Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Golden Rose Mineral Terracotta Pudra

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
35
Kızlar Merhaba

Size en son buluşumdan bahsedicem :KK34:

Bugüne kadar Golden Rose ürünleri pek kullanmamış biriyim taaki bu pudrayı keşfedene kadar. Arkadaşımın çalıştıgı kozmetik mağazına gittim ve bana ısrarla bu pudrayı önerdi pişman olmıcaksın dedi.Ve gerçekten te bugüne kadar kullanıp memnun kaldıgım pudraların en başında geliyor artık.
Sürdükten kısa bir süre sonra cilt tonunuzla bütünleşiyor yüzünüzü taze gösteriyor.

*Kadifemsi satenimsi bir dokusu var
*Tek başına bile yeterli geldi bana fondoten sürmüyorum altına
*Terracotta oldugu için uzun süre dayancagını düşünüyorum

Fiyatı 39 tl gibi bi rakamdı ama ben indirimden 16 tl ye aldım :KK16::KK16:

$947009_656728617687681_1727766937_n-700x700.jpg

Geçen anneler günü indiriminde Gratisteki satış elemanı ısrarla önerdi ve aldım..Gönül rahatlığıyla şu ana kadar kullandığım en güzel pudra diyebilirim. Sivilceye meyilli bir cildim var ve hiç sivilcelenme yapmadı yüzünde hiç yokmuş gibi kapatma özelliği mükemmel..Benden sonra birkaç tanıdığım da aldı ve çok memnunlar. Bu pudrayı ne kadar övsem azdır :KK16:

Geçen anneler günü indiriminde Gratisteki satış elemanı ısrarla önerdi ve aldım..Gönül rahatlığıyla şu ana kadar kullandığım en güzel pudra diyebilirim. Sivilceye meyilli bir cildim var ve hiç sivilcelenme yapmadı yüzünde hiç yokmuş gibi kapatma özelliği mükemmel..Benden sonra birkaç tanıdığım da aldı ve çok memnunlar. Bu pudrayı ne kadar övsem azdır :KK16:

Kesinlikle canım çevremdeki herkeze tavsiye ediyorum . Bugüne kdar kullanıp memnun kaldıgım ender pudralardan:KK16:

merhaba bend eburadan okuyup gidip aldım cidden çok güzel bi pudra ben 05 numarasını aldım çokmu koyu duruyor bilemedim
aydınlatıcı kullanıyormusunuz göz altına?

Canım aydınlatıcı kullanmıyorum ama gözaltlarımda morluk oldugu için pudra öncesinde gözaltı kapatıcısı kullanıyorum.5numarası baya bi koyuydu esmersin sanırım. İstersen gözaltlarına aydınlatıcı uygula:KK8:

Ben de 02sini kullanıyorum ve çok memnun kaldım. Un kurabiyesi gibi bir görünüm hiç yok :) Gratisten 23 tlye aldım ama indirim bulursanız kaçırmayın derim.

Aynen bende indirime girmesini bekliyorum tekrar stoklıcam :KK31::KK31:

bu pudrayı cok merak ettıgımden aldım 16 tl ye ındırıme gırmıs acıkcası bu performansı beklemıyordum kapatıcılıgı durusu cok guzel tavsıye edrım

en guzel yanı tazelemek gerekmıyor sabah sürdüm aksam eve gıttıgımde sankı yenı makyaj yapmısım gıbı hıc bozulma yoktu cok hosuma gıttı...

ben makyaja çok düşkünüm fazla yapmasamda çok seviyorum. ama yaptığım makyaj istediğim gibi durmuyo sanırım malzemeden kaynaklanıyo bana far ve allık markası önerebilirmisiniz :2: allığın kendinden ışıltılı olmasını istiyorum ama sedefli gibi değil krem gibi ışıltı verenlerden

Kızlar şu anda indirimde bu pudra 18,90 TL.

Golden roseun online alışverişindende alabilirsiniz

Bu pudradan aldım Süvari den 18.90 a elime uygulaması yapıldıgında çok güzeldi tam rengimdi 01 numarası. Ancak yüzümde turuncu gibi oluyor. Acaba uygulamasını yanlış yapıpta kalınmı gidiyorum?. Yani bi pudranın rengine bi de yüzümdekine bakınca arada ton farkı aşırı var.

Aynen ben de 01 numarasini aldım.Yüzüme sürdükten bi süre sonra turunculasiyor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Beyaz tenliyseniz en açık rengi bile koyu gelecektir. Ben kullandım ancak koyu geldi en açıgı :)) onun dışında kapatıcılıgı falan çok güzel özellikle geceleri çok canlı gösteriyor yüzü. Allık bile sürmek gerekmiyor o kadar doğal oluyor ah birde bi ton daha açıgı olsaydı:)))

Gratis teki kızlar tavsiye etti, önce 'yahu dandik değil mi golden rose' dedim ama ısrarla tavsiye ettiler, ben de laf olsun diye aldım.bugüne kadar kullandığım en ucuz ve en harika pudra.tekrar tekrar alırım, hayatımın pudrasıdır, net.
Ben beyaz tenliyim, 02 numarasını aldım, gayet cildimle uyumlu duruyor.01 alanlar turunculaşmadan bahsetmiş, doğru rengini bulduğunda memnun kalmayan olmayacaktır. pudranın kapatıcılığı çok iyi, ışığı reflekte ediyor, inci gibi ışıldıyor.dokusu incecik, sürümü yumuşacık, kalıcılığı da çok iyi.şiddetle tavsiye ederim.

Tek sıkıntısı ambalajı, pimi düşüyor ve kapağı ayrılıveriyor, iki ucundaki deliğe 1er damla japon yapıştırıcısıyla hallettim onu da.içinden çıkan pudra ponponu da güzel.

beyaz tenliyim 3 numarasını aldım yine koyu oldu çok canım sıkıldı :KK43:((
bir turlü tuttramadımr engini

X