Gonal f 450

Yasemin054

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
2
0
38
Merhaba kızlar, 5 gün önce gonal f 450 pen ile tedaviye basladim fakat bugün kanım ignedeki ilacın içine bulaşmış sorun olur mu?

Merhaba kızlar, 5 gün önce gonal f 450 pen ile tedaviye basladim fakat bugün kanım ignedeki ilacın içine bulaşmış sorun olur mu?
Canim bisey sorcaktim gonal f e basladim demişsin de ne kadara aldın onu sorcaktim sana bilgi verirsen çok sevinirim

Gonal f 450 dün aldım başladım normal fiyatı bir milyara yakın bir fiyat raporlu oldgm için kutu başına 350 TL
Teşekkür ederim rapor hakkımı yakmasam mi dedim ama şöyle ki bana gonal f 450 5 kutu yazmış6 gün kullancam günde 300 vuruncam ben nasıl olcak o hiç anlamadım ben

Onu size eczaciniz anlatıyor.bende günde 225 vurulcam.uc kutu yazdı bende ptesiye kadar kullanicam onu aldığınız eczaneye sorun detaylı anlatsın size bennoyle yaptım

Onu size eczaciniz anlatıyor.bende günde 225 vurulcam.uc kutu yazdı bende ptesiye kadar kullanicam onu aldığınız eczaneye sorun detaylı anlatsın size bennoyle yaptım
İş çıkışı gidicem eczaneye de merak ettim burda daha tecrubeliler olunca

Teşekkür ederim rapor hakkımı yakmasam mi dedim ama şöyle ki bana gonal f 450 5 kutu yazmış6 gün kullancam günde 300 vuruncam ben nasıl olcak o hiç anlamadım ben
Vala ben rapor hakkımı kullandım hatta daha rapora dün başvurdum ödünç verdiler numaramızı aldılar numarasını verdi o şekilde.eger maddi durumunuz kisitliysa raporu kullanın bence.benimki ptesi durumuna göre ek ilaçlar verebilirim yada vermem ptesi belli olur dedi

Anladm kolay gelsin.yani siz onu sulandiriyorsunuz zaten ondan 300 yazan yere kadar kendi siringasiyla çekiyorsunuz geriye sizin kalıyor orda 150 diğer günkü ilaçtan açıp ona ek yapıyorsunuz
İş çıkışı gidicem eczaneye de merak ettim burda daha tecrubeliler olunca

Vala ben rapor hakkımı kullandım hatta daha rapora dün başvurdum ödünç verdiler numaramızı aldılar numarasını verdi o şekilde.eger maddi durumunuz kisitliysa raporu kullanın bence.benimki ptesi durumuna göre ek ilaçlar verebilirim yada vermem ptesi belli olur dedi
Bana da reçeteye merional yazdı merionali alma o duruma göre dedi yada eczacinla görüş iade edersin dedi umarım ek şeyler gerekmez canım sen tüp bebek mi aşılama mi yaptircaksin

450 yi 300 +150 yaparsın diğer enjektor den de 150 ye ayarlayıp vurursun ıkı defa vurmus olcaksın 150 +150seklınde dozları sekılde bırlestırısın
Zaten bide gonapeptyl kullanıyorum delik deşik olcam anlaşılan eczacıya sorup 900 diyim bakalım ne diycek

X