Gökçeada hakkında bilgisi olan?

Melikee Dur

Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2020
45
22
25
İyi günler hanımlar eşim askeri personel. Gökçe adaya çıktı tayini nasıl biyer lojman çıkma ihtimali var lojmanları nasıl çok eskimi. Doğu anadoludan gideceğim için biraz zorlanacağımı hissediyorum yaşam şartları nasıl daha önce eşi orda görev yapan varmı şimdiden teşekkür ederim 🙂

Rahat edersiniz diye biliyorum. Benim de sevgilim asker. 2 yıl boyunca tatil yapacaksınız ne güzel, böyle düşünün :) keşke bize de çıksa oraya görev..

Kime sorarsam iyi diyor ama şu lojman konusunda falan düşünceliyim çok eski diyolar çıkmazsa tatil yeri olduğu için ev bulmak zormuş diyorlar bakalım nolcak 🙂

İçine ufak bir bakımla hallolur bence eski de olsa.. :) 2 yıl katlanılır diye düşünüyorum. Yani ben olsam az bi tadilatının yaptırır birkaç yıl dayanırdım herhalde 🙈

İyi günler hanımlar eşim askeri personel. Gökçe adaya çıktı tayini nasıl biyer lojman çıkma ihtimali var lojmanları nasıl çok eskimi. Doğu anadoludan gideceğim için biraz zorlanacağımı hissediyorum yaşam şartları nasıl daha önce eşi orda görev yapan varmı şimdiden teşekkür ederim 🙂
Lojmanları eski bile olsa ki muhtemelen öyledir . Dışarda vereceğiniz bir en fazla iki kıta bedeline hallolur ki o kadar olacağını sanmıyorum. Ben Marmaris'te yaşıyorum. Evler çok eski 99 depreminden sonra yapılan binalardayim. Eve girince iki duvarı ve tavanı yeniden sivattik, içlerinde dolaplar var menteşeleri çekmece kulplarini yaptırdım, muslukları değiştirdim, pencereler ve kapılar için izolasyon malzemesi aldım, banyo tuvalet fayanslari için bakın onarıma başvurdum, kornisleri değiştirdim... Bir gidip bakarsınız sonra bakım onarıma her şey için başvurabilirsiniz.

X