Gömlek Yaka dügmesi

M

meleksar

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleksar
------

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi meleksar
valla ben yakaya kadar iliklendigi zaman güzel bulmuyorum...
dekolteye kacmayacak sekilde bir iki dügme acik birakilabilir...
yani ben egilip kalktigimda rahatsiz olmayacagim sekilde giyiniyorum...
ama tabi bu gömlekten gömlege degisiyor....

• Konu Sahibi meleksar
yakaya kadar derken son yaka düğmeside dahil hepsinin kapalı olmasınımı kastettin canım yoksa o düğme açık olacak şekildemi

• Konu Sahibi meleksar
kimse bişey yazmıyacakmı =(

• Konu Sahibi meleksar
ben gömleği genelde içine bir straplez giyerek kullanırım o yüzden ne kadar açtığımın pek bir önemi yok..kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi meleksar
kızla işe giderken olsun diğer günler olsun çok sıklıkla gömlek giyiyorum hepimiz gibi... merak ettiğim sizce gömlek en güzel yakası nası kaç düğme açıkken duruyor. bir tek yakası açık mı 2mi 3 mü (tabi 2 den sonrası baya dekolteye giriyo=) yoksa yaka düğmesi dahil hepsi ilikliykenmi güzel duruyor size göre saçma bi soru olabilir ama düşüncelrinizi merak ettim özellikle iş te olsun hayatımızın büyük bi bölümünü gömlekle geçiriyoruz.merak ettim sizin nasıl giydiğinizi yorumlarınızı bekliyorum.:KK70:

canım benden sana tavsiyee yerimseniben dene pişman olmazsın :eek:lmaz:

gömleğin beyazsa 3 düğme aç.içine beyaz straplez badi giy.Gömleğinin renginde de inci kolye tak 2 kez boynına dola ucuna düğüm yap.Alttan sarkanı da straplezin içine sarkıt çok hoş ve güzel.Tabi içindeki badi rengi seçimini gömlek rengine göre yap yerimsenibenyerimseniben
attachment.php
opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $6134_1027556708421_1810429798_56739_4448115_n.jpg
    $6134_1027556708421_1810429798_56739_4448115_n.jpg
    14,2 KB · Görüntüleme: 363
  • Konu Sahibi meleksar
canım benden sana tavsiyee yerimseniben dene pişman olmazsın :eek:lmaz:

gömleğin beyazsa 3 düğme aç.içine beyaz straplez badi giy.Gömleğinin renginde de inci kolye tak 2 kez boynına dola ucuna düğüm yap.Alttan sarkanı da straplezin içine sarkıt çok hoş ve güzel.Tabi içindeki badi rengi seçimini gömlek rengine göre yap yerimsenibenyerimseniben
attachment.php
opuyorumnanaktan

benim stilim bu :1rolleyes::nazar:

• Konu Sahibi meleksar
Gömlek içine asla birşey giymem.
ılk düğmesi veya ilk iki düğmesi açıktır.
bence daha şık duruyor.

X