GÖKHAN BOYRAZA GİTMEYİN!!!!

Helenitooo33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2023
9
11
29
Gökhan Boyrazın kliniğine gittim. 2 saat bekledim gelen geçen hanı gibi… Kasaba giriyormuşçasına.. Gittiğim gün regl olduğum için sadece smear sonucumu gösterip ne yapılacağını sormak istedim kendisine. Muayne olmadım yani:) Neyse smear sonucuma göre leep yapılması gerektiğini diğer gittiğim 3 doktor gibi oda söyledi. Leep fiyatını ordayken almak istedim tuhaf bi şekilde biz size mesaj atacağız dediler. Çıktım 2 dakka sonra fiyatı mesaj olarak attılar :) Neden kasaba giriyormuş gibi hissettiğimi anlamışsınızdır.. Leep ve rahimden biyopsi ücretine 32.500 tl dediler. Neyse zaten ona yaptırmayacaktım. Bu arada muayne ücreti 2.500 TL. Ben fatura ve epikriz raporu almayı unuttum. Leep işlemim için Ankaraya geldim. O sırada kendilerini arayıp bana faturamı ve epikriz raporumu vermelerini istedim sekreter alamazsınız dedi kapattı. Aradım engelledi. Başka numaradan aradım bana doktorun yaptığı işleme saygısızlık yapıyorsunuz o zaman yoldan geçene gösterseydiniz sonucunu dedi:) PARDON? FATURA VE YAPTIĞINIZ İŞLEME KARŞI EPİKRİZ SONUCUMU İSTEMENİN NERESİ SAYGISIZLIK????? Tekrar engellediler. Gökhan Boyraz ve ekibi bunu fazlasıyla yapıyor demek ki.. Gideceklere duyurumdur ben olsam asla gitmem ama gidicekseniz de çıkmadan EPİKRİZ MUTLAKA İSTEYİN. Öyle işlem yapmadan ücret almak yok canım :) Burası MUZ CUMHURİYETİ DEĞİL! ( bu arada google da kendisine yaptığım yorum nedense çıkmadı ama çok doğru kişiye çattı…)

Öncelikle çok geçmiş olsun kuzucum, kendisi cerrahi işlemlerde deneyimli biri olabilir ama her şeyden önce bir hastaya insanca ılımlı yaklaşmak tedavinin nerdeyse yarısıdır bana göre. Bir hasta ile doktor arasındaki en önemli ilişki güven duygusudur. Biz, çaresizce derman arayan hastalarız ve güvenebileceğimiz doktorlar istiyoruz her anlamda. Can, en tatlı şey. Sağlık en kıymetli hazinemiz. Tedaviden önce sağlıklı hoşgörülü iletişim ve hakkımızı istiyoruz tüm sağlık çalışanlarından ve kurumlarından. Engellemek, telefonu yüzüne kapatmak falan, çok üzücü ve sinir bozucu. En yüksek mevkiilere gelebilirsiniz ama bu tarz muameleler biz hastaların gözünden düşürüyor. Güven duygusunu zedeliyor. Kendisini sosyal medyadan ben de zaman zaman takip ediyorum, umarım bu şikayetlere son verecek şekilde iyileşme sağlanır.

Öncelikle çok geçmiş olsun kuzucum, kendisi cerrahi işlemlerde deneyimli biri olabilir ama her şeyden önce bir hastaya insanca ılımlı yaklaşmak tedavinin nerdeyse yarısıdır bana göre. Bir hasta ile doktor arasındaki en önemli ilişki güven duygusudur. Biz, çaresizce derman arayan hastalarız ve güvenebileceğimiz doktorlar istiyoruz her anlamda. Can, en tatlı şey. Sağlık en kıymetli hazinemiz. Tedaviden önce sağlıklı hoşgörülü iletişim ve hakkımızı istiyoruz tüm sağlık çalışanlarından ve kurumlarından. Engellemek, telefonu yüzüne kapatmak falan, çok üzücü ve sinir bozucu. En yüksek mevkiilere gelebilirsiniz ama bu tarz muameleler biz hastaların gözünden düşürüyor. Güven duygusunu zedeliyor. Kendisini sosyal medyadan ben de zaman zaman takip ediyorum, umarım bu şikayetlere son verecek şekilde iyileşme sağlanır.
Herşeyi geçtim tamam leep için ücreti ve muayne ücretini de geçtim sonuçta herkesin kendi değerine göre biçtiği bir fiyatlandırma vardır saygı duyarım. Yaptırıp yaptırmamak kişiye kalmış birşeydir… Orda benim istediğim geri ücretimi alabilmek için kurumumdan epikrize ihtiyacım var. Kullanılan dil yapılan engellemeler o kadar saygısızca ki. Benim kişisel hakkımdır onu istemek ve onunda onu vermesi. Bu yüzden gidicek olanlarda varsa aramızda lütfen epikriz raporunuzu ve faturanızı mutlaka alın muayne ve işlem sonrası… Verilmeme gibi bi durumu olamaz mecburlar.

