Göğüsten sivi gelmesi hamilelik belirtisi olabilirmi bakip gecmeyin lütfen:(((((

Bal oglumm

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2023
39
8
31
iyi akşamlar kızlar 1 yıldır 2. çocuk icin uğraşıyoruz olmuyor en başta polikistik over dediler daha sonra düzenli beslenme ilaç felan derken normale döndü değerlerim geçen ay yaptırdım kan tahlili prolaktin 15 gayet normal yani yumurtlama ve catlamanin 10. Günündeyim aynı gün çatladı çünkü çatlamadan birgun sonra inanılmaz göğüs agrım başladı şuan regle 5 gün kaldı göğüslerim bildiğiniz silikonlu gibi oldu taş gibi damarlar belirginleşti normalde yumurtlamadan sonra adete 2 gun kalaya kadar kup kuru olurdum ama bu ay yumurtlamadan sonra akıntı hiç kesilmedi bazen çok az sanki yumurtlama akıntısı gibi bazen af edersiniz sarı sümüksü bazende şu gibi akıntı oluyor test yaptım negatif ve göğsüme bakayım derken ucunu biraz sıktım bir sıvı geldi gebelik olabilirmi acaba ya erkenmi yaptım testi acaba aşırı morelim bozuk lütfen okuyup gecmeyin

Bence testi çok erken yapmışsınız, adet gününüz geçtiğinde yaparsanız daha net bi sonuç görürsünüz. Göğüsten sıvı konusunda bilgim yok ama test için bekleme de kalın derim. İnşallah gönlünüzdeki gibi olur 🌸

Bence testi çok erken yapmışsınız, adet gününüz geçtiğinde yaparsanız daha net bi sonuç görürsünüz. Göğüsten sıvı konusunda bilgim yok ama test için bekleme de kalın derim. İnşallah gönlünüzdeki gibi olur 🌸
Amin canım çok teşekkür ederim ınanki çok yıprandım 24 saat kadinlar kulubunde umut arıyorum resmen takıntı yaptım galiba başıma ağrılar girdi oğlum çok istiyor ağlıyor ama kendime söz verdim bunca belirtiden sonrada olmazsa asla takmayacağım

Psikolojik olarak da iyi hissettiğiniz zamanda genelde bebek tutunuyor. Umarım güzel sonuç alırsınız.. üzmemeye çalışın kendinizi 🌸🌸

iyi akşamlar kızlar 1 yıldır 2. çocuk icin uğraşıyoruz olmuyor en başta polikistik over dediler daha sonra düzenli beslenme ilaç felan derken normale döndü değerlerim geçen ay yaptırdım kan tahlili prolaktin 15 gayet normal yani yumurtlama ve catlamanin 10. Günündeyim aynı gün çatladı çünkü çatlamadan birgun sonra inanılmaz göğüs agrım başladı şuan regle 5 gün kaldı göğüslerim bildiğiniz silikonlu gibi oldu taş gibi damarlar belirginleşti normalde yumurtlamadan sonra adete 2 gun kalaya kadar kup kuru olurdum ama bu ay yumurtlamadan sonra akıntı hiç kesilmedi bazen çok az sanki yumurtlama akıntısı gibi bazen af edersiniz sarı sümüksü bazende şu gibi akıntı oluyor test yaptım negatif ve göğsüme bakayım derken ucunu biraz sıktım bir sıvı geldi gebelik olabilirmi acaba ya erkenmi yaptım testi acaba aşırı morelim bozuk lütfen okuyup gecmeyin
Bana birisi göğsünden sıvı geliyosa sorun olduğunu söylemişti ne kadar doğru bilmiyorum progesteron hormonu fazla olunca oluyo sanırım bi doktora gözükün

Bana birisi göğsünden sıvı geliyosa sorun olduğunu söylemişti ne kadar doğru bilmiyorum progesteron hormonu fazla olunca oluyo sanırım bi doktora gözükün
Prolaktin yüksek olursa geliyor canım ama işin ilginci benim prolaktin değerim gayet normal sogan suyu içtim 10 gün omu yaptı acaba

merhaba görünce yazmak istedim benimde prolaktinim bir ara yüksekti doktorum söylemişti prolaktinin yüksek olmasının en büyük belirtisi göğüsten sıvı gelmesi bir hormon testi yaptırın .ve prolaktin yüksek olması gebe kalmaya da engel oluyor

Merhaba canım gelen sıvının rengi neydi? Ben hamileyken sanırım 6. Haftaydi gogsumden bir kereye mahsus kahvemsi ve sarımsı arası bir sıvı gelmişti sudyenim beyazdı kirlenmisti ordan anladım. Hamilelikle alakalı mi bilmiyorum bnm bebeğim 8. Haftada düşükle sonuclandi. Hamilelik belirtisi mi yoksa hormon mu bilmiyorum seninki ne renk geldi acaba

X