Göğüslerimi nasil toparlayabilirim?

Merhaba. 18 yaşındayım ve boyum 1 63 ben de 75 kiloyum . Ama goguslerim 90 -95 beden .
Çok büyük duruyorlar fazla kilom da olunca...
Arkadaslarim sürekli sudyenini sık göğüslerin çok sarkık duruyor diyor. Ki öyleler...
Arkadaşım babaannemin göğüsleri gibi göğüslerin dedi biraz alındım. Bir kız da arkamdan göğüsleri çok büyük demiş. Aşağıdaki fotoğraftaki sudyenden kullanıyorum. Hep ondan kullandım. Ablalarım ben bu goguslerimi nasıl toparlayabilirim .
Oncelikle Spor esliginde kilo vermen gerekiyor. Destekli toparlayici sutyen kullanabilirsin. 10 kg fazlani Spor esliginde verdiginde, zaten forma girecektir.

Bunlar rahat ama sarkıkmış gibi duruyor bunlarda ben de rahat diye kullanayım dedim küçücük gösterdi göğüslerimi😂ama sarkık duruyor

tatlım penye kullanma daha yayvan ve iri gösteriyor. toparlayıcı kullan kom markasının rosenna modelini kullan güzel toparlıyor. asla telsiz ve penye sütyen kullanma berbat gösterir iyice sarkıtır. söylediğim sütyen biraz pahalı ama bizim gibi 90-95 c kupları anca bunlar toparlıyor.

Öncelikle göğüsleriniz değil memeleriniz büyük. Bu ayrımı öğrenmek lazım. 90-95 sırt ölçüsü oluyor. Cup önemli olan. Mesela 95B ise sırtın çok geniş ama memelerin küçük olduğu anlamına geliyor. 80D ise sırt dar ama oldukça büyük memeler demek oluyor. 95D isen hem geniş bir sırta hem de büyük memelere sahipsin demektir. D'den büyük cuplar da var bu arada ama azınlıktadırlar heralde. Toparlama kısmına gelecek olursak sporla sadece göğüs kası büyütülebilir o da küçük memelere sahip kadınlar için bir parça çare oluyor, meme büyümese de altındaki kas büyüyüp şiştiği için illüzyonel bir büyüme sağlanıyor, büyük memeler için çözüm değil. Memeler yağ dokusu olduğu için en kesin çözüm cerrahi işlemler.

Küçültücü özellikli sutyenler var. Destekli deme küçültücü de dükkana gidip yardımcı olurlar. Ben p.nti marka küçültücü sutyen kullanıyorum yıllardır

Hayır zannetmiyorum .arkadaşım ile südyen numaramız aynı ama onunkiler benimkilerden daha küçük duruyor anlamadım ben de. Ama o 60 kilo . Diyorum neden böyle ben senden zayıfın ondan diyor
Sutyenlerin a b c d numaralari var. A dan D ye doğru büyüyor. Misal 95 numara iki göğüs var birinin ki 95A diğerininki 95D. D olanin göğüsleri A olanınkinden büyüktür

Pentide suwende gayetde sutyen deneniyor denemeden hic almadim gidip deneyip en iyisini alabilir penye olmasin tabi resimdeki emzirme sutyenine benziyor balenli ve toparlayici modeller tercih etmeli

Arkadaşın seni kıskanmış öyle bile olsa babaanne denir mi ? Kendininki miniciktir Allah bilir.

Sporu zaten meme için değil her daim yapmalı insan, spor yap ideal kiloda normalden büyük göğüsler herkesin hayali 😉

Foto da ki sutyen penye balensiz ve dolgusuz sütyen sarkık gozukmesi normal.Ayrıca ucunu da belli eder kıyafetten. Bu sutyenleri evde kullanın sadece. Dışarısı için balenli yani alttan demirli sütyen olanları tercih ederseniz daha cok toplarlar ve dik gösterir. Bu sütyenlerin dolgulusu da var dolgusuz olanı da. Örnegin benim 90 yani cok da kucuk olmadıgı için içi boş dolgusuz balenli sutyen kullanıyorum. Daha kucuk goguslu olanlar dolgulu tercih edebiliyor. Büyük iç çamasırı magazalarında deneyerek kendinize uygun yakısan sutyen modelini bulabilirsiniz. Birde sporcu sutyenleri var bunları da evde veya spora giderken kullanabilirsiniz.

Gogusleri yandan toplarmak için guzel bir egzersiz var. İki elinizi kulakların arkasına yerlestirip göğüs içine dogru kolları kaparıp geri açıyorsunuz. Dirsekler birbirine değecek sekilde. Bu hareket cok faydalı deneyin goreceksiniz. Numara kucultmez ama sarkıklıgı onler. Daha dik gozukur.

Gogusleri yandan toplarmak için guzel bir egzersiz var. İki elinizi kulakların arkasına yerlestirip göğüs içine dogru kolları kaparıp geri açıyorsunuz. Dirsekler birbirine değecek sekilde. Bu hareket cok faydalı deneyin goreceksiniz. Numara kucultmez ama sarkıklıgı onler. Daha dik gozukur.
Denicem bunu

Arkadaşınıza ne bundan? Memeleri küçükse en azından sivilce sanıp sıkmıyorlar diyebilirsiniz. Böyle densiz insanları aynı silahla vurmak konusunda etik kaygılarım olmuyor.

Hayır zannetmiyorum .arkadaşım ile südyen numaramız aynı ama onunkiler benimkilerden daha küçük duruyor anlamadım ben de. Ama o 60 kilo . Diyorum neden böyle ben senden zayıfın ondan diyor
Numara göğüs altının çevresinin kaç cm olduğunu gösterir. Sütyen bedeniniz aslında A,B,C,D diye ifade edilen harflerdir. Örneğin 75D kullanan kişinin göğüsleri 90C kullanan kişinin göğüslerinden büyüktür.

Göğsünüz A,B,C,D hangisi? 90-95 değil. Bu görseldeki penye babaanne sütyenini VS mankemi giyse göğüsleri kötü görünür. Git şu meşhur mağazaya P…. Hani, toparlayıcı balenli destekli/desteksiz bir sütyen al kendine.

Aynı boydayız kilom 60 benimde 90-95 hiç öyle uyarılacak bir duruşu yok acaba duruşunda bir problem olabilir mi omuzların içe mi dönük

Merhaba. 18 yaşındayım ve boyum 1 63 ben de 75 kiloyum . Ama goguslerim 90 -95 beden .
Arkadaslarim sürekli sudyenini sık göğüslerin çok sarkık duruyor diyor. Ki öyleler...
Arkadaşım babaannemin göğüsleri gibi göğüslerin dedi biraz alındım. Bir kız da arkamdan göğüsleri çok büyük demiş. Aşağıdaki fotoğraftaki sudyenden kullanıyorum. Hep ondan kullandım. Ablalarım ben bu goguslerimi nasıl toparlayabilirim .
Büyük göğüslerin olduğu için cok şanslısın.. bende büyütmeye çalışıyorum.. her aklıma geldikçe ağlıyorum her gece ağladığımı bilirim cok berbat bir şey.. ama spor ile toparlayabilirsin

destekli sütyen ya da iste diklestirici sütyen falan bir ise yaramaz,hatta ben evdeyken, bol seyler giydigimde ve hatta dar bile giyinsem ucunu kapatip
duşta soguk su tut bi kac dakika😉

X