Gonal-f` ignesinin 7. gununde minik lekelenmesi olan var mi?

imoje

Su akar yolunu bulur..
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
831
5
neden lekelenme olabilir? yani hayatimda hic yasamadim relden sonra 9. gun lekelenme olayina? yani ters giden bisi olabilir mi merak ettim? simdiden cevap yazan arkadaslara tesekkur ediyorum...

canim dr sormadinmi yumurtalarin capini olduyorlar daha ama kesin sor ?bende olmadi bende gonal f kullandim..

ben ignelerin 4. gunu ultrasyona girdim. ozamana kadar bisi yoktu iki gun sonra 6. igneden sonra hafif lekelenme anlaminda oldum. sasirdim bende.. simdi arastirmaya basladim. olabilir yaziyor heryerde ama bilemiyorum. cunku regl biteli 9. gun oldu daha. bende sorayimdedim. ama sanirim pek kimse ilgilenmek istemeid bu topukle . cok tesekkur ederim cevap yazdigin icin canim..

canım bende gonal f kullandım bitanem ama böyle bişey yaşamadım keşke yardım edebilseydim canım doktoruna sorsana canım en iyisini o bilir canım

sende sorun neydi tup bebek yaptiriyorsun istanbuldamisin ben daha yeni yaptirdim sonucum negatif benimde trasferden 6 gun sonra lekelenme oldu ve trasferin 8 gunu kanama basladi bu 3 denememdi ...benim tuplerimde sorun esimde sorun yok

bizim ilk denememiz bizde simdilik sorun yok gibi gorunuyor.. hersey kismet be canim.. Allah yazdiysa olur... kendini asla uzme... ben inaniyorum herseyin vakti zamani var. biz esimle gec evlendik. biz yurtdisindayiz. burada yasadigimiz icin burada tedavi olayina basladik. kismet bakalim saat aksam sekizbucukta 7. ignemi vuracagim.. yarin ayni zamanda ultrasyona yine girecegim. bu arada Dr. yi aradik normal dedi bu minik lekelenmeler.. icim rahatladi zaten azaldi.. ben asil yumoslarim yeterince olgunlasacak mi ve asil asil yumos toplama isleminden korkuyorum :) ama arkadaslarimin dedigi kadariyla kolay geciyormus... artik bu yola bas koyduk bir kere pes etmek yakismaz bize :) Allah yardimcimiz olsun...

hadi hayirlisi isallah olur gec evlendik derken yasin kac yumurta toplama isleminde birsey yok basit yani ben yari uyutulmustum onun icin hic birsey duymuyorsun korkacak birsey yok yani o konuyu dusunme simdilik kac yumurtan var ...

debicim bugun ultrasyona girdik cok uzuldum 7 gunum ve sadece iki yumurtam olusmus. 36 yasima girdim. tedaviyi kesmelimiyim bilemiyorum kafam karma karisik

X