Gonal f ile hamile kalan var mı?

Uyuyamayanguzelll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
562
252
Kızlar mrb, cuma günü aşılama yapılacak bir haftadır gonal f kullanıyorum aranızda bu ilacı kullanıp hamile kalan oldumu? Bi de belimde karnımda zonklama şeklinde agrı var ilaçtanmı oluyordur?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 268 gün geçti.

gokcemmm23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
92
54
31
Kızlar mrb, cuma günü aşılama yapılacak bir haftadır gonal f kullanıyorum aranızda bu ilacı kullanıp hamile kalan oldumu? Bi de belimde karnımda zonklama şeklinde agrı var ilaçtanmı oluyordur?
Evet bu agrilar ignenin yan etkileri hormon değişikliğinden dolayi oluyor bu belirtiler. Ben 2 kez aşılama yaptim gonal f ile ilki tutmadi 2. Tuttu 7. Haftaya kadar hersey normalken 7. Haftada bebegimin kalbi durdu ve düşükle sonuçlandı

Uyuyamayanguzelll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2015
562
252
Evet bu agrilar ignenin yan etkileri hormon değişikliğinden dolayi oluyor bu belirtiler. Ben 2 kez aşılama yaptim gonal f ile ilki tutmadi 2. Tuttu 7. Haftaya kadar hersey normalken 7. Haftada bebegimin kalbi durdu ve düşükle sonuçlandı
Çok üzüldüm canım Allah tez zamanda nasip eder inşallah hepimize...benimde aşılamam yapıldı progesteron kullanıyorum aynı etkiler bundada var kasık ağrısı bel ağrısı bide çok enteresan ayagımın altından bıçak saplanır gibi agrı girio.. bu sefer olur inşallah bi hafta sonra belli olcak Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 268 gün geçti.

glcnpembos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2015
350
194
31
kızlar lütfen cvp yazın gonal-f asılaması tutan varmı ben bugun basladım bklm asılama olucam cok merak ediyorum olumlu sonuc alan varmı?

Mercan46

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2016
138
153
31
kızlar lütfen cvp yazın gonal-f asılaması tutan varmı ben bugun basladım bklm asılama olucam cok merak ediyorum olumlu sonuc alan varmı?
Merhaba canım bende gonal f kullandım ikinci aşılamamda tuttu çok şükür. Şu anda hiç bir sıkıntım yok inşallah tutar seninde güzel haberlerini alırız.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 504 gün geçti.

Vildan1111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2017
12
4
32
CYMERA_20171205_125414.jpg

sevgili_can_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2017
500
277
Çok üzüldüm canım Allah tez zamanda nasip eder inşallah hepimize...benimde aşılamam yapıldı progesteron kullanıyorum aynı etkiler bundada var kasık ağrısı bel ağrısı bide çok enteresan ayagımın altından bıçak saplanır gibi agrı girio.. bu sefer olur inşallah bi hafta sonra belli olcak Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah
Mrb sanırım şuan hamilesin aşılama ve gonal f ile mi hamile kaldın benimde ilk aşılamam olacak bu ay şuan gonal f kullanıyorum geçen ay sadece gonal f kullanmıştım ama normal yolla tutmadı bakalım inşlalah aşılamam ile yarar sen nasıl hamile kaldın

servetim1234

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2017
509
198
Merhaba 4.asilamada hqmile kaldim.ilk ikisi klomen tedavisiyle asilama yapildi tutmadi
son iki asilama gonal f ignesi oldum 4.asilamada hamile kaldim

Seten2611

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2017
970
307
30
Merhaba arkadŞlar bende gonal f kullandım cuma günü ovitrelle kullandım bekliyoruz bakalım biz aşılama istemedik normal demiyelim dedik inş olur bu ay ama sağda çok istenilen boyutlarda Yok sol da 3 tane var

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 840 gün geçti.