Göğüslerimin küçülmesi için ne yapabilirim, büyük göğüsler

sekeeeerr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
49
15
27
Merhaba

Yaşım 26. Yaklaşık 9 aydır evliyim, ama göğüslerim evlenmeden öncede büyüktü. 75c desteksiz takıyorum, geçenlerde pentide ölçtürdüm 80c dedi 🤦‍♀️pentinin toparlayacı sütyenlerini kullanıyorum ama bi türlü küçülmüyorlar. Yaz gelince bu durum beni kötü etkiliyor hiç bişeyi yakıştıramıyorum kendime ve evlendikten sonrada işi bıraktığım için +10-12 kilo aldım, napıcağımı bilemedim. Spor yapsam göğüslerim küçülür mü yardımcı olacak birileriii var mııı 🥺🥺🥺🥺

80 dediğiniz sırt ölçüsü, c dediğiniz göğüs boyutu. Kilo verirseniz sırtınız da incelirse tekrar 75c giyebilirsiniz.
Göğüslerimde küçülme olur mu peki doktor yağsız yersen küçülmeler olur dedi ama

Kilo verirsen küçülür tabi ki. Ben çok zayıftım eskiden küçüktü göğüslerim. Eskiye göre kilo aldım göğüslerde büyüdü.

Aayyy gerçekten şuan bi mutlu olmadım değil 😅 şimdi karadeniz turundayız yemek yemedende olmuyo artık dönünce sıkı bi diyete başlamam gerekiyo sanırım çünkü ilerleyen zamanlarda hiç veremicem gibi geliyor 🥺

Meme ölçünüz çok büyük değil aslında siz kilo aldığınız için sırt ölçünüz büyümüş c cup meme ölçüsü 80 ise sırt ölçüsüdür. Kilo verdiğiniz takdirde meme ölçünüzde küçülme olacaktır. Bu küçülme o bölgede ne kadar yağ dokusu olduğuna göre değişir. Yalnız kilo verirken meme bölgesini çalıştıran hareketlerde yaparsanız kas dokusunu artırırsınız memeleriniz sarkmaz.
Bu arada göğüs değil memedir onun doğrusu, kadınlar olarak bu kelimeyi kullanmaktan çekinmemeliyiz.

Zayiflayinca küçülür elbette.
Bu süreçte de marka ismi vermek doğru mu bilmiyorum suwenin minimizerlerini.tavsiye ederim. Fiyatı yüksek ama sağlam uzun yıllar kullanırsınız.

Meme ölçünüz çok büyük değil aslında siz kilo aldığınız için sırt ölçünüz büyümüş c cup meme ölçüsü 80 ise sırt ölçüsüdür. Kilo verdiğiniz takdirde meme ölçünüzde küçülme olacaktır. Bu küçülme o bölgede ne kadar yağ dokusu olduğuna göre değişir. Yalnız kilo verirken meme bölgesini çalıştıran hareketlerde yaparsanız kas dokusunu artırırsınız memeleriniz sarkmaz.
Bu arada göğüs değil memedir onun doğrusu, kadınlar olarak bu kelimeyi kullanmaktan çekinmemeliyiz.
Ne kadar güzel yazmışsınız meme yazmaktan utanan bir milletiz 😂bir cerrahın konferansına katılmıştım göğüs kanseri değil meme kanseri demişti ikisi farklı şey ama meme demekten utanıyor bizim kadınlarımız demişti

göğsünün yapısına da bağlı, bana doktor çok yağlı bi yapısı var demişti. biraz kilo versem küçülüyo. bunun dışında sporcu sutyenlerini deneyebilirsşn hem rahat hem de yayıldığı için çok büyük görünmüyo

Merhaba

Yaşım 26. Yaklaşık 9 aydır evliyim, ama göğüslerim evlenmeden öncede büyüktü. 75c desteksiz takıyorum, geçenlerde pentide ölçtürdüm 80c dedi 🤦‍♀️pentinin toparlayacı sütyenlerini kullanıyorum ama bi türlü küçülmüyorlar. Yaz gelince bu durum beni kötü etkiliyor hiç bişeyi yakıştıramıyorum kendime ve evlendikten sonrada işi bıraktığım için +10-12 kilo aldım, napıcağımı bilemedim. Spor yapsam göğüslerim küçülür mü yardımcı olacak birileriii var mııı 🥺🥺🥺🥺
75 ten 80 e geçtiysen kilo almışsın zaten göğüslerin C de kalmış. Kilo ver iner. Evlenince de işi bırakmayın ekonomik özgürlüğünüzü bir adama teslim etmeyin

X