H Helenitooo33 geçmiş olsun ben de sıkı takipçisiydim whatsap tan emar görüntümü gönderdim hiç yorum yapmadı muayeneye çağırdı.Birazcık olsun açıklama yapsa benim için çok önemliydi.İçime sinmedi gitmekten vaz geçtim.

Herşeyi geçtim tamam leep için ücreti ve muayne ücretini de geçtim sonuçta herkesin kendi değerine göre biçtiği bir fiyatlandırma vardır saygı duyarım. Yaptırıp yaptırmamak kişiye kalmış birşeydir… Orda benim istediğim geri ücretimi alabilmek için kurumumdan epikrize ihtiyacım var. Kullanılan dil yapılan engellemeler o kadar saygısızca ki. Benim kişisel hakkımdır onu istemek ve onunda onu vermesi. Bu yüzden gidicek olanlarda varsa aramızda lütfen epikriz raporunuzu ve faturanızı mutlaka alın muayne ve işlem sonrası… Verilmeme gibi bi durumu olamaz mecburlar.
Bakanlık bu işi çözer diye umuyorum. Elbette ne demek canım 2500 az para mı, herkes ne zorluklarla para kazanıyor bu devirde.

Sağlık bakanlığına yazmayı deneyin , hatta sadece Twitter’dan (X’ten) bakanlığı etiketleyip yazsanız bile anında bilgilerinizi isteniyor , dönüş yapıyor ve ilgileniyorlar.

H Helenitooo33 geçmiş olsun ben de sıkı takipçisiydim whatsap tan emar görüntümü gönderdim hiç yorum yapmadı muayeneye çağırdı.Birazcık olsun açıklama yapsa benim için çok önemliydi.İçime sinmedi gitmekten vaz geçtim.
Ya bu gibi şeyler önem teşkil ediyor. Bi arkadaşım gitti leep oldu kendisine sonrasında iletişimi kesti.. Yani bu leep süreci önemli bi süreç kanama olabiliyo insan tedirgin hissedebiliyor kendini ama bu doktora ulaşmak imkansız. Sadece cerrahi işlemi yapıyor ve geçiyor o kadar..

Önder Koç ta Ankara daymis
Valla bi fikrim yok. Benim 2 kadın dogumcu arkadaşım var 2 side Polat hocayı önermişti. Bu işin duayeni dedikleri için gittim. Yaklaşımı insanlığı beni çok rahatlattı açıkçası. Güvenmek çok önemli.. Gittiğiniz doktor kim olursa olsun teslim olun ve o güveni alıyorsanız eğer o doktorla ilerleyin. Başka bi doktoru düşünmeyin.

Bence cimere yazın hakkınızı arayın. Ne demek engellemek. İlk okul çocuğu mu bunlar? Profesyonel olamıyorlar ise bu işi yapmayı bıraksınlar

Bence cimere yazın hakkınızı arayın. Ne demek engellemek. İlk okul çocuğu mu bunlar? Profesyonel olamıyorlar ise bu işi yapmayı bıraksınlar
Daha beterini de yaptılar. Kendi telefonumdan aradım engellediler. Üstüne kuzenden ve arkadaşdan aradık onları önce açtılar niye engellediniz diye sorunca da engellerim tabi diye cevap verdi. Epikriz raporu istiyoruz hakkımız diyince de tekrar suratımıza kapatıp engellediler.

