GONAL-F -450

Kizlar gonalf hergun ayni saatte yapmak şartmi bigun 9 bigun 10da yapilsa olur mu?

Arkadaslar Merhaba,
Eylul ayında asılama oldum. Yumurta büyütmek için gonal-f 450 kullandım. 3 Kutu aldım son kutuda sadece 1 kez ıgneyı kullandım. Yumurtalarım yeterli olgunluğa geldiğinden iğneyi kestik.
Şuanda 2 aylık hamileyim şükür. İğne den 150 ml kullanmıstım en son 300 ml ılaç kaldı.Buz dolabında yumurtalık bolumunde saklıyorum.
Bılıyorsunuz iğneler oldukça pahalı. Burdan asılama olacak ve gonal f ıle yumurta buyutecek olan arkadslar var ıse. Bendekı ıgneyıde verebılır. İstanbulda olan varsa daha uygun olur cunku sehır dısında kargo gonderımınde sıcakta ıgne bozulabılır. serın yerde muhafaza olması onemlı. iğne başlıkları ayrı acılmamıs paketler halınde.
Yazık tarıhı gecıp sonrasında zıyan olup atmak ıstemem.Cunku ıgne pahalı. En azından bırının ısıne yarasın.
Ilgılenen arkadslar yazabılır bana. (
( not: Yanlıs anlasılmasın herhangı bı ucret talebım yok tabıkıde.amacım sadece iğnenın dolapta zıyan olmamasıdır Bılgınıze )
Canm kac yumurtan oluşmuştu

Kizlar gonalf hergun ayni saatte yapmak şartmi bigun 9 bigun 10da yapilsa olur mu?
Bana ayni saatte yap dediler bende alarm kurdum aksatmadim hic. Her aksam ayni saat diliminde yapilsa bisey degisir mi zannetmiyorum cunku oldukca guclu ilaclar. Bence yinede 9 sa 9 da yap neticede 8-10 gun kullanacaksin aksatma

Bana ayni saatte yap dediler bende alarm kurdum aksatmadim hic. Her aksam ayni saat diliminde yapilsa bisey degisir mi zannetmiyorum cunku oldukca guclu ilaclar. Bence yinede 9 sa 9 da yap neticede 8-10 gun kullanacaksin aksatma
Anladm tesekkur ederiim

X