gögüslerımı en sonunda bende küçültücem

mehtapcay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
75
2
44
selam kızlar sırt agrısından dr gıtmıstım bana goguslerını kucultursen senın ıcın ıyı olur dedı.bende arkadasımın capada tanıdıgı vardı hemen onun yanına gittim plastık cerrahına muayene oldum bana ssk gecmeyecegını ama amelıyatın en fazla 1700 u bulucagını soyledı.zaten bu dr bana oneren ogretım uyesı sekreterdı arkadasımın teyzesıde oldu sonuc mukemmelmıs.benım goguslerım 80 d cup dr ban c ya da b cup yaparım ama ıstersen dahada kuculturum dedı bense henuz karar veremedım aslında verdımde tedrırgınım amelıyat gunum bır kac gune bellı olucak sızce 80b cup cokmu buyukkkkk:))))))

selam kızlar sırt agrısından dr gıtmıstım bana goguslerını kucultursen senın ıcın ıyı olur dedı.bende arkadasımın capada tanıdıgı vardı hemen onun yanına gittim plastık cerrahına muayene oldum bana ssk gecmeyecegını ama amelıyatın en fazla 1700 u bulucagını soyledı.zaten bu dr bana oneren ogretım uyesı sekreterdı arkadasımın teyzesıde oldu sonuc mukemmelmıs.benım goguslerım 80 d cup dr ban c ya da b cup yaparım ama ıstersen dahada kuculturum dedı bense henuz karar veremedım aslında verdımde tedrırgınım amelıyat gunum bır kac gune bellı olucak sızce 80b cup cokmu buyukkkkk:))))))

Merhaba Mehtapçay....Boyunu ve kilonu yazar mısın? Sanırım bu şekilde daha doğru yorum yapabiliriz.

ahhhhh bırde korkmasam canım yaaaaa...ızlerden agrıdannnnn:KK43:((((((((((((((((((

Lütfen göğüs küçültme konusunu oku!!!!!!!!!!!!!!!! Bu operasyonu o kadar çok olan ve memnuniyetini dile getiren var ki... Ben de onlardan biriyim ve yıllardır azap çektiğim halde korkudan yanaşamadığım bir ameliyattı. Benimkiler DD cup idi şu anda ise C cup ve henüz şişlikleri tam olarak inmedi.Ve ben de bu site sayesinde heyecanımı ve korkularımı yenip ameliyat oldum. Dilerim sen de bir gün buraya memnuniyetini yazarsın.....

ızler hiç sorun değil...Eğer çok esmer değilsen en fazla 1 yıl sonra neredeyse görünmez oluyormuş. Benim henüz 2 ay oldu ama bu süreci geçirenleri gözlerimle gördüm.:1shok:

insallah annejim evet bende bugun en bastan en sona okumaya basladım ben sadece sonrasında ızler yuzunden pısman olmaktan korkuyorum sankı yamalı bohca gıbı olucakmıs gıbı hıssedıyorummmm.

insallah annejim evet bende bugun en bastan en sona okumaya basladım ben sadece sonrasında ızler yuzunden pısman olmaktan korkuyorum sankı yamalı bohca gıbı olucakmıs gıbı hıssedıyorummmm.

Şöyle söyleyeyim bir kere senin meme ucunun yeri değişecek mi bilmiyorum ama şayet değişirse dikiş izleri orada hiç belli olmuyor.Meme altında kalan izlerse zaten görünmüyor. Geriye sadece meme ucundan aşağı inen dik çizgi kalıyor o da dediğim gibi en fazla 1 yıl sonrasında tamamen silikleşiyor.Bu söylediklerim ters T şeklinde yapılan ameliyat yöntemi için geçerli.

Ağrıları hiç düşünme... Şu kadarını söyleyebilirim ki ben meme küçültmeyle aynı anda karın germe ve liposuction da yaptırdım ve eve geldikten sonra hiç ağrı kesici kullanmadım. Hastanede de zaten serumla birlikte sürekli ağrı kesici veriyorlar.

benım goguslerımın yanlarına liposuctıon yapıcaklarmıs sonra kucultme ve dıklestırme.karnın nasıl oldu pekı amelıyattan sonra :)))))

canımmm karnın artık duzmu yanı lıpo zormu bendemı yaptırsam cunku ben mıde ve karından kılo alıyorum hazır bayıltmıslar:))))))

canım bende emziriyorum bitsin hemen olmayı düşünüyorum artık neredeyse düz duramıyorum omuzlarımın ortasında çöküntü oldu göğüslerimi taşımaktan hele ki görüntüsüüstten ayrı fışrıyor alttan ayrı yanlardan ayrı sinir oluyorum inan dün bi mağaza girdim kabine gittim ama elbise denemek için değil göğüslerimi düzetlmek için çok artık böyle olmuyo bide bişey soracam ben resmi sevkli bir hastayım bu şekilde olsa ameliyat masrafları nasıl oluyo bilgi verirsen sevinirim

canım sanırım resmı sevklı olmuca oluyor ama nörologun onaylaması gerek bende tam bılmıyorum ben cerrahpasada ortapedı prof gıttım sırtagrım ıcın o bana rapor yazdı ama capa olmaz dedı ortapedının raporu olmuyormus bende zaten fıyatını bılıyordum kabul ettım ama annejım karnınıda yaptırmıs ıkısı bır arada cıkmıs banada sıcak geldı bu dusunce:)))))

canımmm karnın artık duzmu yanı lıpo zormu bendemı yaptırsam cunku ben mıde ve karından kılo alıyorum hazır bayıltmıslar:))))))

Düz dersem az gelir çünkü dümdüz. Karnım en son ne zaman böyleydi inan ki hatırlamıyorum.Herhalde en fazla 10 yaşındayken böyleydi.Sonrasıysa balık eti ( ama biraz tombullarından ) bir vücut,iri göğüsler ve önde hep saklamak zorunda kaldığım bir göbek.....
Hele 2 doğumdan sonrasını hiç hatırlamak istemiyorum. Ben bir yıl önce kafama koymuştum bu operasyonları ancak cesaretim yoktu.Tesadüfen bu siteyle tanıştım ve sürekli takibe başladım .Bu arada kendime zayıflama emri vererek göğüs ve karnımın olabileceği en kötü şekli gördüm. Bunu özellikle yaptım çünkü bu tür operasyonlarda ideal kilona ne kadar yakın olursan o kadar az komplikasyon yaşıyorsun. Aslında ben başlarda karın germe olayını hiç düşünmemiştim.Daha doğrusu böyle bir şey yapıldığını bile bilmiyordum. Patronumun gazı ve burada okuduklarımdan yola çıkarak hadi olmuşken bu da olsun dedim. Veeeeee şu anda ne kadar isabetli bir karar verdiğimi görüyorum. Darısı senin ve tüm isteyenlerin başına inşallah.......