Bebek Beslenmesi Golden goat mama kullananlar

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

AdasuU-

Şükür olsun seni görmeden sevdirene..
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
1.949
1.006
28
Anneler golden goat kullanan var mı ??? Memnun musunuz anne sütüne en yakın mama deniliyo keçi sütü bazlıymış bilgisi olan yazabilir mi ??

tüm mamalar ane sütüne yakıındır fakat anne sütünün yerini tabiiki tutmaz fakat keçi sütü diğer mamalara göre daha yararlıdır. ama ben size töpferi öneriyorum fiyatı da golden goat a göre daha uygun

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba golden goat mama kullanıp memenin olan var mi yani kabızlık yapar mı bilgisi olan yazabilir mi acaba

Anne sütüne yakın değildir maalesef keçi sütü. tamamen pazarlama stratejisi bu. Araştırmalara göre de anne sütü ile alakası yokmuş. Hatta bir gıda mühendisinin keçi sütü ile yazdığını ekliyorum okuduğumda baya aydınlandım ben. Kısacası hiç ama hiç önerilmiyor.

Eklentiler

• keçisütü.PNG
    keçisütü.PNG
    224,1 KB · Görüntüleme: 782
  • keçisütü2.PNG
    keçisütü2.PNG
    174,3 KB · Görüntüleme: 889
Anneler golden goat kullanan var mı ??? Memnun musunuz anne sütüne en yakın mama deniliyo keçi sütü bazlıymış bilgisi olan yazabilir mi ??[/QUOT

Canım ben inanmıyorum bu keçi sütü mamalarına ülkemizde bu kadar keçimi varki mama yapılsın. Ayrıca keçi sütü çok ağır gelir bebeğe bence sende kullanma

Anneler golden goat kullanan var mı ??? Memnun musunuz anne sütüne en yakın mama deniliyo keçi sütü bazlıymış bilgisi olan yazabilir mi ??
çok güvendiğim bi eczacı kesinlikle golden goat dedi. güvenerek hastane çantamıza koydum... bnm içim rahat...

Canım bütün mamalar için anne sütüne yakın ibaresi kullanılıyor :) keçi sütü ağır gelebilir bebeğine bir de whey proteini yok denecek kadar az bu mamada. Bir de kanola yağı kullanılmış. O yüzden ben tercih etmedim.

X