adıma.. Tabi bu alınan yağları da göğüse yönlendirmek için göğüs masajı+egzersiz yapmak gerektiğini düşünüyorum...

Canım aynı dertten bende muzdarim ben 52-53 kiloken göğüslerim yok denecek kDAR azdı 75 i doldurmuyordu şu an 64 klym ve 80dd olmuş göğüslerim geçen ölçtüm ama bel 91 kalça da 115 olduktan sonra neye yarar bende şimdi zayıflamaya çalışıyorum spor + yediklerime dikkat ederek. Göğüsler içinde hareket arıyordum bunu buldum yapnayı deneyeceğim belki faydası olur. En azındanzayıflasam bile bir biçimi duruşu düzgün olur diye düşünüyorum. Sende deneyebilirsin. Bu arada nasıl zayıfladın sen o konuda bana yazarsan sevinirim. Göğüsleri sıkılaştırmak için ne tür egzersizler yapılmalı? - UZMANTV
Canim vücut tipin ney acaba ?

X