Ya bu gibi şeyler önem teşkil ediyor. Bi arkadaşım gitti leep oldu kendisine sonrasında iletişimi kesti.. Yani bu leep süreci önemli bi süreç kanama olabiliyo insan tedirgin hissedebiliyor kendini ama bu doktora ulaşmak imkansız. Sadece cerrahi işlemi yapıyor ve geçiyor o kadar..
Haklısınız esas sonraki süreçler önemli hastanın takibi önemli olan

Daha beterini de yaptılar. Kendi telefonumdan aradım engellediler. Üstüne kuzenden ve arkadaşdan aradık onları önce açtılar niye engellediniz diye sorunca da engellerim tabi diye cevap verdi. Epikriz raporu istiyoruz hakkımız diyince de tekrar suratımıza kapatıp engellediler.
Sağlık bakanlığına epikriz raporu için şikayet edin. Maliye bakanlığına da fatura için. Bi de cimere de yazın. Ben kızım 8 günlükken doktor muayenesine götürmüştüm özel hastane benden yüklü bir muayene ücreti almıştı hem sağlık Bakanlığına hem maliyeye şikayet ettim aradan bir gün geçti hastane yana yakıla beni aradı ücret iadesi için. Özel muayenehane de olsa bu gibi durumlarda size fatura ibraz etmek zorunda. Babam vergi müfettişi olduğu için genelde fatura kesmeme durumlarında azıcık tehditvari konuşunca anında pısıyorlar.

Şikayet edin. Alttaki yorum sahibinin sözlerini ciddiye alıp uygularsanız sonuç alacağınıza inanıyorum. Zamanında bir sağlık kuruluşunu sağlık bakanlığına şikayet etmiştim raporumuz verilmediği için. Ve sonuç almıştım. Hasta hakları yönetmeliğine göre epikrizi almak sizin yasal hakkınız. Burası muz cumhuriyeti değil ilk okul çocuğu gibi hasta engellemek ve bilgi edinme kanunu gereğince hastanın bilgi alma hakkını gasp etmek ufak suçlar değildir. Size epikriz verilmiyor ve verilmesinin nedenini söylemek istemiyorlar. Başka doktora gitmeniz problem ise onlar için o muayenehaneyi açmasalardı.
Sağlık bakanlığına epikriz raporu için şikayet edin. Maliye bakanlığına da fatura için. Bi de cimere de yazın. Ben kızım 8 günlükken doktor muayenesine götürmüştüm özel hastane benden yüklü bir muayene ücreti almıştı hem sağlık Bakanlığına hem maliyeye şikayet ettim aradan bir gün geçti hastane yana yakıla beni aradı ücret iadesi için. Özel muayenehane de olsa bu gibi durumlarda size fatura ibraz etmek zorunda. Babam vergi müfettişi olduğu için genelde fatura kesmeme durumlarında azıcık tehditvari konuşunca anında pısıyorlar.
Tavsiyeniz çok güzel. Konu sahibi sizi dinler iae sonuç alacağına inanıyorum.

Gerçekten de bir doktorun hastası ile işlem sonrası iletişimi çok önemli. Ben de instagramdan takip ediyorum kendisini. Çok büyük miyomları rahim almadan ameliyat yapması dikkatimi çekmişti. Bu yazılanlardan sonra fikrim tamamen değişti

Gerçekten de bir doktorun hastası ile işlem sonrası iletişimi çok önemli. Ben de instagramdan takip ediyorum kendisini. Çok büyük miyomları rahim almadan ameliyat yapması dikkatimi çekmişti. Bu yazılanlardan sonra fikrim tamamen değişti
Valla o kistlerden tutunda en fazlasına kadar Polat Dursun hoca yapıyormuş ben bunu anladım. Çok şükür iyiki kendisine gittim hem fiyatı yarıya hem epikriz fatura herşeyi asla irdelemeden aldım. Evet şimdi ilk işim önce gidip epikrizi istemek olcak vermezlerse de ordan direk şikayete…

Arkadaşlar Ipek Acar hamile 47 yaşında...48 yaşında arkadşım ikize gebe hani 45 yaşından sonra hamililelik olmuyor diyen karamsar doktorlar..
Ne olur yardimci olun miyom için kime gideyim Önder Koç u internetten tanıdım hastası var mi aramızda.Nevsehir de oturuyorum..Allah için yardim edin

X